Back to Question Center
0

The Most Amazing Wiki raksti, ko ieteicams izlasīt Semalta eksperts

1 answers:

Wikipedia atklāja, ka tās angļu valodas versijai bija 5 miljoni pieteikšanās ierakstu, kopš tā tika uzsākta 2001. gadā. Tas ir milzīgs un pārsteidzošs sasniegums. Ir aptuveni 2,5 miljardi vārdu, kas veido lielu informācijas apjomu. Informācijai ir pārāk daudz, lai to varētu pilnībā lasīt jebkura persona. Pat tad, ja šodien kāds indivīds sāk šos emuārus lasīt pa vienam, tas aizņems vairāk nekā 19 gadus, lai tos pabeigtu - угловая тахта софа.

Wiki entuziasti varēja izvirzīt izcilas iezīmes un nāca klajā ar Wikipedia rakstiem, kas bija visvairāk informatīvi, izklaidējoši un komiksi. Šeit ir visinteresantākie Wiki raksti, kurus izvēlējušies Oliver King, Semalt Klientu veiksmes menedžeris:

seksuāli aktīvi popie

Šo rakstu var uzskatīt kā gan jautru, informatīvu, bet nepilnīgu. Šī ideja par seksuāli aktīvajiem pāvestu saraksta vākšanu ir unikāla, taču jūs atradīsit, ka ir bijuši vairāki pieprasījumu dzēst, jo daži cilvēki var to nejūt, taču tas joprojām ir izdzīvojis .

Pārpratumi un neparastas nāves gadījumi

Kad wiki fonds aptaujāja savus rakstniekus par saviem iecienītākajiem rakstiem, slepeno nāves, maldīgu priekšstatu un pilsētu leģendu saraksti bija viens no galvenajiem uzvarētājiem. Stāsti ir acīmredzami aizraujoši.

Ghost cat

Šis ir stāsts par spoku kaķi, kas, kā tiek uzskatīts, ir 3 metrus augstāks, vajā Vašingtonas galvaspilsētas ēkas. Tiek uzskatīts, ka dzīvo ēku pagrabstāvā, kas sākotnēji bija paredzēta kā Džordža Vašingtonas apbedījumu kamera..

Jēzus

Šis ir viens no visvairāk saistītajiem un rediģētajiem rakstiem Wikipēdijā, jo tajā runāts par vissvarīgāko vēsturi. Tomēr raksts joprojām ir visaugstākā kvalitāte Vikipēdijā .

Helikopteru cietums aizbēg no

Raksts liek dzīvībai justies kā mēs joprojām dzīvojam 1970-tajos gados Jaunā Holivudas darbības trilleris, kas ietver helikopteru cilvēkus, kas iziet no cietuma .

Kas nav Vikipēdija

Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki pārbauda Wikipedia, ir uzzināt par lietām, jo ​​tie ir labi izskaidroti, lai panāktu labāku izpratni. Tomēr lielākā daļa cilvēku nespēj saprast lietas, kuras viņiem nevajadzētu gaidīt Wikipēdijā .

Saraksts ar sarakstiem sarakstiem

Tas ir grūti kreka. Tas ir fakts, ka viens raksts ir to pantu saraksts, kuri ir raksti, kuri ir uzskaitīti Wikipēdijā. Šis ir fakts Wiki versijā .

izgudrotāji, kurus nogalina ar izgudrojumiem

Izgudrojumu mērķis ir uzlabot cilvēku pieredzi, un nogalinātie izgudrotāji ir pēdējā lieta, ko kāds varētu gaidīt. Šie raksti runā par attiecībām starp cilvēkiem un tehnoloģijām. Ja lietas tiek izgudrots, pastāv trūkumi, kurus mēs nevaram paredzēt .

Politiskā iezīme

Lapas ir par visnepievilcīgākajām politiskajām izpausmēm, frāzēm un maldinošiem vai nepareiziem apgalvojumiem pasaules politiskajā vēsturē, piemēram, "jā mēs varam"

Ebola

Tagad, kad Ebola epidēmija pieauga, daži medicīnas speciālisti sanāca kopā, lai apkopotu rakstu par Ebolu, kura mērķis bija padarīt Wikipedia par uzticamāku resursu par Ebolu. Raksts tika tulkots daudzās valodās, lai daudzi to saprastu .

Thomas Jefferson Jackson

Tas bija amerikāņu astronoms, kam, kā tika uzskatīts, ir liels potenciāls, bet netika sasniegts nekas fizikā vai astronomijā.

November 29, 2017