Back to Question Center
0

Tips no Semalt par to, kā filtrēt Darodar novirzes no jūsu mājas lapā

1 answers:

Tīmekļa vietnes darbība var būt ļoti aizraujoša, jo tā piedāvā lielisku iespēju attīstīt savu tiešsaistes biznesu. Tas arī dod iespēju radīt jaunas iespējas jūsu uzņēmējdarbības jomā. Diemžēl daži surogātpasta izplatītāji mēģinās sagraut jūsu tiešsaistes uzņēmumus bez iemesla. Maks Bells Semalt Klientu sekmju menedžeris skaidro, ka šie kibernoziegumi strādā tik daudz, cik viņi spēj, lai radītu šķēršļus vietņu lietotājiem, un nepatikšanās ar sūtījumu nosūtītājiem nav izņēmums. Viņi ir starp krāpniekiem tiešsaistē, kuri izveido tiešsaistes izklaidi, un, ja jūs neesat pietiekami ieinteresēti, viņi var iznīcināt visus jūsu plānus. Ja pārbaudīsit savu Google Analytics kontu un sapratīsit, ka no serveriem ir nezināmas tīmekļa vietnes, kas novērotas vairākās vietās, pastāv iespēja, ka darodar novirzīšana tiks novirzīta uz jūsu vietni, un jums ir jāveic ātras darbības, lai to bloķētu.

Surogātpasta satiksmes noteikšana

Lai varētu aizsargāt jūsu vietni no šo robošu formas, vispirms tās ir jāidentificē. Viltus trafiks ir viltotas novirzes, kuru izcelsme ir jūsu domēna vietnē, un mēģiniet slēpt sākotnējos lietotājvārdus. Pārlūkprogrammas ir maldinošas, un, ja jūs tos neievērojat savlaicīgi, tie var izraisīt lielus zaudējumus. Pēc tam, kad tie ir identificēti, jūs varat nākt klajā ar stratēģijām, lai tos bloķētu. Daži no labākajiem veidiem, kā bloķēt darodara nodošanu, ir šādi:

Izmantojot Google Analytics filtrus

Izveidojiet filtrus savā Google Analytics kontā, kas palīdzēs uzlabot jūsu datplūsmas vērtību. Tas palīdzēs jums novērst nevēlamo novirzīšanu, un jums paliek tikai tas, kas jums nepieciešams. Jums būs unikālie kodi, kurus jūs ievietosiet savā Google Analytics kontā, tādējādi novēršot surogātpasta izplatītāju piekļuvi jūsu vietnei, un jūs varat tos ielādēt savā vietnē. Google analytics filtri piedāvā daudzus veidus, kā bloķēt darodar datplūsmas novirzīšanu, taču šīs metodes galvenais trūkums ir tas, ka to vienlaikus nevar izmantot daudzās vietnēs .

bloķēt savu IP adresi

Darodar adreses IP adreses bloķēšana ir vienkārša. Tas nodrošinās, ka surogātpasta izplatītājiem tiek liegta piekļuve jūsu vietnei, tādēļ viņiem ir grūti nosūtīt nezināmas atsauces.

Saglabāt izslēgšanas sarakstu

Pārliecinieties, vai esat saglabājis savu Google Analytics izņēmumu sarakstu. Tas nodrošinās, ka jūs varat sākt baudīt jūsu mājas lapas darbību mierā. Google sniegs sarakstu ar lietām, no kurām IP adrese tiek izslēgta un bloķēta. Visvienkāršākais veids ir ievietot vietnei spraudni, lai nodrošinātu tā drošību un aizsardzību .

Noviržu mēstules esamība var būt liels izaicinājums, ņemot vērā ikdienas e-komercijas darbību klāstu. Jums ir jāpārliecinās, ka jūsu vietne vienmēr darbojas vienmērīgi, lai maksimāli palielinātu jūsu produktivitāti, taču šie robotprogrammas neļaus jums. Tas izpaužas vēl sliktāk, ja nezināt, kā tos pamanīt un kas jums jādara, lai tos bloķētu. Iepriekš minētie padomi palīdzēs jums saglabāt jūsu vietni no šiem surogātpasta izplatītājiem, un jūs tos varat viegli filtrēt, liedzot viņiem apmeklēt jūsu domēna vietni Source . Palieciet asi un palūkosimies!

November 29, 2017