Back to Question Center
0

Semalta eksperts izstrādā, kā novirzīšanas spam ietekmē vietnes rādītājus

1 answers:

Lielākā daļa tīmekļa vietņu īpašnieku cieš no novirzītās surogātpasta satiksmes ietekmes. Šādos gadījumos novirzīšanas surogātpasts sastāv no vairākiem domēniem, kuru dēļ notiek vietnes apmeklējums. Piemēram, novirzīšanās uz surogātpasta satiksmi varētu būt uzbrukumiem cilvēku apmeklētājiem vietnē. Šajos gadījumos satiksme notiek, izmantojot 0 sekunžu iesaisti. Dažos citos gadījumos vietņu informācijas panelī cilvēki sasniedz mazāk tīmekļa apmeklējumu un lielu atlēcienu līmeni. Šie ir gadījumi, kad novirzīšanas datplūsma ietekmē vietnes rādītājus. Jums vajadzētu atklāt un noņemt novirzīšanas surogātpastu, lai izpildītu lielāko daļu šo tīmekļa apmeklējumu. Surogātpasta vēstule sagriež vietnes datus, tādējādi padarot kopējo tīmekļa vietni grūtāku .

Viens no vadošajiem speciālistiem no Semalt , Džeisons Adlers (Jason Adler), definē šeit dažus būtiskus jautājumus, lai gūtu panākumus.

Vietnes referrers

Vietnes referrētājs ir domēns, kuram ir programmatūra un rīki atgriezeniskās saites uzdevumu veikšanai. No jūsu vietnes jūs, iespējams, saņemsiet datplūsmu no domēniem uz jūsu GA lapu. Tāpat ir arī citi gadījumi, kad cilvēki saņem maksas tīmekļa apmeklējumus vai daudzus klikšķus, kuros iesaistīti uzņēmuma produkti, piemēram, farmaceitiskie izstrādājumi. Ja saite uz jūsu vietni nāk no cita domēna, iespējams, ka tā ir radusies no surogātpasta novirzīšanas. Patiesībā saišu avots vairs nepastāv. Turklāt tie var būt zombiju datori vai vīrusi, kuri sazinās ar jūsu vietnēm, lai izveidotu viltus tīmekļa apmeklējumus.

Atsauces surogātpasta veidi

Surogātpasta novirzīšana var notikt divos atšķirīgos veidos:

Rāpuļprogrammas novirzīšanas surogātpasts

Dažos gadījumos tīmekļa rāpuļprogrammas no dažām noderīgām vietnēm galu galā var palēnināt jūsu vietnes darbību. Šajā gadījumā viņi dažas vietnes ir noderīgas, kā arī ignorē jūsu robots.txt failu..Šie tīmekļa apmeklējumi var vai nebūt atspoguļoti jūsu tīmekļa vietnes informācijas panelī.

Ghost referrer spam

Šī taktika nodrošina vairākas funkcionalitātes funkcijas tīmekļa vietnē. Turklāt ir daudzas funkcijas, kuras lietotāji izmanto, lai skaitļus parādītu GA kontā. Šī datplūsma neatspoguļo jūsu vietnes informācijas paneli.

Sūtītāja surogātpasta iemesli

Ir vairāki iemesli, kāpēc referrer spam SEO. Daudzi cilvēki izmanto šīs metodes, lai iegūtu viltus metriku un izveidotu likumīgus avotus. Piemēram, daži iemesli, kā šie ļaunprātīgie uzbrukumi izmanto atsauces surogātpastu, ir šādi:

1.Tīmekļa vietņu apmeklējumu pieaugums

Lielākā daļa lietotāju izmanto tīmekļa vietņu mēstules, lai uzlabotu viņu tīmekļa apmeklējumus. Viņi sūta tonnas satiksmes uz vietnēm, lai palielinātu iespēju, ka persona noklikšķinās uz viņu saites. Viņu gala spēle parasti ir saistīta ar filiāļu platformu vai pat reklāmu tīklu. Viņi cer uzrādīt komisijas no apmeklētājiem, kuri galu galā parādās savās surogātpasta sfērās .

2. Ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumi

Dažos gadījumos cilvēki var mērķēt uz neaizsargātiem cietušo datoriem. Iespējams izmantot aicinājumu uz darbību funkcijas un padarīt viņu upuru datorus inficēti ar vīrusu. Šādi uzbrukumi palīdz interneta krāpšanā, piemēram, kredītkaršu zādzībās, kā arī citos ļaunprātīgos interneta uzbrukumos .

3. Meklēšanas klasifikācija

Izņēmuma gadījumos daži cilvēki varētu mēģināt palielināt vietnes rangu . Šādos gadījumos cilvēki vispirms cenšas viltus meklētājprogrammas algoritmus. Tas ietver faking tīmekļa apmeklējumus, lai pārliecinātos, ka visa vietne parādās dažu konkrētu tīmekļa lapu SERPs Source .

November 29, 2017