Back to Question Center
0

Semmedi Islamabadas eksperts sniedz padomus, kā rīkoties ar novirzīšanas mēstuli

1 answers:

Līdz šim Google Analytics ir viena no drošākajām un efektīvākajām uzskaites sistēmām. Tas palīdz jums kontrolēt jūsu datplūsmas kvalitāti un palielina iespējas nopelnīt internetā. Diemžēl sarežģīta taktika, ko hakeru un surogātpasta izplatītāji izmanto, ir surogātpasts. Tās mērķis ir frick ar jūsu Google Analytics kontu, un jūsu vietnes atlēcienu līmenis ir palielināts - mens hats for ascot.

Neatkarīgi no tā, vai esat tīmekļa pārzinis, satura tirgotājs, SEO speciālists vai blogger, jums vajadzētu uzzināt šādus padomus no Sahail Sadiq Semalt labākā eksperta.

Kas ir novirzīšanas mēstule?

Surogātpasta izplatītājs ir dīvains satura veids, kas parādās jūsu Google Analytics kontā, un to var skatīt tikai tīmekļa pārziņi. Surogātpasta vēstule patiesībā ir viltota satiksme un kompromitē jūsu apmeklējumu kvalitāti. Tā apmeklē jūsu vietni, bet atlēcienu līmenis un lapā pavadītais laiks nav negaidīts. Referrents ir saite, ko surogātpasta izplatītāji koplieto ar HTTP galvenes palīdzību, kad tīmekļa pārlūkprogrammas pārvietojas no vienas lapas uz otru. Jūsu Google Analytics konts izsekos šo informāciju un parādīs to kā tiešo apmeklējumu, kas patiesībā ir labs neko .

Padomi, kā rīkoties ar atsauces surogātpastu:

Google Analytics kontā ir daži veidi, kā rīkoties ar atsauces surogātpastu. Dažas svarīgas lietas, kas jāatceras, ir aprakstītas zemāk.

Padoms # 1: Referrer Spam in Piwik:

Piwik eksperti sāka strādāt, lai mazinātu novirzīšanas spamu pirms mēnešiem. Ja jūs izmantojat Piwik, ir svarīgi saglabāt šo pakalpojumu atjauninājumus, un jums nevajadzētu pārlūkot nezināmas vietnes par katru cenu. Izmantojot šo pakalpojumu, jums būs viegli izslēgt novirzīšanas spamu no saviem Google Analytics pārskatiem, un jūs varat saglabāt datumu visu diennakti. Ja konstatējat aizdomīgu tīmekļa vietni savā Google Analytics stat, pēc iespējas ātrāk to jāievieto Piwik melnajā sarakstā. Ja jaunie surogātpasta izplatītāji tiek parādīti katru dienu, varat tos visus pievienot Piwik melnajam sarakstam un uzlabot tīmekļa datplūsmas kvalitāti .

Padoms # 2: novirzīšanas mēstules jūsu Google Analytics kontā:

Google Analytics nesniedz aizsardzību pret surogātpastu, taču jūs varat manuāli izveidot filtrus, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību un drošību. Lai izveidotu filtrus pakalpojumā Google Analytics, jums jāiet uz cilni Administrēšana un noklikšķiniet uz opcijas Visi filtri. Šeit jums jāizveido jauni pielāgoti filtri, kas pēc jūsu iestatījumiem neietver novirzīšanas mēstules. Sadaļā Filtra veidne varat ievadīt visus surogātpastu domēnus un tos novērst dažu sekunžu laikā. Šīs tehnikas vislabākā daļa ir tāda, ka jūs varat izslēgt jebkādu saiti starp novirzīšanas surogātpastu un nav nepieciešams izmantot īpašus rīkus. Pat ja saņemat vairākus surogātpasta izplatītāju pieprasījumus, varat izveidot daudzus filtrus un izslēgt no tiem visus, lai uzlabotu savu analītikas statistiku .

Nobeiguma domas:

Ja jūs vēlaties izvairīties no vairākiem surogātpasta izplatītājiem vienā laikā, divi iepriekš minētie padomi vislabāk jums palīdzēs. Vispirms jums vajadzētu izstrādāt zināmu izpratni par to, kas ir pārsūtīšanas surogātpasts, un kā tas ietekmē jūsu Google Analytics kontu. Varat arī aizsargāt savu vietni, mainot jūsu .htaccess faila iestatījumus, bet tas ir neobligāts lieta.

November 29, 2017