Back to Question Center
0

Slēpts teksts un saites: Vai tie patiešām palielina jūsu SEO? - Semālta eksperts Natalia Khachaturyan dod atbildi

1 answers:

Slēptie teksti un saites veido jūsu vietnes saturu, kas ir gandrīz vai pilnīgi neredzams lietotājiem, kuri ielādē lapu. Cilvēkiem, kas veic melno cepuri SEO, slēptie teksti ir metode, kuru vairums tīmekļa pārziņu vadlīniju nicina. Tomēr šo saturu var redzēt arī datori, tāpēc tas ir daļa no indeksēšanas atslēgvārdiem. Slēptais teksts maldina meklētājprogrammas , lai klasificētu vietnes informāciju, kas, iespējams, nav daļa no redzamā tīmekļa lapas satura .

Pēc jaunā meklēšanas algoritma atjauninājuma Google tagad var atklāt slēpto tekstu. Jūsu vietne riskē saņemt sodu no meklētājprogrammu rangu. Smagos gadījumos daži atslēgvārdu pildīšanas surogātpastu taktika var novest pie pilnīgas deindeksācijas no meklētājprogrammu datu bāzes. Semalt saturs stratēģis Natalia Khachaturyan brīdina, ka nesenā pagātnē dažas tīmekļa vietnes, izmantojot šo taktiku, tomēr vairs nespēj .

slēptais teksts

Šī maldinošā metode var ietvert lietotāja saturu kādā tīmekļa lapā formā, kas nav redzama. Cilvēkiem, kas veic meklētājprogrammu optimizāciju, slēptais teksts vairs nevar palīdzēt nevienai vietnei rādīt, jo tā ir viegli nosakāma. Tas neietekmē mājas lapas klasifikāciju , kā iepriekš. Viens veids, kā cilvēki var izmantot, lai atklātu slēpto saturu, ir izceļot visu lapu. Nospiežot" ctrl + A ", jūs izvēlaties visu tostarp slēptais saturs. Tas var parādīties izceltā vietā, kur to var kopēt un ielīmēt citur, lai tos varētu kārtot .

Ir daudzas metodes, kuras cilvēki var izmantot, lai tīmekļa vietnē slēptu tekstu. Pirmkārt, daži cilvēki var izmantot fonus ar līdzīgu krāsu. Rezultātā šī informācija nav redzama personai, kura skatās uz tīmekļa lapu. Citas personas izmanto mazos fontus vietnes vietnēs, kur ir banner vai papildu informācija. Datora slēpšana ar kodu vai objektu var padarīt mājas lapas tekstu par paslēptu .

Slēptas saites

Slēptas saites sastopamas kā slēptie teksti, izņemot to, ka tajos ir pastāvīgas saites. Rezultātā vietnes lietotājs var pieredzes apgabalus ar klikšķināmām saitēm, kas nav skaidri un redzami. Slēptas saites nenozīmē, ka tīmekļa vietnes veiktspēja ir optimāla. To saikne neļauj saišu sulai pievienot domēna autoritāti. Turklāt vietne var ciest no rangu soda, kad meklētājprogrammu tīmekļa rāpuļprogrammas atklāj pārāk daudz slēpto saišu .

Secinājums

Lai vietne, piemēram, e-komercijas vietnes, varētu veiksmīgi darboties rangu, ir jāiekļauj redzams saturs, nevis tas, kas nav redzams. Visiem jūsu mājas lapā esošajiem tekstiem jābūt redzamiem lietotājam. Būtu arī jābūt iespējai redzēt visas saites. Lai pārbaudītu slēptu saturu tīmekļa lapā, varat izcelt visu, izmantojot funkciju ctrl + A, vai arī kursoru. Gadījumos, kad izgaismojumam ir tāda pati krāsa kā fons, nospiediet ctrl + C un ielīmējiet šo tekstapstrādes programmatūras lapas saturu, izmantojot tikai teksta ielīmēšanas opciju. Pēc tam jūs varat atrisināt saturu, kā arī slēptās saites, kas tiek parādītas kā permiski Source .

November 29, 2017