Back to Question Center
0

Web dokumentu strukturēšana ar Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert

1 answers:

HTML izmanto vairākus virsrakstu tagu līmeņus. Šajā sakarā jums jāpatur prātā, ka jo augstāks ir pozīcijas līmeņa numurs, jo lielāka ir tā nozīme. Virsrakstu atzīmes ir obligātas visiem tīmekļa dokumentiem un palīdz labāk strukturēt saturu. Izmantojot virsraksta tagus, varat viegli atšķirt savu saturu un to var sadalīt dažādās kategorijās. Arī virsraksti ir svarīgi un padarīt rakstu profesionālāku un pievilcīgāku izskatu, un virsraksta teksta teksts ir trekns un liels. H1-H6 HTML tagi tiek definēti kā raksta vai cita tīmekļa dokumenta virsraksti. Jums vajadzētu paturēt prātā, ka tas ir pirmais virsraksts, kas ir svarīgs visiem tīmekļa dokumentiem un ir pēdējais virsraksts, kas ir maznozīmīgāks salīdzinājumā ar citiem tīmekļa dokumenta virsrakstiem.

Khachaturyan Nataliya Semalt Satura stratēģis, skaidro, ka h1 elementu HTML var izmantot kā galveno virsrakstu, kam seko h2, h3, h4, h5 un h6 virsrakstu tagi. H1 ir visspēcīgākais; tas būtu jāraksta lielākajā fontā, bet h6 ir mazākais virsraksts, kas rakstīts vismazāk pamanāmajā fontā. Jūs nedrīkstētu sajaukt sevi un pārtraukt domāt par virsrakstu pārzīmēm pārāk daudz. Tās nav risinājums, bet gan nepieciešamība, un tas palīdzēs labāk klasificēt jūsu tīmekļa saturu. Jums vajadzētu arī atcerēties, ka virsraksta tagiem ir dažādi atribūti, un tas palīdzēs jūsu saturam padarīt pievilcīgāku un profesionālu izskatu. Google, Bing un Yahoo indeksē saturu un tīmekļa dokumentus ar virsraksta tagiem viegli un ērti. Citiem vārdiem sakot, mēs varam teikt, ka pozīcijas tiek plaši izmantotas, lai strukturētu tīmekļa dokumentus .

Kā pareizi lietot H1-H6 HTML elementus?

Papildus tam, ka no tīmekļa izstrādes viedokļa ir svarīgi, virsraksta tagi palīdz uzlabot jūsu vietnes rangu. Pirmā lieta, kas jums jāzina, ir tas, ko izmanto, lai izmantotu virsrakstu tagus, un kāpēc jums vajadzētu klasificēt savu rakstu ar dažādām sadaļām. Nav šaubu, tas dod jūsu saturam lietotājam draudzīgu izskatu, un saturu var pamanīt liels skaits cilvēku viegli. H1 ir svarīgākais virsraksta tags, un tas būtu jāizmanto visos rakstos, kurus jūs publicējat savā tīmekļa vietnē.

Ir svarīgi izmantot atbilstošos atslēgvārdus jūsu virsraksta tagos, turklāt jums vajadzētu dot priekšroku atslēgvārdiem un frāzēm, lai uzlabotu jūsu SEO. Pārliecinieties, vai galvenajā atslēgvārdam esat iekļāvis virsrakstā h1, un jums ir jākoncentrējas uz sekundāro, trešo atslēgvārdu un frāžu izmantošanu h2 pozīcijā uz h6 pozīciju tagiem. Visās pozīcijās atkal un atkal nav nepieciešams izmantot galveno atslēgvārdu. Visas šīs prakses ir labi, lai uzlabotu jūsu SEO, kas palīdzēs uzlabot jūsu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos Source .

November 29, 2017