Back to Question Center
0

Semtal Dispels 8 Mobile SEO mīti

1 answers:

SEO ir svarīga vietņu optimizācijas daļa. Ar aizvien vairāk cilvēku veidojotmeklējumi savos viedtālruņos, arī mobilā tīmeklis ir eksplodējis. SEO par mobilajiem telefoniem arī ir kļuvusi par karstu tematu, bet diemžēl lielākā daļa noinformācija, ko varat atrast par mobilo SEO, ir nepatiesa.

Ross Barber, eksperts Semalt Digitālie pakalpojumi, kliedē top 8 SEO mītus.

Mīts 1: tas, ko cilvēki meklē datorā un mobilajā ierīcē, ir vienāds

Patiesība: cilvēki ir ceļā, tāpēc viņiem nav luksusa lasīt plašus ziņojumus,ilgi emuāra ziņojumi un pētījumu rezultāti par to mobilajām ierīcēm. Parasti viņi meklē ātras atbildes. Tas automātiski atšķirasko cilvēki meklē kādā no ierīcēm. Labākais veids, kā pārbaudīt, ko cilvēki meklē savā mobilajās ierīcēs, ir izmantot GoogleAdWords Jūs varēsiet iegūt ieskatu izpētīt atslēgvārdu mobilo rādītāju, ko lietotāji ievadījis.

2. mīts. Meklējumi mobilajās ierīcēs un datoru meklēšanā rāda tos pašus rezultātus

Patiesība: meklētājprogrammas cītīgi strādā, lai cilvēki varētu viegli atrast toviņiem tas ir vajadzīgs, ja viņiem to vajag. Tas nozīmē, ka tīmekļa vietnes, kas nav mobilās ierīces, nav vērtīgas. Jūsu vietne varētu būt optimizētapar datoru, bet var novērtēt slikti meklēšanas vaicājumiem mobilajās ierīcēs. Tādējādi PC meklēšanas un mobilo meklējumu rezultāti ir pilnīgi atšķirīgi. Google pētījumsapstiprina šo jautājumu. Pētījumā meklētājprogrammu gigants atklāja, ka rezultātu parādīšanas rezultāts bija 86%saskaņā ar dažādām saskarnēm.

Mīts 3: cilvēki drīz pārtrauks meklēšanu savos tālruņosjo viņi sāks meklēšanu ar savām valkājamām ierīcēm

Patiesība: lai gan valkājamas ierīces ir izgājušas tirgu ar vētru, tās nav tik sarežģītasmēģinot veikt saprātīgus meklējumus. Noderīgas meklēšanas tehnoloģijas laikmets ir tikai sākums..Siri un Google Goggles irmēģināja panākt revolūciju, bet pat Siri rīcībā ir tikai 3% tirgus daļa, kas liecina, ka cilvēki nav pilnībā apņēmušiesideja par to, ka viņu mobilā ierīce tiek meklēta, lai veiktu meklēšanu ar valkājamām ierīcēm.

4. mīts. Mobilais SEO nav pat lieta!

Patiesība: daudzi cilvēki vēlētos domāt, ka mobilais SEO ir tikai termins, kas tiek izmantotsnejauši izmesta. Tas ir taisnība, ka daudzi cilvēki to nesaprot, un apkārt ir maz ekspertu. Ir daudz cilvēku, kasdomāju, ka nav pareizi par mobilo SEO, taču tas nenozīmē, ka tas ir neeksistējošs jēdziens, kas ir pilnībā jāignorē.

Mīts 5: SEO ir SEO, un tas viss ir pats

Patiesība: nē, ne nē, nē. SEO nav viss vienāds. Vietējie SEO, mobilie SEO un SEOMājas lapas, kas ir optimizētas darbvirsmas un klēpjdatoru lietošanai, nav vienādi. Jo ātrāk jūs to saprotat un labojiet savai vietneilabāku klasifikāciju un reklāmguvumus, ko saņemsit.

Mīts 6: vienkārši konfigurējiet SEO mobilajiem telefoniem un voila - Mobile SEO!

Patiesība: mēs vēlam, lai tas būtu vienkārši, bet tā nav. Jūs nevarat pielāgot SEO tīmekļa vietnēm unmainiet to atbilstoši mobilajiem tālruņiem. Mobilās SEO pieeja pilnīgi atšķiras no vietņu optimizēšanas. Jo ir vairākmobilo ierīču variācijas tur, mobilajam SEO ir jābūt konkrētākam un precīzākam nekā tīmekļa vietnes SEO. Mācīšanās par mobilo SEO būsprasīt laiku un pacietību, bet, kad tas izdarīts pareizi, tas dos jums labus rezultātus.

Mīts 7: izveidojiet optimizētu vietni un pēc tam pielāgojiet to mobilajiem telefoniem

Patiesība: jūsu vietnes optimizēšana, lai tā būtu izmantojama visos saskarnēs, var šķist fantastiskaideja. Tomēr jums arī jāņem vērā, ka cilvēki joprojām nevar atrast to, kas no jūsu vietnes nepieciešams. Faktiski līdz pat 60% nocilvēki ne vienmēr atrod meklēšanu mobilajās ierīcēs. Tas notiek tāpēc, ka mobilā funkcionalitāte ir precīza un tai jābūtkas izveidota kā atsevišķa vienība, nevis sadalīta vietnes SEO stratēģijā. Piemēram, BMW un Amazon ir iztērējuši tūkstošiem dolārucītīgi strādājot, lai nodrošinātu to, ka viņu vietnes ir mobilas un ka mobilais SEO ir pareizi piemērots.

8. mīts. Ir grūti iegūt saites, kad izmantojat mobilo SEO

Patiesība: nekas nevarētu būt tālāk no patiesības nekā tas! Patiesībā, cienījama vietneīpašnieki vēlas iegūt saites no vietnēm, kurās ir laba SEO prakse. Tāpēc teiksim sveicieni, lai saņemtu saites no Google, Mashable un citiemautoritatīvas vietnes.

Mēs ceram, ka esam palīdzējuši jums atbrīvoties no dažiem mobilo SEO mītiem un izlocītiespar patieso lietu Source .

November 27, 2017