Back to Question Center
0

Semālta eksperts no Islamabadas: Kas ir novirzīšanas spam un kā to izvairīties?

1 answers:

Sahail Sadiq Semalt speciālists Sohail Sadiq apliecina, ka jūsu Google Analytics kontā ir iespējams pārsūtīt atsauces, spoku un rāpuļprogrammas surogātpastu, bet jums jāzina, kas ir referrer, rāpuļprogramma un spoku spams. kā jūs varat tos filtrēt.

Kas ir novirzīšanas surogātpasts?

Ja redzat, ka jūsu Google Analytics kontā tiek izsekota novirzīšanas no surogātpastu, jums vajadzētu veikt pasākumus pēc iespējas ātrāk. Pretējā gadījumā tā vai nu izveidos saites atpakaļ uz savu vietni vai samazinās jūsu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos - ξερα και σκασμενα χειλη. Plašā mērogā tā nav nopietna problēma, taču mazā apjomā tā nosūtīs simtiem un tūkstošiem viltus vietnes apmeklējumu un novirzīs jūsu Google Analytics datus. Surogātpasta meklētājs parasti nāk no tādām vietnēm kā darodar.com, get-free-traffic-now.com un free-share-buttons.com. Jūs redzēsiet, ka šajās vietnēs jūsu vietnei tiek pieskaitīta 0:00 sekunde, un atlēcienu līmenis ir 100% .

Kas ir Ghost Spam?

Spoku spam tendence palielināt apmeklētāju datus, neapmeklējot jūsu tīmekļa lapas. Tas būtu noķerts no vietnes un tiks novirzīts uz jūsu Google Analytics kontu. Tas var novirzīties uz dīvajām trešo pušu vietnēm. Spoku surogātpasts rodas kā novirzīšana un nejauši samazina jūsu vietnes rangu Google, Bing un Yahoo. Event-tracking.com ir vietne, kas katru dienu sūta spoku surogātpastu daudzām vietnēm..

Kas ir kāpurķēžu surogātpasts?

Kāpurķēžu surogātpasts nonāk jūsu vietnē, taču tam nav mijiedarbības ar jūsu lapām. Tās mērķis ir iegūt indeksāciju Google Analytics kontā un novirzīt jūsu augstas kvalitātes vizītes uz trešo personu, nezināmu vietni. Rāpuļprogrammas surogātpasts varētu palīdzēt jums pārmeklēt jūsu vietni, taču nekad to neizmanto par labāku meklētājprogrammu . Surogātpasts var būt jebkurā formā, un to nevajadzētu ignorēt par jebkādām izmaksām. Ja jūs saņemat surogātpastu, jūs, iespējams, pamudīsit SEO speciālistiem atbrīvoties no tā. Kad jūs tur nokļūsit, iespējams, ka jums būs jāveic kāda veida SEO pakalpojums, tā ir jāpārorientē uz īstu vietni kā daļa no saistītas programmas vai jāpārtrauc sava veida vīruss .

Kā es varu pārtraukt novirzīšanas mēstuli?

Pirmais solis ir apmeklēt Google Analytics konta lapu Iestatījumi un noklikšķiniet uz Izslēgt visus trāpījumus no zināmajiem zirnekļiem un robotprogrammām. Jūs varat izveidot filtrus un pievienot aizdomīgas tīmekļa vietnes, lai atbrīvotos no atsauces surogātpastu. Cits risinājums ir pielāgot jūsu .htaccess faila iestatījumus.

Kā es varu pārtraukt Ghost Spam?

Labākais un vienkāršākais veids, kā pārtraukt spoku spoku, ir iestatīt filtrus savā Google Analytics kontā. Visi jūsu vietnes apmeklētāju apmeklētāji var tikt sadalīti dažādās kategorijās, un jūs varat izveidot filtrus visām kategorijām atsevišķi. Tā kā spiegprogrammatūras spam pēc sava veida ir nejaušs un nesūtīs datus jūsu Google Analytics kontam, jums tas ir jāaizliedz, izmantojot failu .htaccess vai servera līmenī.

Kā es varu pārtraukt rāpuļprogrammas surogātpastu?

Tā kā rāpuļprogrammas spam faktiski apmeklē jūsu vietni, varat pievienot savu domēna nosaukumu Google Analytics filtram un iegūt to bloķēt. Ir dažādi domēni, un saraksts turpina paplašināties katru dienu. Simoahava.com/spamfilter ir populārs rāpuļprogrammas surogātpasts, kas būtu jāaizliedz jūsu Google Analytics kontā. Searchcommander.com ir vēl viena līdzīga vietne, kas iesaistīta rāpuļprogrammas surogātpasta nosūtīšanai lietotājiem .

November 29, 2017