Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kā aizsargāt jūsu vietni no uzlaušanas

1 answers:

Internets ir plašs resurss, kam ir neierobežotas iespējas. Tā rezultātā tiešsaistēplatforma piedāvā daudzus veidus, kā zīmoli un organizācijas var apmierināt auditoriju, kā arī neierobežotu tirgu.Daudzi uzņēmēji izmanto e-komercijas pieeju, lai izveidotu savas mājas lapas un aktivizētu mārketinga kampaņas - pc xperts inc.. Tur ir arīdaudzi emuāru autori ar daudziem veiksmīgiem emuāriem tiešsaistē. Runājot par e-komercijas vietnēm, viņu drošība ir viens no daudzajiem citiem faktoriem, kasjums jāapsver.

Veidojot vietnes, mēs koncentrējamies uz pakalpojumu sniegšanu, klientu apmierinātību unUX apelācija. Lielākā daļa no mārketinga metodēm, kuras vietnēs parasti izmanto, ietver meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) metodes, piemēram, atslēgvārdusmeklēšana un saikne. Iespējams, ka hakeris atrodas pret vietni, nav ideja, kas šķērso vairuma cilvēku prātu.

Apmācot, kā novērst brutālu spēku uzbrukumus, ir svarīgi dažus apgūtmetodes, kas var novērst dažus vispārīgus hacks. Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris no Semalt Digitālie pakalpojumi, norāda jūsu uzmanību uz kopīgām ievainojamībām un veidiem, kā tos novērst:

  • informācijas noplūde.

Šis uzbrukums var ietvert kļūdas ziņojumus, kā arī tiešsaistes veidlapas. Veidojot vietni,ir svarīgi vārdu laukus padarīt tukšus vai tukšus. Šī funkcija var liegt hakeram kādu vērtīgu informāciju, ko viņi var izmantotautomatizēt savus uzbrukumus. Citos gadījumos kļūdas ziņojumiem jābūt lietotājam draudzīgiem vārdiem. Dažas kļūdas var dot hakeriem ideju parsistēmas neaizsargātība..

  • Konta bloķēšana.

Šī funkcija ļauj kontam bloķēt pēc vairāku pieteikšanās mēģinājumu izmēģināšanas.Atļaujot dažus ierobežotus izmēģinājumus, cietušā lietotāja kontam tiek doti drošības priekšrocības pār hakeru. Izmantojot drošu paroli var būtsvarīgs pasākums, ko cilvēki var izmantot, lai uzlabotu viņu vietņu drošību. Captcha kodi var arī novērst automātiskos pieteikumvārdus, kasvar būt no robotiem. Viņi arī nodrošina, ka šī vietne ir reāla persona, nevis robots.

  • Paroles sarežģītība.

Ir svarīgi izmantot drošu paroli, jo īpaši jūsu tīmekļa vietnes administratīvajā panelī.Droša parole var novērst jūsu vietnes vienkāršus uzbrukumus. Parole, piemēram, 12345, ir nedroša un var izraisīt dabisku uzbrukumu.Ir svarīgi izmantot paroli ģeneratorus, lai izveidotu unikālu caurlaides vārdu. Ir svarīgi arī turpmāk mainīt savu paroli. Tuvar uzlabot jūsu vietnes drošību šādā veidā.

Secinājums

Ir ļoti daudz veidu, kā hackers var atrast ceļu uz tīmekļa vietni. Daži noVisbiežāk sastopamās metodes, ar kurām hackers hack mājas lapā ir SQL Injection, kā arī Cross Site Scripting. Tas ir svarīgilai uzlabotu jūsu vietnes un jūsu klientu drošību, izmantojot dizaina metodes, kas minētas iepriekšminētajā vadlīnijā.Jūs varat uzlabot tīmekļa vietnes darbību, kā arī novērst iespēju, ka hakeris veiks uzbrukumus vietnei.Tīmekļa vietnes lietošanas drošība ir administratora rokās. Hakeri var arī nozagt vērtīgu klientu informācijupiemēram, kredītkartes. Veidojot vietnes, ir svarīgi ņemt vērā šo aspektu.

November 28, 2017