Back to Question Center
0

Semtal Islamabadas eksperts piedalās 2 veidos, kā bloķēt novirzīšanas spamu pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Surogātpasta izplatīšana ir ļaunprātīga datplūsma, kas jūsu vietnē aizskar aizdomīgas saites, piemēram, darodar.com un citus. Google Analytics automātiski nosaka, no kurienes tiek saņemta datplūsma, un cik sekundes apmeklētājs tērē jūsu vietnē - camaras reflex analogas.

Sohail Sadiq, vadošais eksperts no Semalt , šeit sniedz noderīgu vadlīniju šajā sakarā .

Ja saņemat novirzīšanas datplūsmu, iespējams, ka jūsu vietnes apmeklētāji tērēs ne vairāk kā vienu sekundi un atlēcienu līmenis būs līdz 100%. Ir iespējams izveidot filtrus, no kuriem izslēdz datplūsmu no aizdomīgiem domēniem. Kad runa ir par novirzīšanas aizliegumu, jums jāpārliecinās, ka jūs novēršat trāpījumus, kuru izcelsme ir ēnas un ļaunprātīgas programmatūras vietnēs. Jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk tos noņemt no sava Google Analytics konta. Atsauces izslēgšanas filtri darbojas, salīdzinot filtrēšanas modeļus un nospiežot vērtības, kas atrodamas jūsu Kampaņas avota aspektā .

Kā darbojas meklētājprogrammu surogātpasts?

Pirms diviem gadiem Krievijas surogātpasta izplatītājs Vitalijs Popovs, kurš saukts par Vitaliju Popovu, tika ievainots Google Analytics kontā un sekmīgi ievietoja savus surogātpasta avotu avotus. Faktiskie vietnes URL noved pie dīvainas tīmekļa lapas, un tos nevajadzētu uzskatīt par derīgiem nodošanu..Aler Bush no "Ignite Visibility" nav pirmā reize, kad hakeriem ir paveikts kaut kas līdzīgs šim, apgalvo, ka ir vairākas surogātpasta un novirzīšanas programmas, kas veic dabisko meklēšanu un novirza vietnes uz nepatiesiem SEO pakalpojumiem. Jūs varat tikt noķerti no sociālo mediju vietnēm, sociālajiem grāmatiņu tīkliem un visiem citiem melnā cepure stila vietnēm .

Kā novērst novirzīšanas surogātpastu

Ceļš Nr. 1: pievienojiet filtrēto kontu skatu

Jūs varat pievienot filtrēto konta skatu, lai atbrīvotos no atsauces surogātpasta. Atveriet opciju Admin> Filtri> Pielāgots filtrs> Valodas iestatījumi un izveidojiet jaunus filtrus, kur jūs varat pievienot tik daudz aizdomīgu vietņu, cik vēlaties. Ja jums ir daži nefiltrēti skatījumi, tos vajadzētu pievienot atsevišķiem filtriem un neaizmirstiet nosaukt savus filtrus kā darodar, pogas-no-mājas lapas un citus .

2. ceļš: izveidojiet pielāgoto segmentu

Ir iespējams izveidot jaunus pielāgotos segmentus sadaļā Iegūšana> Avots / Vidija. Tomēr šī procedūra ir noderīga, ja jums ir pastāvīga novirzīšanas datplūsma un tā dēļ jūsu vietnes vērtējums ir bojāts.

Ja jums nebūtu izdevies tērēt daudz laika, pievienojot surogātpasta izplatītājiem un novirzītāju vietnēm filtrus, varat iedziļināties Google Analytics pievienojumos sadaļā Risinājumu galerija, kur varat viegli segmentēt surogātpasta referrer. Pārliecinieties, ka esat segmentējis, lai noņemtu novirzes no Analytics mala un noņemtu visus izkropļotos novirzījumus no Google Analytics pārskatiem .

Ir nožēlojami, ka surogātpasta izplatītāji turpina izmantot labākus un efektīvākus surogātpasta veidus, taču par to nav jāuztraucas. Tas ir daļa no jūsu darba, lai atbrīvotos no tiem un turpinātu veidot filtrus, kur minētās vietnes var regulāri pievienot. Jums vajadzētu paturēt prātā, ka nepastāv visaptverošs risinājums, lai neatgriezeniski atsauktu novirzīšanas spamu, taču varat to novērst, atklāt un atjaunināt, pielāgojot iestatījumus savā Google Analytics kontā. Ja kādreiz esat saņēmis surogātpusi Google Analytics kontā, nekavējoties izveidojiet filtrus.

November 29, 2017