Back to Question Center
0

Tiešā datplūsma vai kā uzlabot Google Analytics - Semalta eksperts

1 answers:

Tiešā datplūsma ir īpašs vietrādis URL, kuru lietotāji ieraksta tieši vai izmantojot pārlūkprogrammas grāmatzīmes. Google Analytics un visas citas tīmekļa analīzes sistēmas ir atkarīgas no HTTP valoda virsraksta, kas pazīstams kā novirzītājs un kas novirza lietotājus uz attiecīgajām tīmekļa lapām. Ja tiešās satiksmes apjoms ir lielāks nekā paredzēts, iespējams, ka surogātpasta izplatītāji ir izmantojuši jūsu Google Analytics kontu. Bet, ja tiešā datplūsmā tiek rādīti līdz pat desmit procentiem no jūsu datiem, tad tas ir normāls diapazons, un jums par to nevajadzēs uztraukties. Artem Abgarian Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris uzskata, ka viens no labākajiem veidiem, kā samazināt nepatiesu tiešo datplūsmu, tago jūsu kampaņas un kontrolē apmeklētāju skaitu jūsu vietnē - настройка sip мтс. Izmantojot šo procesu, kampaņas datplūsma un tiešie apmeklējumi tiks attiecināti uz pareizo avotu, neatkarīgi no tā, no kurienes notika satiksme.

Kas ir tieša satiksme?

Ja kāds domēna vārdu ievadījis savā pārlūkprogrammā un izmantojis grāmatzīmi, lai piekļūtu jūsu vietnei, jums tiešām tiks nodrošināta tieša satiksme. Ir svarīgi atcerēties, ka tiešās sesijas var notikt jebkurā laikā, un jūsu Google Analytics konts pārbaudīs, vai tiešā datplūsma ir likumīga vai nē. Daži citi gadījumi ietver:

  • Noklikšķinot uz e-pasta saites atkarībā no pakalpojumu sniedzēja
  • Noklikšķinot uz Microsoft Office saites vai PDF faila
  • Piekļuve vietnei no saīsinātā URL
  • Noklikšķinot uz saites no mobilo sociālo mediju lietojumprogrammām, piemēram, Twitter un Facebook. Lielākā daļa tālruņa lietojumprogrammu neizmanto novirzīšanas informāciju..
  • Neaizsargāto vietu pārbaude (HTTP) un to salīdzināšana ar drošām vietnēm (https). Šādā situācijā jūsu drošā vietne nepārvietos novirzīšanas lapu uz nedrošu vietni
  • .

Tiešā datplūsma var ietvert dažādus avotus, un apmeklējumi vienmēr tiek reģistrēti jūsu Google Analytics kontā .

Tiešās satiksmes labojumi

Ja jūs uzskatāt, ka vietnes saņemtā datplūsma nav līdz atzīmei, tas ir viens no veidiem, kā to novērst, pievienojot izsekošanas parametrus vai tagu vietrāžus URL konkrētās kampaņās. Piemēram, jūs varat viegli novērst datplūsmu no novirzīšanas mēstules, pievienojot atbilstošus parametrus, kas nodrošina, ka visi konkrētās kampaņas sesijas tiek rādītas kā e-pasts Google Analytics kontā .

Skaidrojot tiešo satiksmi saviem klientiem

Ja jūs atklājat, ka tiešā satiksme sāk pieaugt, jums to vajadzētu izskaidrot saviem klientiem ar atbilstošiem piemēriem. Esiet skaidrs un pārredzams, ka dati no jebkura avota var nonākt tiešās kausēs. Jums vajadzētu pienācīgi izskaidrot dažādus scenārijus, kas varētu radīt Direct, piemēram, e-pastu, meklētājprogrammu vai atpakaļsaišu ar https vietnēm. Iespējams, ka šī informācija padarīs jūsu klientu par nelaimīgu, bet jums nevajadzētu pieķerties kādam un jāpievērš uzmanība biļešu datplūsmas saņemšanai no Google, Bing un Yahoo .

Secinājums

Taisnība, ka tiešā satiksme ir analītiķu profesionāļu lāsts. Bet jūs varat veikt pareizos soļus, lai risinātu šo problēmu, un var labāk apmierināt savus klientus. Pārliecinieties, vai regulāri pārbaudāt savu Google Analytics kontu un sekot līdzi satiksmes avotiem .

November 29, 2017