Back to Question Center
0

Semalt prezentē visgrūtākos Wiki rakstus

1 answers:

Wikipedia pārlūkošanas laikā ir ļoti viegli iekļūt wiki caurumā. Jūs varētu meklēt tos aktierus, kuri spēlēja labākās lomas Holivudas filmās, un pēc tam jūs sākāt meklēt savus sievas un konstatēja, ka viņi neiet uz vidusskolu un sākuši savu karjeru pārāk agri. Wikipedia nesen svinēja savu 15 gadu jubileju, un vietne sāk sniegt informāciju par bērniem, kuri veic savus uzdevumus un mājasdarbus. Šeit, Oliver King Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks, ir noapaļojis visdārgākos un visdārgākos Wiki rakstus no visiem laikiem:

1. Vladimir Demikhov

Vladimirs Demihovs bija slavens un atjaunots zinātnieks, kurš pirmo reizi ieviesa orgānu transplantācijas jēdzienus. No 1930. līdz 1950. gadam viņš veica dažus eksperimentus un cilvēka sirds pārstādīja mērkaķī. Vēlāk viņš veiksmīgi pārstādīja suņu galvas. 1960. gadu laikā šis zinātnieks varēja pārstādīt suņa galvu, pārvēršot to par divu galvu. Plaši tiek uzskatīts, ka Dr. Demoņkova darbs diezgan iespaidoja Dr. Robert White, neiroķirurgs, kurš izveidoja galvas pārstādīšanu pērtiķiem.

2. Joyce Carol Vincent

Londonas dzīvoklī Londonas dzīvoklī tika atrasts Carol Vincent mirušais ķermenis, kas izskatījās dīvaini un neparasti, jo mirušais tur atrodas vairāk nekā trīs gadus. Sakarā ar to, ka rēķini tika automātiski apmaksāti, viņas televizoru un apkuri pabeidz, un tiek maksāta īres maksa, visi ticēja, ka Joyce bija dzīvs. Dienas pirms viņas nāves šī jaunā sieviete bija pārtraucusi kontaktus ar saviem radiniekiem un draugiem .

3. Jennifer un jūnija Gibons

Tie bija skaisti dvīņi, kas atspoguļoja viens otru kustības un runāja viens ar otru tādā veidā, par ko neviens nekad nevarēja saprast. Neskatoties uz mēģinājumiem tos nodalīt, nosūtot tos dažādām skolām, Dvīņi kļuva par katatonu un izolēti, līdz tie tika apvienoti uz mūžu. Drīz viņi kļuva par noziedzniekiem un tika sūtīti uz slimnīcu, kur viņi pavadīja četrpadsmit gadus. Jennifers cīnījās ar smagām komplikācijām un nomira no iekaisuma, un jūnijs pēc tam dzīvoja regulāru dzīvi. 10)

4. Armin Meiwes

Šis vācu puisis ieguva slavu par slepkavošanu un ēšanas cilvēku, kas sevi nodeva Armin internetā. Viņš bija ievietojis reklāmu vietnē "The Cannibal Café", kur Meiwes paziņoja, ka meklēja kādu, kurš tiek nogalināts un patērēts. Berlīnes vīrietis Bernd Jürgen Armando atbildēja uz viņa reklāmu un Miewes amputaja Brandes dzimumlocekli un pienācīgi to pagatavoja .

5. Kārļa dzimšana

To plaši uzskata par pēcnāves augļa ekstrūziju un pieder pie grūtnieces stāsta. Ņemot vērā mūsdienīgu mirušo ķermeņa saglabāšanu un uzlabotas zāles, šādi gadījumi reti sastopami. Bet 15. gadsimtā medicīnas iestādes ziņoja par šādiem incidentiem daudzos .

6. Roanoke Kolonija

Šī Roanoke karte tika atrasta pamesta, un uzstādīšana pieder Ziemeļkarolīnai. Sir Walter Raleigh nosūtīja vairāk nekā 100 kolonistus, lai izveidotu pilsētu Česapīka līcī. Šo pilsētu vadīja Džons Vaits. Kad Balta tika lūgta apmeklēt Roanoke, lai pārbaudītu kolonistus, viņš atrada skeletu un koloniju sauca par Lost Colony.

7. Noslēpumaino pazušanas saraksts

Šis noslēpumaino pazušanas saraksts ietver daudz cilvēku, kas pazuda no Zemes, un neviens nezina, kur viņi gāja Source .

November 29, 2017