Back to Question Center
0

Semalt: Kas ir Darodar.com un vai tas ir legit?

1 answers:

2014. gadā fantoma vietnes, kas saukta par darodar.com, pieaugums sākusi kairināt un sajaukt tīmekļa izstrādātājus un emuāru autori. Tīmekļa pārziņi konstatēja, ka darodar.com bija klāt viņu Google Analytics kontos. Darodar.com vienmēr tiek rādīts jūsu novirzīšanas datplūsmas apakšsekcijā, un tas ietekmē Google Analytics datus, padarot to par nelikumīgu - doctor disk. Liela daļa apmeklējumu var nokļūt jūsu vietnē, un šo novirzīšanas pieaugumu katru dienu var pārsniegt 40 papildu vietnes skatītājus. Kamēr satiksme, šķiet, bija nekaitīga, dažādi tīmekļa izstrādātāji un emuāru autori bija satraukti un noguruši, jo nezināma vietne traucēja viņu Google Analytics datiem. Ir zināms, ka Darodar.com ir ļaunprātīga satiksme, un tīmekļa izstrādātāji ir izveidojuši dažus veidus, kā atbrīvoties no tā .

Kas notiek Darodarā un kāpēc?

Darodar sevi sauc par profesionālu un pazīstamu tīmekļa pārziņu analītikas rīku, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietnes rangu meklētājprogrammas rezultātos . Darodar.com arī apgalvo, ka tas palīdzēs jums novērtēt un kontrolēt atslēgvārdus, kurus jūsu konkurenti ir atlasījuši, un dažu darba dienu laikā nosūtīs jums izsekojamu un kvalitatīvu datplūsmu. Saskaņā ar Artem Abgarian Semalt ekspertu, darodar.com ir konkurentu analīzes programma. Tas izmaina jūsu Google Analytics datus un apkopo informāciju no jūsu vietnes, ko vēlāk var kopīgot ar saviem konkurentiem. Kaut arī ir pārāk grūti noteikt Darodar mērķi pārmeklēt vietnes, mēs uzskatām, ka tā katru dienu apkopo informāciju .

Vai tas ir slikts bot vai krievu phish?

Ir grūti pateikt, vai darodar.com ir slikts bot vai krievu phish. Kad šis uzņēmums 2013. gadā sāka piesaistīt joslas platumu visā pasaules tīmeklī, dažādi tīmekļa pārziņi domāja, ka tā sūta kvalitatīvu satiksmi, un roboti ir nekaitīgi. Ja darodars..com ir slikts bot, tas noteikti ietekmēs jūsu vietnes joslas platumu un palēninās to dažu dienu laikā, mainot tā meklētājprogrammu rindās. Un, ja tas ir krievu phish, Darodar iekļūst jūsu Google Analytics kontā un izmantos jūsu vietni, lai izveidotu savas atpakaļsaišu . Šī uzņēmuma pārstāvja Skype konts apgalvo, ka Darodar ir balstīts uz Ameriku. Kad tīmekļa pārzinis atkārtoti atklāja maizes cepumus darodar.com, viņš atzīmēja, ka kompānija atrodas Krievijā un sevi reklamēja kā amerikāņu firmu .

Kā bloķēt Darodar.com?

Jūs varat izslēgt darodar.com kā novirzīšanas līdzekli savā Google Analytics kontā vai arī to var novērst .htaccess failā. Attiecībā uz pirmo metodi, jums vajadzētu doties uz sadaļu Admin> Filtri> Jauns filtrs un norādiet savu filtru kā darodar.com. Tad jums vajadzētu izvēlēties opciju Izslēgt un pievienot tam filtru. Neaizmirstiet saglabāt iestatījumus pirms loga aizvēršanas. Otrajā metodē jūs varat bloķēt darodar.com tieši savā .htaccess failā. Pirmais solis ir atvērt šo failu un tajā iekļaut zemāk kodu:

RewriteEngine par

# Opcijas + FollowSymlinks

RewriteCond% {HTTP_REFERER} darodar \ .com [NC]

RewriteRule. * - [F]

Kad esat pievienojis šo kodu, jūs nevarat atsaukt izmaiņas un izmantot savu vietni kā tādu .

November 29, 2017
Semalt: Kas ir Darodar.com un vai tas ir legit?
Reply