Back to Question Center
0

Vai Content Scraping forma Black Hat SEO Technique: Kas jums jāzina - eksperts no Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Natalia Khachaturyan Semalt satura stratēģija brīdina, ka satura dublēšanās, lai palielinātu satura lapu skaitu jūsu vietnē, var ātri iznīcināt jūsu tiešsaistes kampaņu. Izmantojot SEO, jūsu lietotājiem tiek piegādāts oriģināls un svaigs saturs ir ilgtermiņa stratēģija, kas var nopelnīt vietnes reālo datplūsmu. Tomēr mājokļi, izmantojot melnā cepuri, var radīt patiesas problēmas ar Google .

Pazīstams arī kā satura dublēšanās, satura nokasīšana ir viena no melnajām cepurēm, kas visbiežāk tiek izmantotas tīmekļa pārziņiem, lai tos varētu pārveidot par atslēgvārdiem. Daži tīmekļa pārziņi ir izstrādājuši pieņēmumu, ka vietnes satura palielināšana palīdz palielināt lietotāju iesaistīšanos un uzlabot uzņēmējdarbības redzamību. Tomēr šis jēdziens ir izrādījies nepareizs ar SEO speciālistiem, jo ​​ievietojot dublēšanas saturu vietnei, tiek sasniegts augsts atlēcienu līmenis .

Noderīga informācija par skrāpēta satura

Lai uzlabotu lietotāju iesaistīšanos un sasniegtu mērķa tirgu reāllaikā, ir ārkārtīgi svarīga, ja runa ir par tiešsaistes un interneta mārketingu. Jūsu vietnes interaktīvā, oriģināla un svaigā satura ievietošana palīdz piesaistīt potenciālo apmeklētāju uzmanību. Tomēr daži tīmekļa pārziņi ir izmantojuši saīsnes ceļu, optimizējot to tīmekļa vietnes, lai nokrāsotu saturu, lai to pārveidotu atslēgvārdu varētu atzīmēt kā būtisku .

Satveršanas saturs parasti tiek atzīmēts kā autortiesību pārkāpuma prakse, ko veic tīmekļa pārziņi, lai palielinātu lietotāju iesaistīšanos un nopelnītu reālu satiksmi. Stratēģijas, ko mārketinga konsultanti, tiešsaistes tirgotāji un tīmekļa pārziņi ievieš algoritmos, par tiem vairāk raksturo..Ņemot pietiekami daudz laika, lai ģenerētu interaktīvu saturu un sniegtu noderīgu informāciju potenciālajiem apmeklētājiem, tas ir vērts. Lai jūsu lietotāji atkal varētu atgriezties, lai iegūtu vairāk satura no jūsu vietnes, pievienojot jūsu saturam vērtību .

Meklētājprogrammas regulāri atjaunina savus algoritmus, lai noteiktu dublētu un nokasītu saturu. Šeit ir daži noņemšanas piemēri kā melna cepure. SEO:

satura kopēšana un publicēšana

Satura pārpublicēšana un kopēšana no citām vietnēm, nesniedzot materiālam noderīgu informāciju, ir melnā cepure ar SEO metodi, kas var apdraudēt jūsu tiešsaistes kampaņu. Lai izvairītos no saskrāpšanas, apsveriet iespēju savam saturam pievienot vērtīgu un interaktīvu informāciju, lai sasniegtu savus lietotājus .

Automātisko metožu izmantošana

Izmantojot automatizētas metodes, lai mainītu esošo rakstu, tikai aizstājot sinonīmus ir melna cepure SEO tehniku. Tā vietā, lai aizstātu pašreizējo rakstu ar sinonīmiem, lai radītu simtiem vai tūkstošiem rakstu, vajadzīgs laiks, lai radītu jaunu saturu un uzlabotu jūsu uzņēmuma redzamību .

tādu satura ievietošana kā vīrusu videoklipi

Ja jūs esat ievietojis saturu no citām vietnēm, nenosakot gala lietotājam nekādu vērtību, apsveriet iespēju pārskatīt savu stratēģiju, lai izvairītos no aizlieguma un melnajā sarakstā ar meklētājprogrammu algoritmiem .

Plūsmu pārpublicēšana no citām tīmekļa vietnēm

E-komercijas tīmekļa vietnes, kurās tiek reproducētas un kopētas plūsmas citās vietnēs un kuras nespēj pievienot unikālu saturu ar vienīgo nodomu gūt labumu lietotājiem, var apšaubīt Google aizliegumu, neapspriežot rezultātus .

Meklētājprogrammas optimizācija ir ilgtermiņa shēma, kas uzlabo uzņēmējdarbības redzamību un veicina lietotāju iesaistīšanos ar neapmaksātiem rezultātiem. Tiek saukts par melnā cepurēšanos pēc SEO tehnikas, satveršanas saturs ir izraisījis daudzu vietņu izbeigšanu. Ja esat izpildījis kādu no iepriekšminētajām darbībām, apsveriet iespēju pārskatīt savas stratēģijas un sasniegt mērķa tirgu, izmantojot balto cepuru SEO metodes Source .

November 29, 2017