Back to Question Center
0

Semalt: soļi, kas jāveic, lai nodrošinātu jūsu vietni no hakeriem

1 answers:

Viens liels bailes, ka vietņu īpašniekiem ir jādzīvo, ir domāšana, ka kāds mainīs viņustrādājiet vai pilnībā iztīriet. Mājas lapas satura veidošana prasa lielu darbu, un tas pats ir jādara, lai to aizsargātu.

Papildus regulāru dublējumu veikšanai šeit ir ieteikumu saraksts, ko sagatavoja Michael Browns Semalt Klientu panākumu pārvaldnieks, kas būs piemērots, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību:

1. Atjauniniet visas platformas un skriptus

Starp labākajām lietām, kas jādara, ir atjaunināt visas pārlūkprogrammā instalētās platformas un skriptusregulāri. Iemesls ir tāds, ka šiem rīkiem bieži ir atvērti kodi, kas ir pieejami izstrādātājiem ar labiem nodomiem, kā arīhakeriem. Hakeru vietnes var pārkāpt kodu, meklējot vājās vietas vai nepilnības, kuras tās var izmantot, lai iegūtu piekļuvi un kontrolētumājas lapā. Atjaunināšana neaizņem daudz laika, lai pabeigtu, un palīdz efektīvi mazināt šos riskus.

2. Ja nepieciešams, instalējiet drošības spraudņus

Pēc iepriekš minētā atjaunināšanas mēģinājuma pārliecinieties, ka pārlūkprogrammai ir drošībainstalēti spraudņi, lai novērstu hakeru mēģinājumus iekļūt bez atļaujas. Drošības spraudņi pievēršas trūkumiem, kas raksturīgijebkuru platformu un kavē jebkuru potenciālu uzlaušanu. Alternatīvi, SiteLock ir rīks, kas sniedz papildu peļņu, lai nodrošinātu regulārupārrauga ziņojumus pēc tam, kad tā mēģina veikt hakeru. Ja uzņēmuma veiksme balstās uz pareizu tīmekļa vietnes darbību, tad SiteLockir vērtīgs ieguldījums.

3. Izmantojiet HTTPS

Lietojot HTTPS, var pamanīt, ka pārlūka joslā tiek parādīts zaļais signālsbrīdinot, ka kāds gatavojas sniegt sensitīvu informāciju vietnei. Piecas smailes burti ir svarīgs drošības norādījumsun ka ir droši sniegt pieprasīto informāciju..Ja uzņēmuma vietne pieprasa apmeklētājiem sniegt savu privāto informāciju, tadtai ir jāiegulda SSL sertifikātā. Tas nāk ar papildu izmaksām, bet tas ir tāls ceļš, lai izveidotu uzticamību vietnei un padarītutas ir drošāks.

4. Parametrēti jautājumi

Visbiežāk sastopamās tīmekļa vietnes, kurās ir daudz vietņu, ir tādas, kas saistītas ar SQLinjekcijas. SQL injekcijas ir saistītas ar tīmekļa veidlapām vai URL parametriem, kas dod piekļuvi ārējai informācijai, lai sniegtu informāciju, ja tās irpa kreisi atvērt. Kas notiek, ir tas, ka hakeru vietne ievieto vietnes datubāzē kodu, kas ļauj viņiem viegli ierakstīt katru reizi, kad viņi to daragribu Tā ir vietņu īpašnieku problēma, jo viņiem ir jāaizsargā privāta informācija, ko klienti viņiem uzticas darīt. Parametrētsvaicājumi nodrošina, ka vietnes kods ir fiksēts un tādējādi nav vietas papildinājumiem. Tīmekļa vietnes hackers uzskata, ka tas nav iespējams pārspēt.

5. Satura drošības politika (CSP)

Cits izplatīts līdzeklis, ko izmanto hakeru tīmekļa vietne, ir krusta skriptu (XXS) uzbrukums. Ar tiem viņiem izdodas paslīdēt ļaunprātīgu JavaScriptkodu vietnes lapās. Parametēta stratēģija, ko izmanto kopā ar SSP, kas ļauj lietotājam definēt domēnu, kas ir pārlūkprogrammabūtu jāuzskata par likumīgiem avotiem izpildāmos skriptus, kad tie atrodas uz lapas būtu pietiekami. Pārlūkprogramma var ignorēt visuciti, kas nav iekļauti direktīvu sarakstā, ļāva veikt izmaiņas vietņu lapās.

6. Drošas paroles

Cilvēki izvēlas izvēlēties paroles, kuras viņiem viegli atcerēties. Tomēr jācenšas domāt par drošu paroli.Jo ilgāk parole, jo labāk. Tam vajadzētu izmantot rakstzīmes, ciparus un burtus. Acīmredzamas paroles nodro šina integritātimājas lapa. Tādā pašā veidā ievieš to pašu prasību par parolēm, kuras lietotāji izmanto.

7. Bloķējiet direktoriju un failu atļaujas

Katram tīmekļa vietnē esošajam failam un mapei ir atļauju un kontroles kopums attiecībā uz to, kas var lasīt, rakstīt vai izpildīt. Piešķirtkam ir piekļuve katrai no šīm atļaujām, pamatojoties uz lietotāju un grupu, pie kuras viņi pieder Source .

November 28, 2017