Back to Question Center
0

Semalt: kāpēc svaigs saturs ir svarīgs jūsu vietnei un SEO

1 answers:

Patiesībā meklētājprogrammām ir milzīga ietekme uz vietņu veidošanubūvēts. Lielākā daļa meklētājprogrammu liek uzsvaru uz satura kvalitātiun atjaunina periodiskumu. Tādējādi, lai saglabātu atbilstību, jums vajadzētu atjaunināt jūsu saturubieži. Julia Vashneva, Klientu Success Manager Semalt Digital Services,skaidro, kāpēc svaigs saturs ir galvenais faktors, kas izraisa jūsu vietnes panākumus .

1. Bieži meklējot pēc meklētājprogrammām

Ja jūsu vietni regulāri atjaunina ar jauniem rakstiem un tīmekļa lapām, tad meklētājprogrammuRāpuļprogrammas bieži apmeklēs šo vietni. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks indeksētaātrāk Kad meklētājprogrammas regulāri apmeklē jūsu vietni, varat sasniegt augstāku klasifikācijuja jūsu saturs ir vērtīgs. Katru reizi, kad jūs pievienojat jaunu saturu savai vietnei, meklētājprogrammasņemiet to vērā un pārkārtojiet sava vietnes rangu. Tātad, atjauniniet savu vietniregulāri palielināt izredzes iegūt augstāku vērtējumu .

2. Palielināt vietnes autoritātes potenciālu

Galvenā stratēģija, lai palielinātu savas vietnes autoritāti, ir vairāk satura radīšana.Publicējiet vērtīgāku un jaunāko saturu, un jūs noteikti piešķirsit savai vietnei alielāks varas potenciāls..Ja jūs veicat pārskatu par autoritātes vietnēm savā nišā, jūssapratīs, ka viņiem ir tūkstošiem lapu, kuras Google ir indeksējis. Ja Jums irkas vēlas pievienoties līgai, tad jums jāpublicē atbilstošāks saturs. Ja tuir konsekventi rakstiski vairāk satura konkrētā tēmā, jūs nopelnīsit uzticību nocilvēki un meklētājprogrammas. Iestādes vērtējums jūsu vietnei palielināsies, kā jūs saņemsituzticas arvien vairāk un vairāk. Veidojiet savu reputāciju, aktīvi darbojoties sociālo mediju platformās un forumos .

3. Vairāk satura nozīmē vairāk atslēgvārdu

Regulāri izveidojot jaunu saturu, jūsu vietnē būs daudz atslēgvārdu. Veidojot atslēgvārdujums būs iespēja atlasīt vairāk apmeklētāju. Meklētājprogrammasarī atpazīs jūsu vietni un nosūtīs jums vairāk apmeklētāju. Pat ja Google nebalstāsLiela nozīme ir atslēgvārdu skaitam jūsu vietnē, tomēr ir svarīgi izvietotatslēgvārdi jūsu rakstā un ap to. Atslēgvārdi tiek izmantoti meklētājprogrammās, lai indeksētu jūsuvietne, pamatojoties uz priekšmetu. Neaizmirstiet nejauši iekļaut savu rakstu ar atslēgvārdiempiesaistīs sankcijas no meklētājprogrammām .

4. Saglabājiet savus informētus lasītājus

Regulāri atjauninājumi jūsu abonenti un apmeklētāji atjauninās ar notikumiem un izmaiņāmjūsu nozarē. Svaigi saturs spēj pārveidot jaunus apmeklētājus par klientiem.Ja bieži publicēsit jaunu informāciju, jūsu auditorija tiks aizturēta. Tas būsnopelnīt jums ilgtermiņa lojalitāti no klientiem, un tādējādi jūsu vietne pieaugs popularitāte unranga Sniedziet apmeklētājiem pārliecinošu informāciju par saviem produktiem un pakalpojumiem.Pastāstiet saviem apmeklētājiem par jūsu produktu priekšrocībām un to, kāpēc viņiem tas nepieciešams. Kad tusniedziet pietiekamu informāciju potenciālajiem klientiem, palīdzat viņiem izdarīt pareizo izvēli,un visticamāk viņi iegādāsies jūsu produktus Source .

November 27, 2017