Back to Question Center
0

The Coolest H1 Tag Ever - eksperts Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Jebkurš liels vai mazs uzņēmums cenšas maksimāli palielināt peļņu. Lai to sasniegtu, jums ir jānodrošina, lai daudzi jūsu produkti un pakalpojumi būtu piesaistīti un interesēti. Satura mārketings ir nozīmīgs veids, kā to redzēt, jo tas optimizē jūsu SEO rangu .

Semalt satura stratēģis Natalia Khachaturyan skaidro, ka satura mārketings ir plašs aspekts, un lielākā daļa cilvēku ignorē nelielu, bet lielu sīkāku informāciju par satura mārketingu. Šis ir H1 tags, kas, šķiet, ir tikai neliels faktors - temperature monitoring manufacturers. Tomēr tas ir būtisks noteicošais faktors satura mārketinga neveiksmei vai panākumiem .

Kas ir H1 TAG?

Izveidojot dokumentu, jūs varat sadalīt savu rakstu dažādās sadaļās, lai to varētu viegli lasīt. Katrā lapā varat ievietot dažādas galvenes. Virsraksti tiek parādīti kā lielāks un tumšāks fonts nekā standarta teksti. Varat arī pievienot citus kategoriju stilus, kas atšķiras pēc lieluma. Tajos ietilpst H2, H3 un H4 tagi. H1 tagi ir paredzēti, lai piesaistītu lasītājus lasīt šo rakstu.

H1 var saukt par HTML tagu, norādot konkrētu tagu vietnē .

HTML - tā ir hiperteksta iezīmēšanas valoda. HTML tiek izmantots lielākajā daļā vietņu, lai izveidotu savas tīmekļa lapas.

Tag - tas ir kods, kas parāda jūsu vietnes pārlūkprogrammai, kā tam vajadzētu parādīt saturu.

Virsraksts - HTML ir seši virsraksti no H1 līdz H6, un H1 tiek uzskatīts par vissvarīgāko tagu, bet seši ir vismazāk svarīgi..Šie tagi atšķiras no lieluma H1, kas ir vislielākais un H6 ir mazākais.

Noteikumi, lai palīdzētu jums izveidot vislabākos H1 tagus

Pārliecinieties, ka jūsu H1 tagi ir noderīgi un dod jums vislabākos rezultātus. Lai to panāktu, jums jāievēro daži padomi, lai nodrošinātu, ka jūsu H1 tagi ir killer, un šie padomi ietver;

Izmantojiet tikai vienu H1 tagu

Katrai lapai ir nepieciešams tikai viens H1 tags. Tagu papildināšana nerada vērtību lapai. Tas ir tāpēc, ka, tā kā meklētājprogrammas tiek rāpuļotas katrā lappusē, viņiem, visticamāk, būs vieglāk, ja viņi koncentrēs savus centienus uz vienu H1 tagu. Daudzi no tiem vienā lapā var nebūt sajaukt meklētājprogrammu, bet varētu iztukšot to pārmeklēšanu.

Tagam būtu jāapraksta jūsu lapas saturs

.

Tas dos lasītājiem mājienu par to, ko viņiem vajadzētu sagaidīt vēl pirms materiāla lasīšanas. Pārsvarā H1 tagam jābūt līdzīgam nosaukuma tagam. Tas ir emuāra nosaukums. Galvenais H1 taga mērķis ir sniegt lasītājiem spēcīgu mājienu par to, ko viņi gatavojas lasīt .

Nevajadzētu pārsniegt 70 rakstzīmes

Minimālais rakstzīmju skaits ir 20 un maksimāli 70. Nepārspiež garuma garumu. Ja tags ir pārāk garš, tas var mazināt HTML tagu .

Padariet to izceļas

Šis aspekts ir svarīgākais jūsu emuāra elements. Lai to izceltu, tam jābūt izturīgam, pamanāmam un lielam. Veiciet pēc iespējas vairāk vizuālas formatēšanas, izmantojot visus nepieciešamos fontus un stilus, lai to izceltu.

Izmantojiet atslēgvārdu ar asām asīm

Izmantojot īsu atslēgvārdu, jūs varat kārdināt virsraksta tekstu ar atslēgvārdiem, kas var radīt ļoti lielu atslēgvārdu blīvumu. Tas nav ieteicams, jo tas pārtrauc teksta plūsmu, tādējādi samazinot tā kvalitāti .

H1 tag ir viens no būtiskākajiem elementiem, lai optimizētu jūsu SEO rangu, un, ja jūs saņemat tos nepareizi, tas varētu pazudināt jūsu vietni. Izvairieties no pārmērīgas optimizācijas, bet pārliecinieties, ka jūsu atslēgvārdi ir labi uzskaitīti pārliecinošā nosaukumā .

November 29, 2017