Back to Question Center
0

Semalt: skaidrojums par tiešsaistes krāpšanu

1 answers:

Interneta krāpšana ir viens no visvairāk pieaugošajiem naudas zaudējumiem tiešsaistē. LikmePārsteidzošs izkrāpšana tiešsaistē ir satraucošs. Amerikas Savienotās Valstis reģistrēja zaudējumus, sasniedzot vairāk nekā 525 miljonus ASV dolāru, vidēji 1813 ASV dolāriupuris saskaņā ar Nacionālo balto ķemmju noziedzības centru. Interneta krāpšana Amerikas Savienotajās Valstīs veidoja aptuveni 90 procentus no kopējā skaitakrāpšana tiešsaistē pasaulē - human resources management systems software. Tas ir draudu, kas prasa uzmanību ļoti steidzami.

Visā pasaulē policijas dienesti, kas strādā ar kibernoziegumiem, iegulda mehānismoscīnīties pret krāpšanu internetā, un cietušajiem ir ieteicams ziņot tiešsaistē par naudas vai cita veida krāpšanu. Tomērinterneta lietotāji var saglabāt modrību, lasot rakstus par krāpšanu internetā, piemēram, "Security Watch" emuāru, starp citiem materiāliem. Tur irvairākas ziņošanas iespējas saistībā ar krāpšanu internetā, kā arī ar Federālās tirdzniecības komisiju (FTC) kā vienu no visuzticamākajām organizācijāmpar darbu.

Notikumi, kas veikti, lai ziņotu par krāpšanu internetā, ir pieejami tiešsaistē, bet vispirms šeit irdaži parasti veidi, no vadošā eksperta Semalt ,Jason Adler, ko tiešsaistē izmanto krāpnieki.

Biznesa Scam

Ir daudz tiešsaistes reklāmu, kas liku cilvēkus pievienoties grupām. BiznessInterneta krāpšanai izveidotie izkrāpšana prasa lielas naudas summas, piedaloties un veicot mazu darbu tiešsaistē, bet tai ir jāparaksta un jānosūtanauda par dalību, apmācību, maksu vai iegādi uz posteni. Galu galā tas kļūst par murgu. Esi uzmanīgs.

Identitātes zādzība

2004. gadā identitātes zādzība tika reģistrēta Apvienotās Karalistes visaugstākajā patērētāju sūdzībāValstis. Šīs interneta krāpšanas briesmas ir tik nopietnas, ka tas var novest pie kopējā naudas zaudējuma cietušo bankas kontā. ŠajāGadījumā, krāpnieki slēpj savu identitāti, lai piekļūtu cietušo kredītkontiem. Cietušajiem jāpaziņo savām bankām, kredītrīkojumam vainekavējoties ziņo policijai.

Web datubāzes izkrāpšana

Personas informācija, piemēram, vadītāja apliecība un pases, ko izmanto slimnīcas,bankām un valdības organizācijām bieži var piekļūt krāpnieki un publiskot internetā. Informācija tiek sasniegta tiešsaistēkrāpniekiem par ļaunprātīgu izmantošanu un ķiršu izvēli. Interneta krāpšana, kas ietver datņu uzlaušanu, ir jāpaziņo meklētājprogrammām, piemēram, Google, Yahoo,un Bing izņemšanai.

Iesūtītājs Scam

Krāpšana internetā var notikt e-pasta formā, kurā tiek lūgta finansiāla palīdzība. TheKrāpnieki satricina cietušā drauga e-pasta kontu un lūdz finansiālu palīdzību, izmantojot Western Union. Ir vairāki padomiPCMag, lai novērstu šo krāpšanas veidu internetā.

romāņu krāpšana

Krāpšana internetā var nonākt fantāzijas veidā. Pazīstams arī kā kaķis,romance scam ietver personu, kas apgalvo, ka iemīlasies upuris. Krāpnieks liek cietušajam nosūtīt viņiem naudu ceļošanai vai medicīnaiizdevumi. Nelieciet dāvanas cilvēkiem, kurus jūs nezināt.

Patērētāju darījumi ar ārvalstu uzņēmumiem

Starptautiskajam patērētāju aizsardzības un izpildes tīklam ir sistēmakurā aplūkota krāpšanās ar internetu, kas saistīta ar tādu tiešsaistes pakalpojumu sniedzēju maksāšanu, kuri nepiegādā produktus. Gadījumā, ja tiešsaistes pasūtījums nesasniedzpircējam ir jāziņo par incidentu par palīdzību.

interneta krāpšana internetā

Surogātpasts var izraisīt krāpšanos. Konsultējieties ar Vērtspapīru un biržu komisijukad jūs nokļūsiet kā surogātpasta upuris.

November 28, 2017