Back to Question Center
0

Semleda Islamabadas eksperts: Kas ir novirzīšanas mēstule pakalpojumā Analytics & Kā to bloķēt?

1 answers:

Ja Google Analytics kontā konstatējat neparedzētu datplūsmu un novirzīšanas mēstuli, tas nozīmē, ka jūsu vietni ir ietekmējuši surogātpasta izplatītāji. Tā ir pieaugoša problēma tīmekļa pārziņiem, tirgotājiem, emuāru autoriem un sociālo mediju vadītājiem, jo ​​novirzīšanas mēstules var sabojāt vietnes rangu un ir grūti ignorēt.

Ieliecieties uz šiem pārliecinošiem padomiem no Semalt digitālo pakalpojumu eksperta Sohaila Sadiqa (Sohail Sadiq).

Surogātpasta izplatītājs ir izveidojis rāpuļprogrammas, zirnekļi un robotprogrammas, lai piesaistītu jūs novirzīšanas vietnēs un aicinātu jūs iegādāties produktus tiešsaistē. Šī surogātpasta mērķauditorija tiek atlasīta jūsu vietnes analytics stat un pēdējos gados ir pieaudzis. Jauns novirzīšanas spams, kas nesen tika uzsākts, ir link - oculos de sol masculino preto.zhihu.com. Ja apmeklējat šo URL vai līdzīgu URL, jūs novirzīsities uz lapu, kurā surogātpasta izplatītāji vēlas iegādāties savus produktus vai reklamēt to saturu tiešsaistē. Bieži vien novirzītāja surogātpasta mērķis ir veicināt vīrusu un ļaunprātīgu programmatūru izplatīšanu internetā, un jums ir jābūt uzmanīgiem, apmeklējot surogātpasta saites un pārlūkojot tos tiešsaistē. Pārliecinieties, vai esat no tiem atbrīvojies savā Google Analytics kontā.

Jūs domājat, ka referrera surogātpasts ir kaitīgs, jo tas palielina jūsu vietnes datplūsmu, bet jūs esat nepareizi..Roboti un zirnekļi ģenerē šāda veida datplūsmu, un saņemtie trāpījumi nav reāli. Acīmredzot tas palielinās jūsu atlēcienu līmeni un jūsu vietnē pavadītais laiks ir nulle otrais. Dvēseles datplūsma nesaņems jums pozitīvus rezultātus un pārņems Google Analytics datus. Atkarībā no referrer surogātpasta ir melnā cepure SEO stratēģija, un to izmanto nelikumīgi uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji .

Kā bloķēt novirzīšanas spamu?

Varat viegli bloķēt novirzīšanas mēstules, kas tiek rādītas jūsu Google Analytics kontā. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izveidot filtrus un izslēgt aizdomīgu un zemas kvalitātes satiksmi. Lai izslēgtu šāda veida datplūsmu, dodieties uz sava Google Analytics konta sadaļu Administrēšana un noklikšķiniet uz opcijas Filtri. Šeit jums jāizvēlas opcija Pievienot filtru, lai vednis sāktu darbu. Nākamais solis ir padarīt filtra nosaukumu darodar.com, link.zhihu.com vai tamlīdzīgu. Ar šo metodi pārliecinieties, ka esat izslēgusi visus novirzīšanas spam vietņu URL, un viegli var filtrēt vairākus URL. Izvēlieties opciju Pielāgotais filtrs un pēc tam filtra laukā atlasiet kampaņas avotu .

Šeit arī jāpievieno darodar.com vai link.zhizhu.com Filtra modeļa tekstā, lai izslēgtu visu. Filtriem ir iespējams pievienot vairākus URL; šim nolūkam nevajadzētu norādīt URL un Google Analytics kontā var veikt vispārējus vai reģionālus surogātpasta filtrus. Iestatot filtrus un rūpīgi, jūs varat uzlabot sava Google Analytics datu precizitāti un kvalitāti. Varat arī pasargāt sevi un savu vietni no nepatīkamiem un aizdomīgiem vietrāžiem URL un lielā mērā atturēt novirzīšanas spamu. Tas viss prasīs laiku, un rezultāti vienmēr ir lieliski, tāpēc jāturpina veidot jaunus filtrus visiem aizdomīgiem URL Google Analytics kontā .

November 29, 2017