Back to Question Center
0

Semalta eksperts zina, kā bloķēt novirzīšanas spam mazāk nekā 10 minūtes

1 answers:

Bloķētās novirzīšanas surogātpasta ātrā meklēšana atgriezīsies vairāk nekā 500 000 rezultātu. Tā ir kļuvusi par lielu problēmu, un tīmekļa pārziņiem ir bažas par viņu Google Analytics kontu. Dažādi cilvēki ir publicējuši ziņas, apmācības un ceļvežus par to, kā bloķēt novirzīšanas surogātpastu, bet jums noteikti ir vajadzīgi tehniskie resursi, lai uzlabotu vietnes vispārējo rangu meklētājprogrammas rezultātos .

Ja jūs nezināt par mēri, ko mēs saucam par surogātpasta izplatīšanu, Frank Abagnale Semalt augstais eksperts apliecina, ka tas ir spobas surogātpasts, kas neievēro jūsu vietni, taču tas vienmēr ir redzams jūsu Google Analytics kontā, izmantojot trāpījumu formu .

Pārsūtīšanas surogātpasts ir domāts, lai radītu šķēršļus jūsu Google Analytics kontam un uzdoties par novirzīšanas saitēm no vietnes ar kaut ko pazīstamu kā surogātpasts. Pogas-for-website, free-social-buttons.xyz un darodar.com ir daži no galvenajiem likumpārkāpējiem. Visi šie domēni parādīsies jūsu Google Analytics pārskatos, un ceru, ka jūs apmeklējat viņu saistītās saites .

Ir divi galvenie iemesli, kāpēc surogātpasta nosūtīšana ir liela problēma. Pirmkārt, tie ir aizdomīgi, un tie pārspēj Google Analytics datus. Monster mājas lapas, piemēram, Porter un BBC, nesaņem spiegprogrammatūras surogātpastu, jo katru dienu viņi saņem daudz apmeklētāju..Turpretim vietnes un emuāri, kas ir samērā jauni, katru dienu var saņemt četrdesmit piecdesmit sesijas. Tas lielā mērā ietekmē mārketinga analīzi un lielā mērā var apdraudēt jūsu startēšanas datplūsmas kvalitāti. Otrais ir tas, ka surogātpasta novirzīšanas apmeklējumi sakošos serverus un resursus par lietām, par kurām jūs pat nezināt. Vissvarīgākais - jūs nekad nezināt, vai jūsu Google Analytics kontā patiešām ir novērojams surogātpasts, jo viņu hits vienmēr tiek ierakstīti kā parasti .

Kā bloķēt novirzīšanas mēstuli jūsu pakalpojumā Google Analytics:

Izmantojot šos vienkāršos soļus, varat viegli bloķēt novirzīšanas mēstuli savā Google Analytics kontā.

1. darbība. Atveriet sadaļu Admin> Filtri savā Google Analytics informācijas panelī un pievienojiet jaunu filtru. Neaizmirstiet nosaukt savu filtru kā darodar.com.

Step # 2 - izvēlieties iepriekš definēto vārdu tikai tad, ja aizdomīgā vietne jau ir pievienota filtram. Mēs iesakām jums ievietot domēna vārdu kopā ar apakšdomēniem vienā filtrā .

Step # 3 - neaizmirstiet saglabāt iestatījumus, pirms aizverat logu. Varat atkārtot procesu katram jaunam domēnam vai apakšdomēnam .

Jums jāpatur prātā, ka, ja savos pārskatos izmantosit dažādus segmentus, tie neiekļaus pārsūtīšanas surogātpastu, un jums tas jāpievieno atsevišķi. Izmantojiet segmenta opciju tikai tad, ja vēlaties no liela izmēra tīmekļa vietnes noņemt vairumu novirzīšanas mēstules. Pašlaik nav risinājumu ar 100% precīziem rezultātiem, jo ​​lielākā daļa no metodēm garantē, ka bloķē tikai 99% surogātpastu. Ja šie risinājumi jums nedarbojas, labāk ir rediģēt failu .htaccess vai meklēt citu sociālo mediju risinājumu Source .

November 29, 2017