Back to Question Center
0

Wiki par neironiem - Semalta eksperts

1 answers:

Šajā rakstā Oliver King, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, teiks, kā tonnas informācijas var pārveidot par neironu Wikipedia (Wiki). Zinātnieki un veselības aprūpes speciālisti ir apkopojuši datus par miljoniem miljardu neironu mūsu smadzenēs, un lielākā daļa no viņiem ir izmantojuši datus, lai izveidotu neironiem noteiktu Wiki. Mājas lapa, NeuroElectro, palīdzēja paātrināt neirozinātniskās izpētes attīstību un nodrošināja centralizētus resursus, lai apkopotu un salīdzinātu neironu funkciju datus. Šo datu apraksts ir pieejams tikai žurnālā Journal of Neurophysiology - chantier nordic. Mūsu neironi ir sadalīti vairāk kā 250 tipos, pamatojoties uz fiziskajām un funkcionālajām funkcijām. Gados gadus pētnieki ir pētījuši dažādu veidu neironu īpašības un funkcijas, un iegūtie dati ir izkliedēti no simtiem līdz tūkstošiem zinātnisko darbu un zinātnisko rakstu krājumu. Karnegie-Melnonas universitātes pētnieki nesen pievērsās datiem un mēģināja labāk organizēt datus. Nathan Urban no universitātes BrainHubSM departamenta saka, ka, ja jūs vēlaties veidot smadzenes, jums vajadzētu zināt, kuras daļas strādā visvairāk. Mēs zinām gandrīz visu par neironiem un kādu smadzeņu daļu tie atrodas, taču maz ir zināms par funkcijām un detalizētām īpašībām. Lai paātrinātu izpratni par neironiem, mums jānosaka, kā tās darbojas un kādas ir to īpašības .

Savākt, pievienot un precizēt

Lielbritānijas Kolumbijas universitātes Tripatijs savāca un standartizēja datus par dažādu veidu neironiem. Tad viņš publicēja datus savā personīgajā emuārā. Tā kā viņš bija savācis datus, izmantojot teksta ieguvi, daži pētnieki konstatēja, ka tajā ir ietvertas kļūdas, un tās ir jānosaka pēc iespējas ātrāk. Tripathy un viņa grupas dalībnieki apstiprināja datus, bet neveidoja nevienu mehānismu, kas varētu liegt lietotājiem atzīmēt vietni .

Neirona pārsteigumi

Tīmekļa vietne palīdzēja pētniekiem atrast neironu grupas, kam ir tādas pašas fizioloģiskās īpašības un kas sniedz labāku izpratni par to, kā darbojas neironi. Piemēram, ja zinātnieks konstatē, ka mūsu smadzeņu neokortex neirons ir atlaists, viņi var apskatīt citus neironus un nodrošināt, ka tie darbojas pareizi. Ar šo informāciju ir uzrakstīti daudzi pētnieciskie darbi, un ir izveidota jauna hipotēze. Lai saprastu, kā var izmantot neuroelectro.org, daži zinātnieki ir salīdzinājuši vairāk nekā trīsdesmit neironu tipu elektrofizioloģiskos datus, par kuriem runāja arī dažāda veida literatūrā. Tas ietvēra piramīdas neironu hippokampā, kas ir atbildīgs par mūsu atmiņu, un midbrain dopamīna neironu, kurš ir atbildīgs par atkarībām un mūsu uzvedību. Nacionālais nedzirdības institūts, Pensilvānijas Universitātes Veselības universitātes Pētniecības veicināšanas programmas un Nacionālais zinātnes fonds atbalstīja šo dokumentāciju .

Publicētie izdevumi

Shreejoy J. Tripathy strādāja Urban laboratorijā un absolvējis Pitsburgas centra neitrālās izpētes centra (CNBC) universitātes Neuronu skaitļošanas programmā. Viņš izvēlējās vairāk nekā 10 000 publicēto dokumentu, kas apvienoja fizioloģiskos datus, detalizēti noskaidrojot, kā neironi reaģēja uz dažādiem ievadiem. Viņš pareizi izmantoja teksta ieguves algoritmus, lai lasītu visus viņa dokumentus. Šī programmatūra veiksmīgi atrada neironu proporcijas un izgāja informāciju par to, kā eksperimenti tika pabeigti .

November 29, 2017