Back to Question Center
0

Semalt skaidro, kāpēc jums vajadzētu optimizēt fotogrāfijas par SEO

1 answers:

Attēlu optimizācija ir būtiska kopējā objekta daļastratēģija, tāpēc jums vajadzētu nopietni uztvert SEO optimizāciju, īpaši, ja vizuālais saturs ir jūsu mārketinga kampaņas pamatā.Tas ir iemesls, kāpēc vietņu veidotāji, piemēram, WordPress, piedāvā automātisku attēlu formatēšanu kā neatņemamu daļu no to optimizācijas vietnēs .

Attēlu optimizācijai jāaptver attēli jūsu vietnētostarp galvenes, Featured attēlus un iegultiem attēliem. Klientu sekmju vadītājs Semalt , Igors Gamanenko skaidro, kāpēc tēluoptimizācija ir svarīga jūsu veiktspējai .

Attēlu meklēšana

Kad optimizējat savus attēlus ar atbilstošu formatējumuun frāzējot, tie tiks parādīti saistītā attēlu meklēšanā meklētājprogrammā. Ja jūsu attēli ir uzskaitīti Google attēlosmeklēs, jūs saņemsit lielāku datplūsmu un uzlabosit sava zīmola redzamību. Kad jūs optimizējat visus savus attēlus un izveidojiet augstas kvalitātessaturu, jūs redzēsiet ievērojamu satiksmes pieaugumu .

Vietnes ātrums

Ja jūs savā vietnē augšupielādējat augstas izšķirtspējas attēlus,tas kļūs lēns un lietotājiem būs jāgaida, lai nokļūtu galvenajā jūsu vietnes saturā. Zems vietnes ātrums ir slikta lietotāja pieredze jūsujo īpaši, ja lietotāja pārlūkprogramma lejupielādē attēlu failus .

Iekraušanas problēmas

Attēlu ielādēšanas problēmas ir izplatītas pat tad, ja rodas problēmanav nekāda sakara ar jūsu serveri. Šādā scenārijā vietnes apmeklētājs izlasīs rakstu, bet neredzēs nevienu attēlu, tikai nedaudzvietas, kur vajadzētu būt fotoattēliem. Kad jūs optimizējat savus fotoattēlus, pievienojot tiem alt tekstu, jūsu vietnes apmeklētāji var neredzētattēlus, bet pēc attēla ielādes problēmas var nolasīt to, ko fotoattēls parādās.

Kā optimizēt vietnes fotoattēlus

Saspiešana

Attēlu saspiešana uzlabo iekraušanas ātrumuno jūsu vietnes. Ņemot vērā, ka lielākā daļa jūsu apmeklētāju piekļūst jūsu vietnei mobilajās ierīcēs, nav nepieciešams ielādēt augstas izšķirtspējasattēli ar megabaitu svaru. Jums vajadzētu samazināt savu fotogrāfiju izmēru, vienlaikus saglabājot pienācīgu kvalitāti. Arī formatējiet savas fotogrāfijastīmeklim, piemēram, PNG, GIF un JPG. Varat arī noņemt savu fotogrāfiju metadatus, lai vēl vairāk samazinātu izmēru.

Nosaukums

Izmantojot bezmaksas fotoattēlus no tīmekli vai krājuma fotogrāfijas,jums vajadzētu nomainīt ar tiem saistītos tehniskos nosaukumus, piemēram, ciparus un garus virknes burtus, sniedzot tiem īsi precīzus aprakstuspar ko viņi pārstāv. Varat arī iekļaut dažus atslēgvārdus, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu, ja tas atbilst fotoattēlam .

Uzstādīšanas birkas

Vienmēr iekļaujiet alt tagus, kas raksturo to, kas irattēlā. Piemēram, iekļauj vārdus, piemēram, "sieviete", "ēšanas", ja tas ir tāds, ka sieviete ēd augļus .

Izveidot parakstu

Pazīstams arī kā alt apraksts, paraksts irkas parādās, kad fotoattēls netiek ielādēts. Tas arī apraksta Google meklēšanas indeksa attēlu. Šī opcija ļauj jums aprakstītattēls vienā teikumā

Saskaņot attēlus

Stratēģiskā saskaņošana jūsu attēlus ar pārējosaturs ir labāks nekā novietošana starp punktiem.

Attēlu optimizācija var nebūt jūsu augšpusēprioritātes, bet jums tas jādara, pateicoties norādītajiem ieguvumiem, un tas prasa tikai dažas minūtes Source .

November 27, 2017