Back to Question Center
0

Semleda Islamabadas eksperts - Kas ir meklētājprogrammu optimizācija (SEO)?

1 answers:

Visvienkāršākajā veidā meklētājprogrammas optimizācija ir process, kā palielināt jūsu vietnes rangu, lai tas būtu pirmajās meklētājprogrammas atgriešanās lapās. Jums var būt jautājums, kāpēc jūsu vietnei ir jābūt augstā līmenī. Šis ir informācijas laikmets, un klienti veic tiešsaistes izpēti pirms produktu vai pakalpojumu pasūtīšanas. Ja jūsu vietne parādās starp pirmajām dažām saitēm, tad, iespējams, ir laba iespēja, ka klienti noklikšķinās uz jūsu saites un galu galā padarīs jūsu pasūtījumu biežāk .

Maikls Brown, lielākais eksperts no Semalt , paskaidro šeit, kā sasniegt augstu meklētājprogrammu rangu jūsu vietnei, kā arī saglabāt to .

Īsumā, SEO mērķis ir panākt, lai jūsu vietne parādās pirmajā meklētājprogrammas rezultātu lapā. Tas ir tāpēc, ka cilvēki pirms lēmuma pieņemšanas parasti neiegūst trešo lapu - web development company. Tomēr, atkarībā no tā, cik konkurētspējīga ir jūsu niša, tas var būt ļoti dārgs vai pieejamu, lai jūs faktiski nokļūtu pirmajā lapā. Galu galā jūs varat nokļūt pirmajā lapā, ja esat pietiekami pacients, un jūs ievērosiet arī turpmāk izklāstītos principus.

Jūsu saturam jābūt bagātam ar atbilstošiem atslēgvārdiem

Meklētājprogrammas nosaka tīmekļa vietņu rindas, izmantojot rīku, ko sauc par zirnekļiem. Šis rīks pārveido tīmekli automatizētā veidā. Biežums, kādā zirnekļi pārmeklē jūsu vietni, nosaka, cik augstu jūs vērtējat, un zirnekļi jūs novērtē, cik svarīgs ir jūsu saturs jūsu nišā.

Tāpēc jums ir svarīgi zināt atslēgvārdus, ko jūsu klienti ieraksta meklētājprogrammās. Tas palīdzēs jums izveidot saturu par atslēgvārdiem. Piemēram, ja jūs piedāvājat juridiskos pakalpojumus traumu cietušajiem, jūsu potenciālie klienti var rakstīt atslēgvārdus, piemēram, "kaitējuma advokāts South Florida". Tātad jūsu saturam jāietver visi iespējamie atslēgvārdi .

Šajā brīdī ir svarīgi norādīt, ka zirnekļi nevar pārmeklēt tekstu vienā attēlā. Tātad, jums vajadzētu nodrošināt, ka jūsu atslēgvārdi nav iegultas attēlos. Tagad, lai jūs saprastu attiecīgo atslēgvārdu nozīmīgumu, iespējams, jūs domājat, kā iegūt visus atbilstošos atslēgvārdus jūsu nišai..Viss, kas jums nepieciešams, ir bezmaksas rīks, ar kuru sazināties Google AdWords atslēgvārdu rīks. Šis rīks palīdzēs jums identificēt visus atslēgvārdus, kas attiecas uz jūsu niša. Tātad, jums ir jānodrošina, lai visi atslēgvārdi parādās jūsu saturā un jūsu lapas metadatos .

Saikne ir svarīga

Jūsu lapas rangs ir skaitlis no 1 līdz 10, kas doti jūsu vietnei, pamatojoties uz tā izejošajām un ienākošajām saitēm. Lai uzlabotu savu rangu, pārliecinieties, ka visi jūsu sociālo mediju konti ir saistīti ar jūsu vietni. Ja jūsu vietne ir saistīta ar augsta ranga vietni, tā piesaistīs saišu sulu jūsu vietnei, tādējādi palielinot arī jūsu vietnes rangu. Jūs varat arī mēģināt iekļauties bezmaksas, uzticamos atvērtos katalogos un profesionālajās organizācijās, kas ir saistītas ar jūsu nišu, jo potenciālie klienti var meklēt arī katalogus.

Lai noteiktu jūsu vietnes rangu, varat lejupielādēt spraudni, piemēram, "PageRank statusu". Tas darbojas ar Google Chrome pārlūku. Zinot, ka jūsu rangs palīdzēs jums kontrolēt jūsu uzlabojumus .

Saglabājiet savu saturu svaigu

Rādītājs, pēc kura meklētājprogrammu zirnekļi pārmeklē jūsu tīmekļa lapas, ir svarīga loma jūsu rangu, un tas, savukārt, ir atkarīgs no tā, cik svaigu jūs saglabāt savu saturu. Katru reizi, kad augšupielādējat jaunu saturu savai vietnei, meklētājprogrammu zirnekļi pārdomās jūsu vietni. Bez tam, jūsu apmeklētāji varēs izbaudīt arī jaunu saturu.

Tātad vienmēr vienmēr vajadzētu uzturēt savu saturu svaigu. Noņemiet vecos tekstus, attēlus / attēlus un videoklipus un nomainiet tos ar jauniem un interesantākiem. Jūs savā vietnē varat izveidot emuāru un atjaunināt emuāru ar svaigu saturu katru dienu vai katru nedēļu. Sākotnēji tas var būt grūti, bet tas kļūs piepūles, kad jūs pieradīsit ar to .

Lai atjauninātu ar pašreizējiem atslēgvārdiem, kas attiecas uz jūsu vietni, varat izmantot Google brīdinājumus. Tas vienmēr atjauninās jūs uz atslēgvārdiem, lai izveidotu savu saturu.

Saglabājiet savas SEO metodes

Novērtēšanas noteikumi, principi un algoritmi nav statiski. Tie ir dinamiski, un tie ļoti bieži mainās, tāpēc jums ir jāatjaunina algoritmi. Piemēram, pirms tam vietņu rangu lielākoties bija atkarīgs tas, kā jūs saturs jūsu saturu ar atslēgvārdiem. Tagad ir vairākas reizes, kad atslēgvārdam ir atļauts parādīties noteiktā vārdu skaita saturā. Pretējā gadījumā jūsu saturs tiks atzīmēts kā mēstule, un tas pazeminās jūsu rangu .

November 29, 2017
Semleda Islamabadas eksperts - Kas ir meklētājprogrammu optimizācija (SEO)?
Reply