Back to Question Center
0

Semalta eksperts no Islamabadas: kā bloķēt Google Analytics novirzīšanas mēstuli

1 answers:

Surogātpasta izplatītājs šajās dienās kļūst arvien problēma tīmekļa pārziņiem un tirgotājiem. Tā triku ar jūsu Google Analytics kontu, kropļo patiesas apmeklējumu un lielā mērā izraksta noderīgus datus. Jauna atsauces surogātpasta sprādziens ir bojājis dažādus Google Analytics kontus un ir padarījis satiksmes pārskatus par nelietderīgiem dažādām īpašībām.

Par laimi, jūsu Google Analytics kontā ir iespējams bloķēt novirzīšanas spamu. Iet uz padomiem no Sohail Sadiq, vadošā eksperta no Semalt .

Kas ir novirzīšanas spam?

Atsauces surogātpasts apmeklē jūsu vietni un atstāj to pašu lapu dažu sekunžu laikā, tādējādi atlēcienu līmenis ir 100%. Surogātpasta izplatītāji lielā skaitā sūta novirzīšanas surogātpastu un izmanto daudzas metodes, lai nosūtītu kvalitatīvu datplūsmu tieši savām tīmekļa vietnēm. Citiem vārdiem sakot, mēs varam teikt, ka novirzīšanas mēstules mērķis ir nosūtīt kvalitatīvu datplūsmu uz trešās puses vietni un zemas kvalitātes apmeklējumus uz jūsu emuāru vai vietni. Informāciju par novirzīšanu nosaka dažādas programmas, programmatūra un pārlūkprogrammas, un tās var viegli padarīt viltotus un pārveidot. Surogātpasta izplatītāji jūsu vietnes tīmekļa vietnēm sūta viltus datplūsmu un rada iespaidu, ka kāds ir tikko izlasījis jūsu saturu. Rezultātā viņi savās lapās izveido atpakaļsaišu .

Google Analytics pārskati nav publiski pieejami, bet surogātpasta izplatītāji iepazīstas ar jūsu izsekošanas ID un sāk sūtīt jums viltus datplūsmu. Neatkarīgi no izsekošanas ID, viņi uzminē jūsu privātos kodus un WordPress informāciju par trešo pušu vietnēm un emuāriem. Šo informāciju pēc tam izmanto, lai nosūtītu nepatiesu apmeklējumu lielā skaitā vietņu .

Bloķēt novirzīšanas spamu savā Google Analytics kontā

Atveriet Google Analytics konta sadaļu Acquisition >> All Traffic >> Referrals. Ja šeit redzat dažas aizdomīgas saites vai vietnes, iespējams, ka surogātpasts ir sasniedzis jūsu vietni un jums ir nepieciešams lai pēc iespējas ātrāk bloķētu novirzīšanas surogātpastu. Atkarībā no jūsu datplūsmas kvalitātes referenti var būt noderīgi arī jūsu vietnei, bet atlēcienu līmenim jābūt pēc iespējas zemākam. Diemžēl šādai datplūsmai ir augsts atlēcienu līmenis un samazina Vietnes rādītāju kopsavilkums. Novirzīšanas surogātpasta bloķēšana ir vienkārša, taču jums ir jāuztraucas par dažām lietām. Diemžēl nevarat bloķēt vēsturisko surogātpastu, taču jūs varēsiet lielā mērā uzlabot vietnes rādītājus .

Metode Nr. 1:

Pirmā bloķējošā surogātpasta bloķēšanas metode ir izveidot sliktu novirzīšanas sarakstu un filtrēt tos uzreiz. Pat ja viņi laika gaitā maina atrašanās vietas un īpašības, jūs varat pastāvīgi pievienot tos jaunajiem referentiem, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību un aizsardzību. Ja jūs tos vienu reizi bloķējat, viņiem būs jāaizliedz arī turpmāk, pamatojoties uz IP, ko viņi izmanto, lai nosūtītu jums viltus datplūsmu. Lai to paveiktu, pārejiet uz Google Analytics konta sadaļu Auditorijas> Tehnoloģija> Tīkls un izveidojiet pēc iespējas vairāk filtru.

Jums jāpatur prātā, ka lielākā daļa surogātpasta satiksmes ir jūsu domēna nosaukumā, derīgā ārējā nosaukumā vai SEO pakalpojumu sniedzēja vārdā. Jebkurā gadījumā tas ir kaitīgs jūsu vietnei un pēc iespējas drīzāk jāatbrīvojas. Dažas no vietnēm, kuras nevajadzētu aizmirst pievienot filtriem, ir SEOThing.co.uk, Googleweblight.com un Googleusercontent.com .

Metode Nr. 2:

Ir iespējams noņemt no jūsu esošajiem ziņojumiem novirzīšanas spamu. Ja pārbaudīsiet savus esošos pārskatus, iespējams, ka tajā būs kāds surogātpasts, kas pēc iespējas ātrāk ir jānoņem. Atveriet Google Analytics konta sadaļu Segments un noklikšķiniet uz opcijas Jauns segments. Šeit varat pārbaudīt, vai jūsu esošajos pārskatos nav atsūtīšu surogātpasta vai ne. Ja tie nav, varat pievienot īpašu kodu .htaccess failam un noņemt visus surogātpastu Source .

November 29, 2017