Back to Question Center
0

Semalta eksperts no Islamabadas: ceļvedis, lai bloķētu novirzītāju surogātpastu un Ghost novirzīšanu

1 answers:

Ja kādreiz redzat lielu satiksmes plūsmu uz vietni un jūsu Google Analytics konts parāda surogātpastu vai zemas kvalitātes tīmekļa vietnes, iespējams, jūsu vietne ir notverta ar spoku novirzīšanu vai novirzīšanas surogātpastu. Tā kā šī surogātpasta forma būtiski ietekmē saņemto konta un satiksmes informāciju, ir svarīgi pārbaudīt jūsu Google Analytics kontu un novērot, kādas izmaiņas ir jāveic.

Sohail Sadiq, vadošais Semalt speciālists, šajā sakarā sniedz praktiskus jautājumus .

Ievads spam spam un referrer spam:

Surogātpasta izplatītājs ir jūsu vietnes datplūsma, kas tiek iegūta no rāpuļprogrammām un robotprogrammatūras, un uzdoties par novirzīšanas saitēm vai novirzīšanas apmeklējumiem, savukārt surogātpasta spiediens neapmeklē jūsu vietni un atstāj seansu jūsu Google Analytics kontā.

Boti un rokdarbi:

Rāpuļprogrammas un robotprogrammatūras ir roboti un tīmekļa rāpuļprogrammas, kas apmeklē dažādas vietnes. Parasti tās tiek uzskatītas par nekaitīgām un tiek izmantotas, lai pārmeklētu jūsu tīmekļa lapas un rakstus. Rāpuļprogrammas un labie robotprogrammatūra sevi identificē kā vietnei draudzīgus un nekad neparādīsies Google Analytics statistikā. Bet sliktie robotprogrammatūras vai zirnekļi nevar atpazīt sevi, tāpēc tos reģistrēs Google Analytics konti. Viņi apmeklē jūsu vietni ar centu procentiem atlēcienu līmeni un atstāj tīmekļa lapas dažu sekunžu laikā .

Ghost referrals

Vardarbības novirzīšana nav piemērota vietnei un var radīt nopietnas problēmas jūsu vietnei. Viņi neapmeklē jūsu vietni, un surogātpasta izplatītāji un hakeri ir atraduši šo metodi, lai izmantotu Google Analytics serveri. Viņi arī pārveido jūsu tīmekļa vietnes sesijas, kā arī tiek bloķēti organiskie notikumi un apmeklējumi. Turklāt spoku novirzes bieži vien uzliek analītikas kodu un ļaunprātīgi izmanto jūsu Google Analytics, uzskatot, ka reāli cilvēki ir nokļuvuši jūsu vietnē .

Kā bloķēt novirzīšanas spamu un spoku nodošanu

Jūsu Google Analytics kontā ir dažādi veidi, kā novērst novirzīšanas spamu un spoku novirzīšanu. Pirmais ir izmantot filtrus, bet otrais - to vispār bloķēt..

Filtri ir vienkāršs veids, kā atspēkot zemas kvalitātes datplūsmu. Tās ir viegli izveidot un novirzes nekad netiks reģistrētas, kad esat pievienojis aizdomīgas tīmekļa vietnes saviem filtriem .

Jūs varat rediģēt failu .htaccess ar šo kodu:

#STOP REFERRAL SPAM

RewriteCond% {HTTP_REFERER} exampleI \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} piemērsII \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} darodar \ .com [NC, OR]

RewriteRule. * - [F]

Šis kods ir jānovieto kopā ar vietrāžiem URL, kurus vēlaties novērst. Jūs varat arī kopēt un ievietot "RewriteCond" rindu visiem URL, kurus vēlaties bloķēt savā Google Analytics kontā .

Izmantojiet filtrus, lai bloķētu spoku novirzīšanu

Ir taisnība, ka bloķēšana ar .htaccess faila palīdzību ir vienkārša, bet lielākā daļa surogātpasta izplatītāju ir pietiekami gudri, lai to nenotiktu. Šādos apstākļos varat izmantot filtrus, lai bloķētu spoku novirzīšanu. Lai iegūtu iedvesmu, ir vairākas konsultācijas. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir filtrēt datplūsmu par analīzi pēc saimniekdatora nosaukuma. Spoku novirzīšana un novirzīšanas surogātpasta parādīšana jūsu Google Analytics kontā tiek uzskatīta par nederīgu saimniekdatora nosaukumu. Vispirms jāatrod viņu atrašanās vieta un jāaizbloķē no administrācijas sadaļas. Izmantojot šo metodi, pārliecinieties, ka esat bloķējis visas aizdomīgās vietnes un spoku novirzīšanas Source .

November 29, 2017