Back to Question Center
0

Semalt piedāvā interesantus faktus par interneta izkrāpšanu un krāpšanu

1 answers:

Interneta krāpšana un izkrāpšana var notikt jebkurā laikā. Jebkurš interneta lietotājs ir potenciāls upuris.Tādējādi ir svarīgi saprast, kā interneta krāpšana darbojas, lai tiešsaistes lietotāji, izstrādātāji un vietņu īpašnieki varētu aizsargāt viņu grūti nopelnītāsnauda.

Alexander Peresunko, The Semalt Klientu panākumu pārvaldnieks šajā rakstā apraksta kopīgas krāpšanas un veida izkrāpšanu, kas var rasties gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Vispirms identitātes zādzība nozīmē citas personas personas datu izmantošanupiemēram, sociālās apdrošināšanas numurs, jaunavas vai mātes vārds, lai izdarītu noziegumus. Interneta lietotājiem ir jāapzinās, ka citu personu identitāte tiek izmantotair ļoti nelikumīgs, kā noteikts 2010. gada janvārī.

Otrkārt, identitātes krāpšana attiecas uz citas personas identitātes izmantošanu (vaimiris vai dzīvo) vai pat viltotas personas identitāti. Piemēram, vīzas kartes iesniegšana mirušā personas vārdā. InternetsKrāpnieki meklē personas informāciju, piemēram, lietotājvārdus vai paroles, dzimšanas datumu, pilnu adresi, sociālās apdrošināšanas numuru un pilnu vārdukā arī kredītkaršu informāciju, tiešsaistes pakalpojumus un parakstus ar nolūku veikt interneta noziegumus.

Trešais krāpšanas veids internetā attiecas uz kredītkartēm un debetkartēm. Debetkartekrāpšana internetā notiek tad, kad krāpnieks izlaiž karšu informāciju no savas sloksnes vai svītrkoda, lai kartētu dublikātu..To izpilda"skimming" iekārtas izmantošana, kas skenē kredītkaršu / debetkartes aizmuguri un ietver svarīgu informāciju (piemēram, konta numuru un kontuvārdi) un nekontaktējoties ar karti. Ārkārtējos gadījumos tā pati mašīna var nolasīt konkrētas kartes PIN kodu.

Turklāt pikšķerēšana, kas pazīstama arī kā zīmola spoofing, ir tiešsaistes krāpšana, kas saistīta ar tointerneta noziedznieku īsziņu, tīmekļa vietņu un e-pasta ziņojumu veidošana, lai tie izskatās tā, it kā tie būtu legitāras izcelsmes. Ziņojumi tiek izmantotisavācot lietotāja sensitīvas, personiskas un finansiālas detaļas. Pakārtotās īsziņas vai e-pasta ziņojumi ir paredzēti, lai aktivizētu reakciju nointerneta lietotājs. Šajā sakarā saturs var izmantot signālu, kas prasa steidzamu atbildi, aizraujošu vai satraucošu informāciju vai to izmantošanuviltus paziņojumi vai informācija. Pikšķerēšanas teksts bieži netiek personalizēts.

Avansa krāpšanās maksa ir interneta krāpniecība, ko daži uzņēmumi izmanto aizdevumu nodrošināšanāprivātpersonām. Galvenie mērķi ir cilvēki ar sliktu kredītreitingu vai kuri nevar pretendēt uz iestādēm / bankām izsniegto kredītu. Viņi izmanto tādas frāzes kā"Vai jums nav kredītreitinga?" vai "Vai ir slikta kredītvēsture?" Kad interneta lietotājs ir saliekts, krāpnieki sāk krāpšanas procesu līdz 2010lūdzot vienreizēju naudas avansu, lai piekļūtu aizdevumam. Pēc naudas saņemšanas scammers pazūd.

Loteriju (vai balvu piķis) attiecas uz krāpšanu masu mārketinga internetā, kur cietušiesaņemt paziņojumus pa e-pastu, tālruni vai ziņojumus, kas parāda, ka viņi ir uzvarējuši naudu vai balvas. Tomēr pirms balvas vai naudas savākšanascietušajam iepriekš jāmaksā nodoklis vai nodeva. Tiklīdz upuris ir nodevis naudu, organizēšana pazūd vai pat tiek pieprasītavairāk naudas. Šajā sakarā sabiedrība tiek informēta par to, ka Kanādā laimētās loterijas vai balvas nav pakļautas nekādām nodevām vai nodokļiem.Papildus tam, piesardzības nolūkā interneta lietotāji tiek mudināti sekot līdzi loterijām, piesaistīt vai apstrīdēt viņu ienākšanu Source .

November 28, 2017