Back to Question Center
0

Vēlaties uzzināt vairāk par raksta vērpšanu? - Uzdot ekspertu Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Oriģināla raksta pārrakstīšana vairāk nekā divas simts reizes, mēģinot izveidot vairākas oriģinālās kopijas, var izraisīt satura dublēšanos. Pasaulē meklētājprogrammu optimizācija (SEO), regulāri piegādājot un publicējot svaigu saturu savā vietnē, ir ārkārtīgi svarīga. Satura nodrošināšana un publicēšana jūsu e-komercijas tīmekļa vietnē palīdz piesaistīt potenciālo apmeklētāju uzmanību un sasniegt mērķi reālajā laikā .

Sastatņu stratēģis no Semalt Natalia Khachaturyan saka, ka tīmekļa roboti, piemēram, Google, izmanto dažus faktorus, lai jūsu vietni varētu klasificēt algoritmos, jūsu pārveidojošais atslēgvārds ir viens no kritiskajiem elementiem. Kā satura mārketinga speciālists jūs nevēlaties, lai jūsu pārveidojošais atslēgvārds meklēšanas rezultātu algoritmos būtu zems. Tiešsaistes redzamības izveide nosaka modrību un radošumu .

Kas ir raksta vērpšana?

Radot dažādu versiju vienu rakstu, lai rangs augstu algoritmiem var sajaukt savu SEO kampaņu. Saskaņā ar meklētājprogrammu optimizācijas ekspertiem, raksta vērpšana ir melna cepure SEO tehnika, ko parasti izmanto kā digitālo un satura tirgotāju saīsni. Patiešām, satura radīšana, izmantojot jūsu smadzenes, zaudē laiku, salīdzinot ar jau esoša rakstu vēršanu .

Radoša pieeja nav risinājums, lai uzlabotu jūsu uzņēmējdarbības redzamību. Griežot rakstu, gala rezultāta raksts nav jēgas. Mēģiniet atkārtoti izlikt vairāku reižu rezultātu, lai atslēgvārdu pildīšana. Google ir veids, kā noteikt atslēgvārdu pildīšanu un raksta vērpšanu..

Ievietojot iespiestu saturu savā WordPress vietnē, var pazust jūsu piesaistīto darbību. Ja jūs turpināsit ievietot vietnes saturošo saturu, jūsu potenciālie apmeklētāji noklikšķinās uz jūsu lapu atpakaļ, tādējādi samazinot sesijas ilgumu un augstu atlēcienu līmeni. Augsts atlēcienu līmenis nav piemērots tiešsaistes uzņēmumiem, un tas var radīt krasu reklāmguvumu atslēgvārdu rangu kritumu, jo meklētājprogrammās galvenā frāze tiek uzskatīta par neatbilstošu .

Šim un tam pašam izstrādājumam simtiem vai tūkstošiem versiju ģenerēšana var būt nedaudz drudžains. Tas ir, ja raksta vērpšanas programmatūru. Article winder var padarīt jūs rangs augstu algoritmu reālā laikā. Tomēr raksti, kas radīti ar rakstzīmju rotājumiem, ir grūti lasāmi, jo tiek apkopoti unikāli atslēgvārdi un frāzes .

Vai izstrādājums vērš rezultātus?

Rakstu vērpšana ir viens no uzticamiem īsceļiem, kas īsā laika posmā var padarīt jūsu reklāmguvējas atslēgvārdu rangu augstu. Tomēr, uzlabojot savu vietņu redzamību, izmantojot melno cepuri, SEO metodes ir īstermiņa stratēģija, kas galu galā neuzlabos jūsu kampaņu nākotnē.

Galvenais raksta vēršanas mērķis ir izveidot dažas lapas par to pašu tēmu, kas interesē kā oriģināls. Pēc tam, kad ir izveidots saturs, digitālie mārketinga speciālisti nonāk līdz savām vietnēm izveidotajā saturā atpakaļsaišu . Ilgtermiņā saites attiecas uz meklētājprogrammām, kuras viņi ir slaveni un populāri, un galu galā spiež viņu vietnes uz labāku pozīciju attiecībā uz klasifikāciju .

Viena un tā paša teksta labas kvalitātes saturs var būt nedaudz drudžains. Kā mārketinga speciālists, jūs varat izlemt izmantot raksta virpotājs, lai izveidotu vairākas sākotnējā dokumenta kopijas. Tomēr Google vienmēr sodīs spunu saturu. Apsveriet iespēju izmantot pieejamos balto cepuru SEO paņēmienus, lai jūsu tiešsaistes kampaņai būtu ilgtermiņa risinājums Source .

November 29, 2017