Back to Question Center
0

Semalta Islamabadas eksperts apraksta 10 populārākos robotprogrammas, kas jums jāzina

1 answers:

Botnets un robotprogrammatūras ir saistītas ar hakeriem un kibernoziedzniekiem, kuri zādzina datus, kredītkaršu numurus un lietotāju identitāti internetā. Boti bieži vien tiek izmantoti arī pozitīviem mērķiem, un slikto robotu noņemšana no labiem robotprogrammatūras var ietekmēt jūsu vietnes aizsardzību un nodrošināt, ka tā saņem kvalitatīvu datplūsmu no meklētājprogrammas . Gandrīz visi labie robotprogrammatūra ir Google, Bing un Yahoo izsūtītie rāpuļprogrammas, lai indeksētu saturu sociālo mediju platformām un to meklēšanas rezultātiem. Ja vēlaties, lai labie robotprogrammatūras apmeklētu jūsu vietni, jums par to jāzina viss. Tie noteikti dos jums lielāku peļņu un panākumus, un to izslēgšana var iznīcināt jūsu vietnes rangu internetā - entsorgung hinwil. Tajā pašā laikā jums vajadzētu pievērst uzmanību sliktiem robotprogrammu slēgšanai.

Maikls Brown, augstākais speciālists no Semalt , šeit apspriež desmit botiem, par kuriem jums vajadzētu zināt.

1. Googlebots

Tas ir Google tīmekļa pārlūkošanas bot, un to bieži uzskata par zirnekli. Googlebot izmanto algoritmisko procedūru un nosaka, kuras vietnes un emuāri ir gatavi pārmeklēt. Tā katru vietni ielādē atsevišķi, ņemot vērā tā teksta izkārtojumu un kvalitāti. Googlebot rāpuļprogrammas zvaigznes ir ar tīmekļa vietņu URL sarakstu, ko ģenerē citas rāpuļprogrammas, un tiek papildinātas ar vietņu kartes datiem, ko nodrošina tīmekļa pārziņi. Tas gudri atklāj saites, piemēram, HREF un SRC, tīmekļa lapās un pievieno tos indeksēto lapu sarakstam.

2. Baiduspider

Baiduspider ir slavenā ķīniešu meklētājprogrammas, Baidu ķīniešu, robots. Tas ir vadošais Ķīnas meklētājs audio failiem, attēliem un emuāra ziņām .

3. MSN Bot / Bingbot

Šo tīmekļa pārlūkošanas robotu vai bot tiek izmantots Microsoft un apkopo informāciju no tīmekļa vietnēm, lai izveidotu Bing meklētājprogrammas meklēšanas indeksu .

4. Yandex Bot

Yandex bot ir Yandex meklētājprogramma vai robots..Yandex ir slavens Krievijas uzņēmums, kas darbojas kā viens no labākajiem un lielākajiem meklētājprogrammām Krievijā, kurā ir vairāk nekā sešdesmit procenti tirgus daļu šajā valstī. Yandex tiek atzīts par piekto labāko meklētājprogrammu pasaulē, un katru dienu no 2017. gada septembra un vairāk nekā 23 miljoniem apmeklētāju ir vairāk nekā 130 miljoni meklēšanas vaicājumu .

5. Soso Spider

Soso.com ir vēl viena ķīniešu meklētājprogramma. Tas ir Tencent Holdings Limited īpašums, uzņēmums, kas pazīstams ar QQ izveidi. No 2015. gada Soso ir atzīts par 35. labāko un visvairāk apmeklēto vietni pasaulē un 12. labāko Ķīnas tīmekļa vietni, un Alexa ir atjauninājusi rangu. Soso katru dienu saņem vairāk nekā 21 063 490 lapu skatījumu .

6. Exabot

Exabot ir slavenā Francijas interneta rāpuļprogramma, ko 2000. gadā dibināja Dassault Systèmes. Šis meklētājprogrammu pionieris aizņem dažādus mega budžeta tehnoloģiju projektus. ExaLead sniedz mums precīzu un noderīgu informāciju no interneta .

7. Sogou Spider

Sogou.com ir vēl viena ķīniešu meklētājprogramma, kas tika dibināta 2010. gada augustā. Šobrīd Alexa interneta ranking ir 121. Sogou nodrošina mums vairāk nekā desmit miljardu tīmekļa vietņu indeksu .

8. Google Plus koplietošana

Izmantojot Google meklēšanu, Google Plus ļauj mums kopīgot ieteikumus ar saviem draugiem, ģimenes locekļiem un citiem cilvēkiem visā pasaulē. Tās poga palīdz inicializēt Google dalīšanas spējas un sniedz mums iespējas, kā dot apmeklētājiem kaut ko pārsteigt.

9. Facebook Ārējais Hit

Facebook ļauj lietotājiem sūtīt noderīgus un informatīvus materiālus saviem draugiem sociālajos tīklos. Tās sistēma darbojas, izmantojot pagaidu attēlus un informāciju par tīmekļa saturu, piemēram, lappušu nosaukumus, vietrāžus URL, videoklipus un attēlus. Facebook sistēma var viegli izgūt informāciju, kad lietotājs nodrošina saites.

10. Google Feedfetcher

Google to izmanto, lai satvertu Atom un RSS plūsmas, kad cilvēki tos pievieno Google lasītāju un Google mājas lapām. Feedfetcher apkopo un atsvaidzina lietotāja uzsāktās plūsmas un neveic to pārmeklēšanu Google meklēšanā Bing un citos pakalpojumos .

November 29, 2017