Back to Question Center
0

Semalt: Kā identificēt un noņemt Japānas SEO surogātpastu no tīmekļa vietnes

1 answers:

Šķiet, ka melnā cepure SEO surogātpasta izplatītāji 2017. gadā nav gaidījuši minūti. Ir izmantota jauna metode, lai aizskartu Google meklēšanas rezultātus un izveidotu automātiski ģenerētu japāņu tekstu meklēšanas rezultātos - sava eskimo s400. Izmantojot šo paņēmienu, nejauši izveidoti japāņu vārdi tiek parādīti uzbrukuma vietnes nosaukumā un aprakstā. Daudzi lietotāji ir saskārušies ar šo problēmu un atsaucas uz to kā "japāņu SEO surogātpastu", "japāņu atslēgvārdu hack" vai "japāņu meklēšanas mēstules" .

Ir noskaidrots, ka šīs surogātpasta vietnes ir saistītas ar veikaliem, kas pārdod viltus izstrādājumus. Hakeris parasti pievieno sevi kā īpašuma īpašniekam Search Console un manipulē ar jūsu vietnes iestatījumiem, piemēram, vietņu kartēm. Tāpēc, ja jums tiek paziņots, ka kāds ir verificējis jūsu vietni Search Console un jūs nezināt, kas tas ir, pastāv liela iespēja, ka jūsu vietne ir uzlauzta .

Andrew Dyhan, Semalt Klientu sekmju vadītājs, norāda Japānas surogātpasta bloķēšanas veidus .

Japānas SEO spam identificēšana jūsu tīmekļa lapās

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu vietne ir inficēta ar šo surogātpastu, dodieties uz Search Console un pārbaudiet Vērtspapīru problēmas. Jūs zināt, vai Google ir atklājis jebkādas uzlauztas lapas .

Varat arī atklāt uzlauztās lapas, ievadot "vietne: [jūsu vietnes saknes URL]" Google vaicājuma meklēšanas laukā. Google atgriež indeksēto lapu sarakstu, un jebkurai uzlauztajai lapai jābūt šajā sarakstā. Pārliecinieties, vai jūs meklējat vairākas meklēšanas rezultātu lapas, kas ļoti vēlas neparastus URL. Jūs arī vēlaties izmantot citu meklētājprogrammu , lai gadījumā, ja uzņēmums Google noņem indeksā kādu uzlauztu saturu, citi dzinēji tos nogādās jums.

Pārbaudiet, vai cloaking

Dažreiz šie hakeri centīsies jūs iztulkot, ka jūsu vietne nav inficēta ar japāņu meklēšanas surogātpastu. Viņi mēlē saturu un mudina jūs domāt, ka uzlauztās lapas ir nofiksētas vai noņemtas. Populāra maskēšanās metode parādīs ziņojumu (piemēram, 404 kļūdu), kas liecina, ka lapa nepastāv .

Lai pārbaudītu, kā maskēties, meklējiet pārlūkprogrammā Search Console pieejamo Google meklēšanas rīku Ielādēt kā Google rīku un ievadiet savas vietnes URL. Šis rīks atklāj jums slēpto saturu .

Kā noteikt japāņu SEO surogātpastu

Pirms nokļūstat vietnes tīrīšanas procesā, kuru ietekmē japāņu meklēšanas surogātpasts, vispirms to atjauniniet. Kopējiet visus failus, kas atrodas jūsu serverī, un saglabājiet tos atrašanās vietā pie servera. Dublējiet datu bāzi arī tad, ja izmantojat satura vadības sistēmu (CNS).

Pēc visu jūsu svarīgo failu drošā bezsaistē nodrošināšanas izmantojiet šādas darbības, lai bloķētu Japānas SEO spamu no jūsu vietnes:

  • Noņemiet visus jaunos kontus, kas pievienoti Search Console, un atstājiet tikai verificētus lietotājus, kas parādās Search Console verificēšanas lapā
  • .
  • Atrodiet .htaccess failu un nomainiet to ar pilnīgi jaunu versiju. Daudzkārt hakeriem tiek izmantoti .htaccess noteikumi, lai izveidotu verifikācijas žetonus un surogātpasta surogātpasta lapas, kā arī novirzītu lietotājus
  • .
  • Nosakiet un noņemiet ļaunprātīgos skriptus un failus
  • .
  • Tagad pārbaudiet, vai jūsu vietne ir tīra
  • .

Zināšanas par to, kā novērst neaizsargātību, ir izšķiroša nozīme, taču izpratne par to, kā novērst šīs problēmas, ir vēl svarīgāka. Lai jūsu vietne būtu pasargāta no japāņu SEO surogātpasta un citiem šāda veida mēstules, regulāri skenējiet savu vietni, bieži mainiet savas paroles, izmantojiet divu faktoru autentifikāciju un atjauniniet savu CMS, spraudņus, moduļus un paplašinājumus. Ieteicams abonēt drošības dienestu, kas pastāvīgi uzraudzīs jūsu vietni un uzturēs to drošībā.

November 29, 2017