Back to Question Center
0

Slēptie teksti un saites: plusi un mīnusi - Sematas eksperts Natalia Khachaturyan ir vienkāršs padoms

1 answers:

Veicot SEO, ir daži maldinoši taktika, kas var apdraudēt meklētājprogrammu algoritmu ranking. Piemēram, slēptais teksts un saites ir pamats dažiem satura mārketinga trikiem, kas veic šo funkciju. Mājas lapā ir dažādi veidi, kā slēpt tekstu. Daži no šiem taktikā ietverti šajā tekstā piedāvā Satversmes stratēģija Semalt , Natalia Khachaturyan:

 • Izmantojot teksta krāsu, kas līdzinās mājas lapas fona krāsai,
 • Teksta atrašana attēlos vai video
 • Dažu pārāk mazu fontu izmēru iestatīšana
 • CSS izmantošana teksta novietošanai ārpus ekrāna
 • slēpjas permālē, piem., Novietojot tos uz rakstzīmi.

Šādos gadījumos šāda taktika varētu nozīmēt daudz satura ievietošanu tādā veidā, kas nav redzams cilvēku apmeklētājiem. Turklāt saite, kas atrodas pieturzīmju veidā, piemēram, komats, bieži vien ir slēpta vai neredzama .

Slēpta satura noteikšana

Slēptais saturs bieži ir pieejams daudzos veidos. Visos šajos veidos mašīna ir pieejama tekstu, taču tā nav redzama cilvēku apmeklētājiem. Vienkārša Ctrl + A funkcija palīdz izcelt visu vietnes saturu. Dažas melnās cepuru SEO aģentūras arī var izmantot līdzīgu izcelto krāsu fonam..Šādos gadījumos jums vajadzētu kopēt un ielīmēt visu tīmekļa lapu citam teksta redaktoram, izmantojot noklusējuma ielīmēšanas opciju. Šī taktika var palīdzēt atklāt visu tīmekļa vietnē esošo slēpto saturu. Saites var nonākt vietās, kur tās tiek parādītas pastāvīgi visā vietnē .

Slēpta satura iemesli

Cilvēki dažādu iemeslu dēļ izmanto slēpto saturu. Visbiežāk sastopamā ideja, kas saistīta ar satura slēpšanu mājas lapā, ir ranga. Cilvēks paslēpj papildu atslēgvārdus slēptā saturā, lai mēģinātu algoritmu izmēģināt, lai vispirms izveidotu jūsu vietni. Turklāt atslēgvārdu pildīšana ir melnā cepure SEO taktika, kas ļoti lielā mērā dod labumu no slēpta satura izmantošanas. Tīmekļa vietnes pārlūkošana pārāk daudz atslēgvārdu noved pie tā, ka satura atbilstība samazināsies, kā arī tiek apdraudēta vietne .

Kā redzēt saturu jūsu vietnē

Slēpts saturs var novest pie Google serveru tīmekļa vietnes sodīšanas. Šādos gadījumos slēptais saturs palīdz cilvēkiem iegūt daudzus brīdinājumus par viņu vietnes deindeksāciju. Būtiski, lai jūsu saturs būtu redzams. Daži no veidiem, kā palielināt jūsu satura redzamību, ir šādi:

 • JavaScript: Jūs varat ievietot JavaScript tagā. Ir svarīgi, lai šis saturs būtu redzams ikvienam, jo ​​īpaši lietotājiem, kuri pārlūkprogrammās nav aktīvi JavaScript
 • .
 • Attēli: Aprakstošs teksts ir pieejams alt atribūtā. Ir svarīgi arī katram attēlam pievienot cilvēka lasāmu parakstu, kā arī alt teksta aprakstu
 • .
 • Videoklipi: Video arī veido saturu, kas var būt pieejams indeksēšanai. Jūs varat pārrakstīt videoklipus vai pat iekļaut aprakstu tekstus par videoklipiem HTML formātā
 • .

Secinājums

Ir daudzi veidi, kā slēpts saturs var kaitēt jūsu SEO centieniem. Piemēram, daži melnā cepure SEO metodes var izmantot slepeno tekstu, lai slēptu atslēgvārdu pildīšanas nodomus. Citos gadījumos cilvēki var izmantot slēptu saturu un aptvert daudzas saites uz dažādiem domēniem. Šis raksts var palīdzēt jums atrast slēptu saturu tīmekļa lapā Source .

November 29, 2017