Back to Question Center
0

Semalt - Warrior forums Šodienas interneta mārketings

1 answers:

Ir daudz sociālo mediju vietņu un forumu, lai iegūtu informāciju par interneta mārketingu, bet vispopulārākā vieta ir Warrior Forum, kas pazīstams arī kā WF. Kā interneta vai sociālo mediju mārketinga speciālists, jums vajadzētu pievērst uzmanību tam, kas notiek un kā labāk izmantot jūsu tiešsaistes biznesu. Var droši teikt, ka Warrior forums ir noderīga platforma, kas palīdz jums visu uzzināt par tiešsaistes uzņēmumiem .

Nav grūti pieminēt, ka Warrior forumam ir savas priekšrocības un trūkumi. Vislabāk ir tas, ka šis forums joprojām ir aktīvs un tam ir atbildes gandrīz visos ar tirdzniecību saistītos jautājumos.

Iegūstiet padomus zemāk no Igoram Gamanenko Semalt topošajam speciālistam, lai iegūtu pareizas atbildes uz jūsu jautājumiem .

1. Kara istaba

Kara istaba ir apmaksāta šī foruma sadaļa un sniedz mums noderīgu informāciju par nevēlamiem produktiem. Šeit viedie cilvēki un interneta tirgotāji satricina rokas un pārrunā ikdienas projektus, taču jums nav iespējams pievienoties šai sadaļai, kamēr neesat samaksājis dalības maksu .

2. Pievienojies slaveni uzņēmēji

Šajā sadaļā izdalītie legālie cilvēki ir Rand Fishkin (Moz), Patrick Sexton (Feed The Bot), Pat Flynn (viedā pasīvā ienākuma), Brian Clark (CopyBlogger) un Yaro Starak (Uzņēmēju ceļojums).

Warrior foruma problēmas

Galvenās šīs platformas problēmas ir aprakstītas turpmāk .

1. Broken English Posts

Sadalīta angļu ziņa ir viena no lielākajām Warrior foruma problēmām. Es novēroju, ka daudzi lietotāji šajā platformā pat nezina, kā rakstīt angļu valodu. viņu pareizrakstības kļūdas un lūgt palīdzību no vietējiem angliski runājošajiem.

2. Vieni un tie paši jautājumi atkal un atkal

Vēl viena problēma ar šo platformu ir tas, ka tos pašus jautājumus atkārto gandrīz katru dienu. Warrior forums rada satricinājumu jaunajiem un esošajiem lietotājiem, jo ​​iesācēji pieprasa tādas līdzīgas lietas kā, piemēram, "kā klasificēt vietni", "vai šis produkts darbojas labi" un tā tālāk .

3. Brīvā dalība

Lielākā daļa informācijas šajā forumā ir pieejama par bezmaksas dalību, kas nozīmē, ka jums nav jāmaksā nekas, lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes darba metodēm. Tās bezmaksas versija aptver virkni tēmu, piemēram, tiešsaistes mārketings, bezsaistes mārketings, e-komercijas vietnes, SEO, e-pasta mārketings, sociālo mediju mārketings un citas līdzīgas tēmas. Paredzams, ka ir vairāk nekā trīsdesmit dažādas sadaļas, kurās katru dienu tiek apspriesti daudzi jautājumi .

4. Guru Wannabes

Tāpat kā uzdodot jautājumus, es atradu dažus guru vakantus, kuros cilvēki mīl viltot to, pirms viņi faktiski sāk uzņēmējdarbību tiešsaistē. Šī informācija varētu būt noderīga indivīdiem, kuri vēlas iedvesmu, vai arī vēlas nomest viņu ķermeņus sociālās mediju mārketinga pasaulē .

5. Warrior uzdod man kaut ko

Šajā jaunajā sadaļā ir daudz interesantu ziņu un diskusiju sadaļu. Šeit varat uzdot jautājumus, kas saistīti ar mārketingu, un uzlabot savu uzņēmējdarbību internetā. Lai izveidotu jaunu tiešsaistes tirgotāju, šajā Warrior foruma sadaļā ir daudz padomu, konsultāciju un rakstu, lai gūtu labumu no tā. Varat konsultēties ar ekspertiem par to, kā būt veiksmīgiem uzņēmējiem mēnešu laikā. Darbojoties pēc viņu domām, jūs varat izgriezt savu ceļu un viegli izkopt savu biznesu.

Nobeiguma domas

Ar padomiem, viltībām un noderīgu informāciju, Warrior Forum ir ideāls tiem, kas aktīvi meklē mācību materiālus par sociālo mediju un tiešsaistes mārketingu Source . Pat ja jums nav tīmekļa vietnes, varat pievienoties šai platformai, lai daudz mācītos no saviem pensionāriem

November 29, 2017