Back to Question Center
0

Semalta eksperts - padomi par to, kā pārtraukt Google pārmeklēt jūsu WordPress tīmekļa vietni

1 answers:

Bloķēšana meklētājprogrammās no jūsu vietnes indeksēšanas uz laiku, kamēr jūs esat beidzis izstrādes fāzi, ir ārkārtīgi svarīga attiecībā uz tiešsaistes mārketingu. Kā vietnes īpašnieks, jūsu galvenais mērķis ir iegūt Google indeksēt jūsu vietni un pēc iespējas agrāk rast augstus algoritmus .

Pēc WordPress instalēšanas pirmā lieta, kas jums vajadzētu darīt, ir pārtraukt Google pārmeklēt jūsu vietni. Jūsu mājas lapas izstrādes agrīnā stadija var kļūt nestabila un sagraut jūsu turpmākās pūles strādāt par mārketinga konsultantu. Pirmā lieta, kas pēc tīmekļa vietņu izstrādes procesa sākšanas skar lielāko daļu tīmekļa pārziņu prātu, ir satiksmes plūsma un aicina robotus un rāpuļprogrammas indeksēt savas vietnes.

Kā jūs bloķējat meklētājprogrammas un neļautu Google pārmeklēt jūsu vietni? Šis ir jautājums, kas skar daudzu tīmekļa pārziņu prātus .

Igors Gamanenko Semalt vadošais eksperts Igors Gamanenko sniedz dažus padomus un padomus, kā pārtraukt meklētājprogrammas un Google īslaicīgi pārmeklēt jūsu vietni, lai bloķētu jūsu vietņu izstrādi - web page design company.

Izmantojot paroli, lai aizsargātu jūsu vietni, izmantojot cPanel

Ir svarīgi uzsvērt, cik svarīga ir aizsargāt savu jauno vietni ar paroli un pārtraukt Google pārmeklēt to. Jūs nevēlaties, lai meklētājprogrammas iznīcinātu jūsu vietni izstrādes fāzē. Kā vietnes īpašnieks, jūs varat viegli aizsargāt savus reģistra failus no sava cPanel informācijas paneļa. Tīmekļa rāpuļprogrammas, piemēram, Google, nespēj indeksēt un piekļūt ar paroli aizsargātajiem reģistra failiem. Lai aizsargātu jūsu paroli ar paroli,

a) Sāciet savu cPanel kontu un atlasiet "Password Protect Directories"

b) Atveriet savu kontu "Mājas direktoriju" un noklikšķiniet uz "Iet".."

c) Izvēlieties vietu, kur ir uzstādīta jūsu WordPress

d) Izvēlieties, izmantojot "Paroli aizsargāt šo direktoriju" un nākamajā lodziņā ierakstiet aizsargājamā direktorija nosaukumu. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt

e) Pēc veiksmes koda saņemšanas atgriezieties informācijas panelī un izveidojiet jaunu lietotājvārdu un paroli. Noklikšķiniet uz "modificēt autorizēto lietotāju / pievienot", lai uz laiku pārtrauktu Google pārmeklēt jūsu vietni

Failu robots.txt izmantošana meklētājprogrammu bloķēšanai

Lai bloķētu citas meklētājprogrammas un Google no jūsu tīmekļa vietnes indeksēšanas rāpuļprogrammas, manuāli izveidojiet un augšupielādējiet izveidoto robots.txt failu savā vietnes direktorijā un uzdodiet meklētājprogrammām un Google neindeksēt jūsu vietni .

Cita alternatīva ir izmantot instalēto WordPress iebūvēto funkciju, lai instruētu meklētājprogrammas netiktu pārmeklēta jūsu vietne. Izpildīt šo;

a) Atveriet savu WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz 'Settings', tad izvēlieties 'Reading' .

b) Izvēlieties 'Neļaujiet meklētājprogrammām indeksēt šo vietni' un noklikšķiniet uz 'Saglabāt izmaiņas', lai bloķētu visas meklētājprogrammas, lai tās uz laiku pārmeklētu jūsu vietni .

Aizsargājiet savu vietni ar paroli, izmantojot WordPress spraudni

Kā tīmekļa pārzini var izmantot WordPress spraudni, lai pārtrauktu Google pārmeklēt jūsu vietni. Tomēr, lai sasniegtu efektīvus rezultātus, ir ieteicams izmantot atjauninātu spraudni. Aktivizējiet spraudni un noklikšķiniet uz Iestatījumi. Sāciet spraudni un iestatiet jauno paroli. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas, lai bloķētu meklētājprogrammu pārmeklēšanu jūsu vietnē.

Digitālā mārketinga lietošana ir ārkārtīgi svarīga tīmekļa vietņu ierakstu un statistikas drošuma saglabāšanā. Bloķējot Google meklētājprogrammu no jūsu tīmekļa vietnes pārmeklēšanas un indeksēšanas, jums ir pietiekami daudz laika, lai to izstrādātu un tīros datus iegūtu reāllaikā. Izmantojiet iepriekš minētos padomus, lai pārtrauktu Google un citām meklētājprogrammām īslaicīgi indeksēt jūsu vietni .

November 29, 2017
Semalta eksperts - padomi par to, kā pārtraukt Google pārmeklēt jūsu WordPress tīmekļa vietni
Reply