Back to Question Center
0

Semalt - Kā veiksmīgi tikt galā ar surogātpastu?

1 answers:

Surogātpasts ir izplatīta problēma, ar ko saskaras vairums interneta lietotāju. Parasti surogātpasta ziņojumi nāk nocilvēki ar sliktiem nodomiem, piemēram, pikšķerēšana un uzlaušana. Surogātpasta e-pasta ziņojumi satur pielikumus, vietrāžus URL vai citus norādījumus par aicinājumu uz darbībulai cietušais izpaustu surogātpasta izplatītājam vērtīgu informāciju. Spam atņem miljoniem vietņu, kā arī daudz citu personisku informāciju.Katram e-komercijas uzņēmumam, tīmekļa vietnei vai interneta lietotājam vajadzētu atturēties no surogātpastu.

Jūs varat izkļūt no surogātpasta, izmantojot padomus un prakses, ko sniedza Jack Miller,vecākais klientu panākumu menedžeris no Semalt ,piemēram:

  • Aizsargājiet savu e-pasta adresi.

Surogātpasta izplatītāji zelta raktuvēs ir e-pasta adreses. Lielākā daļa surogātpasta izplatītāju koncentrējas uz savākšanue-pasta adrešu saraksti, uz kuriem viņi sūta masveida surogātpasta vēstules. Standarta surogātpasta uzbrukumiem, kas nonāk šādā veidā, ietver arī pornogrāfijas vietņu apmeklētājus.Jūsu e-pasta drošība var būt laba ideja. Personām ar tīmekļa vietni vai cilvēkiem, kuriem ir intensīva tiešsaistes darbība, izveidojot vairākus e-pasta ziņojumuskonti, lai veiktu dažādus uzdevumus, var būt spilgta ideja. Rezultātā lielākā daļa surogātpasta uzbrukumu var novirzīt tikai uz vienu e-pastu, ne visas no tām.

  • Izmantojiet surogātpasta filtrus.

Ir daži surogātpasta filtri, kas var aizsargāt jūsu iesūtni no konkrēta ziņojumatips vai sūtītājs. Lielākajai daļai satura pārvaldības sistēmu ir surogātpasta filtrus, kas var pasargāt jūs no kopīgām surogātpasta vēstulēm. E-pasta vietnes, piemēram, Outlookun Gmail ir surogātpasta filtrus, kuru efektivitāte ir augsta, bet bezmaksas. Tā rezultātā jūs varat gūt labumu no viņu anti-spam lietderība.

  • Neatbildiet uz surogātpastu.

Surogātpasta izplatītāji var izmantot visu veidu triku, lai jūs noklikšķinātu uz saites savā e-pastā vai ziņojumā.Daži no izplatītajiem veidiem ietver pogu, kas parāda informāciju, piemēram, "nospiediet šeit, lai atteiktu abonēšanu". Noklikšķinot uz jebko, tas apstiprinasurogātpasta izplatītāja, ka e-pasta adrese ir derīga, un lietotājs izmanto e-pasta adresi. Turklāt tajā var būt saite uz potenciāli kaitīgu tīmekļa vietni,kas var padarīt cietušo neaizsargātu.

  • Neatveriet pielikumus.

Nav arī labi atvērt pielikumus, kas atrodas surogātpasta vēstulēs. Šie pielikumi varsatur vīrusus, piemēram, Trojans. Šīs ļaundabīgās programmas un tārpus mērķis ir inficēt mērķa lietotāja datoru. Viņi var apkopot vērtīgu informācijupiemēram, pārlūkprogrammas vārdi vai pat daudzi personālie datori. Jebkurš pielikums, kas atrodas surogātpasta vēstulēs, paliek tur. Jebkurā gadījumā dzēsietjebkuru surogātpasta e-pastu ļoti ātri.

  • Ziņot par surogātpastu.

Ja jūs satikās ar e-pastu, kurā esat pārliecināts, ka tas ir surogātpasts, to vajadzētu atzīmēt kā mēstuli. Taspasākums ļauj jums piedalīties surogātpasta novēršanas kampaņā, padarot jūsu iemaksu skaitu. Rezultātā paaugstiniet trauksmi, pirms tas tiek izlaistsnepatīkams, lai glābtu citu personu.

Secinājums

Surogātpasts kļūst par ikdienas interneta lietotāju daļu. Daudzi cilvēki nonāk surogātpastu, piemēram,pikšķerētāji vai personas ar e-pasta ziņojumiem ar inficētiem e-pastiem. Lielākajā daļā gadījumu surogātpasta izplatītāji vēršas uz vietnēm, administratoriem vai lietotāju kontiem, kur tie irnozagt datus, piemēram, klientu kredītkaršu informāciju. Svarīgi ir apturēt surogātpastu. Lietotājiem ir labas iemaņas, lai novērstu surogātpastu. Dažas vadlīnijaspar labākajiem veidiem, kā izvairīties no surogātpasta, ir šīs vadlīnijas. Turklāt ir arī citas lieliskas metodes, kā rīkoties ar surogātpasta e-pastu. Jūs nevarat nokristjo jūs varat precizēt savus mērķus un mērķauditoriju Source .

November 28, 2017