Back to Question Center
0

Semalta eksperts no Islamabada - Kas ir meklētājprogrammu zirnekļi un roboti?

1 answers:

Meklētājprogrammu zirnekļi ir pazīstami arī kā roboti un robotprogrammatūras. Tās ir nelielas, automatizētas programmas, ko meklētājprogramma izmanto, lai atjauninātu saturu visā pasaulē. Zirnekļi nepārtraukti meklē jaunas un tikko rakstītas tīmekļa lapas. Michael Brown, klients sekmju vadītājs Semalt , apliecina, ka meklētājprogrammas rezultātu lapas ir tikpat labas kā bibliotēku datu bāze.

Kas ir zirnekļi, roboti un tīmekļa roboti?

Google, Bing, Yahoo un citi meklētājprogrammu uzņēmumi izmanto niecīgas automatizētas programmas, ko sauc par meklētājprogrammu robotiem vai zirnekļiem vai tīmekļa rāpuļprogrammām. Tāpat kā jūs redzat putekļaino jūsu mājas stūrī, meklētājprogrammas redz mājaslapu kopas - mobile application developer. Zirnekļi pārmeklē visas savstarpēji saistītās saites, mierīgi pārvietojas, neko nedara un nepazīst visus zirnekļa tīklus. Mēs nevaram atstāt novārtā faktu, ka zirnekļiem ir minimālas un pamata iespējas, kas nozīmē, ka viņu funkcijas ir ierobežotas..Tās darbojas tāpat kā jūsu darbvirsmas tīmekļa pārlūkprogramma un lasiet tīmekļa lapu HTML kodus. Turklāt zirnekļi neredz gif un jpg attēlus un izmanto savus JavaScript uzdevumus. No otras puses, tīmekļa rāpuļprogrammas vai roboti izmanto saskarnes funkcijas, piemēram, ievadot paroles un noklikšķinot uz domāšanas pogām, kas jums var būt pieejamas jūsu emuārā vai vietnē. Dažas pazīstamas un augsta ranga vietnes savās vietrāžās vietnēs izmanto dinamiski ģenerētas lapas, un lielākā daļa animēto un multimediju satura lapu joprojām nav redzamas zirnekļiem un robotiem, kuri mēģina iekopēt tīmekļa lapas .

Kā darbojas meklētājprogrammu zirnekļi

Ja jūs vēlaties saprast, kā darbojas meklētājprogrammu zirnekļi, jums vajadzētu padomāt par tiem kā par automātisko datu meklēšanas robotiem. Mēs jau teicām, ka zirnekļi ceļo pa internetu, lai atrastu jaunas un atjauninātas saites un tīmekļa lapas. Kad jūs iesniedzat savu saturu meklētājprogrammās, jūs tiksiet pievienots zirnekļu sarakstam, un viņi apmeklēs jūsu saturu, lai apstiprinātu tā kvalitāti. Jūsu tīmekļa lapas atradīsies pat tad, ja jūs to neiesniegsit, jo zirnekļi var atrast jūsu lapas, kas ir saistītas ar citām vietnēm. Neapšaubāmi, viņi veic dažādas svarīgas funkcijas, un obligāti ir izveidot saišu bibliotēku no citām slavenām vietnēm uz jūsu vietni .

Cik bieži roboti un zirnekļi apmeklē jūsu tīmekļa lapas

?

Visām meklētājprogrammām ir sava konkrētā datubāze, tāpēc apmeklējumu biežums atšķiras no vienas meklētājprogrammas uz otru. Unikālo un jaunu tīmekļa vietņu un emuāru masveida izaugsme ir ievērojami palēninājusi procesu, taču jums nevajadzētu uztraukties, jo meklētājprogrammu zirnekļi ir nenogurstoši drones savā misijās. Viņi noteikti atrod jūsu vietni un saturu no savas saites vai no saitēm uz citām vietnēm. Kad jūsu vietne ir pievienota bibliotēkas datu bāzei, roboti un zirnekļi to nepārtraukti apmeklēs, lai redzētu, vai saturs ir atjaunināts. Visiem tīmekļa pārziņiem un emuāru autoriem būtu jāzina, kuras tīmekļa lapas meklējat meklētājprogrammu zirnekļi. Lai to izdarītu, jums jāpārbauda servera žurnāla pārskati Google Analytics kontā.

November 29, 2017
Semalta eksperts no Islamabada - Kas ir meklētājprogrammu zirnekļi un roboti?
Reply