Back to Question Center
0

Semleda salīdzina septiņus gadus veco Como Se Tornar Bem Sucedido no Mundo Dos Dados De Lanses

1 answers:

Uzņēmējdarbības pasaulē bieži tiek uzskatīts, ka uzņēmējdarbības analīze ir notikusikreisās puses analītiķu valstība, savukārt kvalitatīvās darbavietas, piemēram, reklāma un mārketings, ir laba ideja par radošiem veidiem. Šīs divas aktivitātes, kaut arī tās ir svarīgas uzņēmuma veiksmīgai darbībai, diez vai runā vienā valodā.

Igor Gamanenko, Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi norāda, ka lielo datu plūsma ir mainījusi status quo. Šo lielo datu radītāji ar visām definīcijām ir augšupun nākamā paaudze. Viņi dzīvo savā dzīvē sociālajos plašsaziņas līdzekļos, gandrīz visas ikdienas darbības reģistrē īsziņās,digitālās fotogrāfijas un to atskaņošanas saraksti, kā arī viņu vēlmes, kas ir uzņemtas ar interneta sīkdatnēm.

Viņi sarunājas teksta runā, emocijās un memēs, visi pārraidīti ciparu formātā un pārveidots uz datiem, kas būtībā tiek kodēti bitiem un baitiem. Šī digitālā mārketinga datu forma, ko rada digitālie un sociālie mediji ir apvienojusi šīs abas aktivitātes. Tāpēc, lai veiksmīgi veiksmīgi, šī vecuma biznesa vadītājiem ir jāmācās runāt arī geekjo abu stilu stratēģija un sintakse ir dati.

Ja nevēlaties, lai jūsu bizness tiktu izslēgts, jums ir jāaptver dati demokrātija. Lielie dati ir kļuvuši par uzņēmējdarbības dzīvības spēku, tādējādi radot jaunu datu demokrātiju..Tas ir atvērts piegādes unpūlis iegūts. Turklāt tā apjoms un šķirne ir lieliski, tādēļ ir grūti saglabāt tradicionālo pārskatu sniegšanas procesu, kas būtībā irsniedz datus precīzi definētā procesā.

Tā vietā, lai pārliecinātos, biznesa analītiķiem ir jāizveido pašapkalpošanās analīzefrontes līniju vadītāji iegūst nepieciešamos datus, lai pieņemtu lēmumus un veiktu derīgas darbības. Ar lielāku datu apjomu, kas pieejams formā kas ir mazāk apstrādāts, uzņēmums var ieviest datu pārvaldību, analīzi, drošību un ziņošanu kā drošības joslas, lai nodrošinātu informācijuturpina plūst droši un precīzi.

Tirgotājiem bija jāapgūst jauns datu un analītikas sintakse. Tas vairs navpietiekami, lai mērķētu uz klientiem, pamatojoties uz statiskiem demogrāfiskajiem datiem. Viņiem tagad ir jāapgūst, kā identificēt un reaģēt uz jaunām uzvedības modeļiemun izvēli, ko viņi glabā no viņu klientu ciparu nospiedumiem.

Tāpat analītiķi pašlaik apgūst mārketinga valodu un to, kā tas iespējamspārveidot klientu uzvedību un vēlmes, kuras var izmērīt un analizēt. Tādā veidā gan tirgotāji, gan analītiķi var kopīgiizstrādāt datu pārskatu un analītiskos modeļus, kas atbilst gan galapatērētāju datu, gan priekšpēdējo pārskatu prasībām.par to.

Lielākā daļa klientu mērķu ir ļoti šķēršļi, un tādēļ tos nevar fiksēt specifikāciju kopums. Tie ir īslaicīgi objekti, kas nāk un iet, tāpat kā okeāna viļņi, un vairumā gadījumu vilnis ir pagājis ilgi pirms tam tiek izveidots un piegādāts pārskats.

Tādēļ, ja jūs vēlaties būt veiksmīgs mūsdienu Big Data pasaulē, jums jāapgūst, kā integrēt kvantitatīvos procesus, piemēram, biznesa analīzi un datu zinātni, ar kvalitatīvu procesu, lai piemēram, mārketinga stratēģija un lēmumu analīze. To darot, jūs veiksiet jaunajā digitālajā ainavā Source .

November 28, 2017