Back to Question Center
0

WordFence - Semalt pārskats

1 answers:

Drošība un drošība ir divi galvenie jautājumi WordPress jomā. Var droši teikt, ka satura vadības sistēma ir tā īpaša un pieredzējusi drošības komanda, kas zināmā mērā nodrošina WordPress drošību. Tāpēc daudzi emuāru autori un tīmekļa pārziņi izvēlas WordPress kā galveno satura pārvaldības sistēmu. Tā rezultātā ir arī daži drošības spraudņi, kurus var instalēt jūsu WordPress un kurus ir viegli lietot. Saskaņā ar Michael Brown, kompānijas Semalt klientu veiksmes menedžera vārdu, WordFense ir slavenākais un plaši izmantots WordPress spraudnis .

Wordfence drošības spraudņa iestatīšana un instalēšana

Pirmais solis ir lejupielādēt šo spraudni un to pārbaudīt. Pēc tam jūs varat instalēt WordFense tāpat kā jebkuru citu WordPress vai Blogger spraudni. Atveriet sadaļu Plugins un pievienojiet jaunu spraudni. Neaizmirstiet to nosaukt kā Wordfense un noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt. Kad tas ir pilnībā instalēts, jums vajadzētu aktivizēt spraudni, lai izmantotu visas tā funkcijas un īpašības. Kad esat to iespējojis, šis spraudnis lūgs jums norādīt drošības brīdinājumu e-pasta adresi. Šajā procesā jums būtu iespēja parakstīties uz Wordfence biļetenu. Tad jūs varat sākt apskatei par šo spraudni, noklikšķinot uz pogas Tērps. Tas jums dos visu informāciju par Wordfence spraudni.

Kā lietot WordFence

Wordfence informācijas panelī jūs varat saņemt paziņojumus par jaunākajām versijām un rakstiem no Wordfence emuāra. Šeit varat regulāri pārbaudīt drošības sistēmas statusu, bloķēt ļaunprogrammatūru un vīrusus, novērst pieteikšanās mēģinājumus un likvidēt aizdomīgas IP adreses. Šeit jūs varat viegli novērtēt draudu līmeni un novērtēt, vai jums vajadzētu veikt papildu pasākumus.

Wordfence rīki

Wordfence piedāvā dažādus rīkus, lai gūtu labumu no tā. Lai gan spraudnis automātiski pārbauda jūsu vietnes paroles kvalitāti, varat pielāgot tā iestatījumus, lai maksimāli palielinātu drošību un drošību. Viena no tās opcijām palīdz veidot spēcīgas paroles un piekļūt jūsu vietnes atrašanās vietai. Tas arī uzlabo jūsu tīmekļa vietnes atlēcienu līmeni un norāda, kuras jomas ir jāuzlabo .

Vēl viens rīks ir WHOIS instruments. Izmantojot to, jūs varat pārbaudīt sava uzņēmējas uzņēmuma atrašanās vietu un piekļūt savai vietnei no jebkuras vietas. Trešais rīks ir piemaksu iespēja, kas tiek dēvēta par mobilā tālruņa pierakstīšanos. Pēc tam, kad to aktivizējat, šis rīks pievienos jūsu tīmekļa lapām divu faktoru autentifikāciju un lielā mērā var uzlabot lietotāju pieredzi. Visbeidzot, tai ir cilne Diagnostika, kas sniedz jums noderīgu informāciju par serveru sistēmu, datu bāzi un WordPress iestatīšanu .

Wordfence - Lietotāja draudzīgums

Ar plašu funkciju sarakstu Wordfence ir kļuvis par labāko WordPress spraudni līdz šim. Ja jums ir nepieciešams hakeru un surogātpasta izplatītāju drošības līmenis, šis spraudnis var izpildīt savus sapņus un nodrošina maksimālu drošību saviem lietotājiem. Wordfence izstrādātāji ir veikuši lielisku darbu, sniedzot mums daudz specifikāciju vienā iepakojumā. Šis spraudnis satur daudz noderīgu blurbs un saites uz noderīgiem resursiem, kas izskaidro, kāpēc tas ir labākais un ērtākais laika spraudnis .

Ja jūs iepriekš neesat lietojis Wordfence, jums vajadzētu izmēģināt un baudīt maksimālu vietnes drošību internetā Source .

November 29, 2017