Back to Question Center
0

Semalt: Kā izsekot sociālo mediju datplūsmai, izmantojot Google Analytics?

1 answers:

Google Analytics ļauj mums noskaidrot, no kurienes notiek datplūsma, un kā piesaistīt apmeklētājus ar kvalitatīvu saturu. Turklāt mēs varam ātri noteikt mērķus, kas atbilst mūsu biznesa vajadzībām, un varam izmērīt, vai apmeklētāji atbilst mūsu mērķiem. Izmantojot Google Analytics, ir ļoti viegli iegūt vērtīgu informāciju par saviem lasītājiem. Tas arī palīdz identificēt un novērtēt sociālo mediju datplūsmu. Facebook, Twitter, Google+, Instagram un LinkedIn ir visslavenākie sociālās mediju portāli, kas jūsu vietni sūta dažādus apmeklētājus, un jūs varat izsekot tos savā Google Analytics kontā.

Šeit Ross Barber, augstākais profesionālis no Semalt , iemācīs, kā izmantot uzlabotos segmentus, lai segmentētu sociālo mediju datplūsmu. Varat arī novērot apmeklētāju uzvedību savā vietnē - mobile phone app development.

Darba sākšana ar Google Analytics:

Pirms ienirt tajā, jums jāpārliecinās, vai izmantojat jauno Google Analytics versiju. Lai to izdarītu, jums vienkārši jāpiesakās savā kontā un augšējā kreisajā pusē noklikšķiniet uz opcijas Jauna versija .

1. solis: identificējiet datplūsmas avotus:

Pirmais solis ir noteikt, kuras sociālo mediju vietnes sūta vislielāko trafiku uz jūsu vietni. Lai to izdarītu, jums jāiet uz opciju Satiksmes avoti un jāizvēlas All Traffic .

2. solis: izveidojiet uzlabotu segmentu:

Kad esat pareizi identificējis datplūsmas avotus, nākamais solis ir izveidot šīm vietnēm uzlabotus segmentus, lai jūs varētu sadalīt datplūsmu dažādās kategorijās. Varat arī iestatīt dažādus segmentus, un tos var salīdzināt, lai novērtētu atšķirību.

3. solis: čivināt satiksmes segmenti:

Jūsu Twitter kontam ir iespējams izveidot uzlabotus segmentus, lai pārbaudītu, kā tas ir salīdzināms ar citām sociālo vietņu vietnēm. Lai to izdarītu, savā Google Analytics kontā noklikšķiniet uz opcijas Uzlabotie segmenti un izveidojiet jaunu pielāgotu segmentu. Tad jums vajadzētu piešķirt pareizu nosaukumu šim segmentam un iekļaut tajā twitter.com, TweetDeck, HootSuite, bit.ly un t.co to.

4. solis: Facebook satiksmes segmenti:

Jūs varat arī izveidot Facebook satiksmes segmentus, kas izveidoti tieši tā, kā jūs to izdarījāt savā čivināt kontā - jums vienkārši ir jāmaina filtru nosaukumi uz facebook.com un m.facebook.com.

5. solis: Google+ satiksmes segmenti:

Varat viegli izveidot Google+ segmentus, tāpat kā jūs izveidojāt Facebook un Twitter segmentus. Viss, kas jums jādara, ir nosaukt savu filtru kā plus.url.google.com. Var droši teikt, ka Google+ sūta lielāko daļu datplūsmas no plus.url.google.com saites..Jūs arī redzēsit dažus apmeklētājus no Google.com vietnes, taču nav nepieciešams to iekļaut sadaļā Filtri .

Sociālo mediju satiksme:

Tagad jūs zināt, kā izveidot dažādus segmentus, viegli izveidot segmentus arī visiem citiem sociālo mediju portāliem. Jūs varat izmantot vairākus segmentus un iekļaut apmeklētājus no StumbleUpon, Delicious, Digg, LinkedIn un Instagram .

Piemēram, zemāk ir tīmekļa vietnes, kuras jūs, iespējams, vēlēsieties iekļaut segmentos ar VR paziņojumu:

1. t.co

2. Twitter.com

3. HootSuite

4. Bit.ly

5. TweetDeck

6. Facebook.com

7. plus.url.google.com

8. m.facebook.com

9. LinkedIn

10. Reddit

Šie ir tikai daži piemēri, taču jūs varat izveidot vairākus segmentus dažādām sociālo tīklu vietnēm, pamatojoties uz jūsu prasībām .

November 29, 2017
Semalt: Kā izsekot sociālo mediju datplūsmai, izmantojot Google Analytics?
Reply