Back to Question Center
0

Semalt: kā filtrēt novirzīšanas mēstules pakalpojumā Google Analytics?

1 answers:

Surogātpasts ir ienākošais digitālais atkritums, kuru nevēlaties redzēt neatkarīgi no tā, kur tā parādās. Tā plāno izmantot jūsu personīgo informāciju, noņems naudu no sava tiešsaistes bankas konta un lejupielādēs vīrusus un ļaunprātīgas programmatūras savā datorā. Surogātpasta izplatītāji spēj atrast jūs, izmantojot e-pastus, emuāru komentārus, jūsu sociālajiem medijiem, un forumos. Izmantojot Google Analytics, ir viegli ievietot nosaukumu surogātpasta satiksmes robotam, kas iznīcina jūsu analītisko pārskatu un pasliktina mārketinga lēmumus .

Kas ir Referrer Spam?

Surogātpasta izplatītājs, kas pazīstams arī kā novirzīšanas surogātpasts, novirzīšanas bombardēšana, žurnāla surogātpasts, rāpuļprogrammas surogātpasts, ir surogātpasta meklēšanas rīks , kurā tīmekļa rāpuļprogrammas izmanto viltus novirzīšanas vietrāžus URL, lai atkārtoti apmeklētu jūsu vietni. Tīmekļa rāpuļprogrammas mēģina noslēpt sevi aiz slavenā zīmola nosaukuma un plāno likt jums likt domāt, ka citā vietnē jūsu vietnē tiek ievietoti likumīgi viedokļi. Google Analytics kontā šis efekts ir redzams interneta datplūsmas novirzīšanas sarakstā. Lai pārbaudītu šo sarakstu, jums vajadzētu noklikšķināt uz opcijas Iegūšana, un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Referrals. Google Analytics norādiet URL, kas sūta jūsu vietnei datplūsmu .

Kā tos filtrēt?

Šeit Aleksandrs Peresunko, lielākais speciālists no Semalt , parādīs, kā surogātpasta meklētājus atrast un filtrēt no jūsu vietnes indeksēšanas nākotnē .

1. Pirmkārt, jums vajadzētu identificēt novirzīšanas spamšus. Lai to izdarītu, jums jāatver Google Analytics konts un jānoklikšķina uz sadaļas Administrators .

2. Tālāk, jums vajadzētu noklikšķināt uz opcijas Visas trafika un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Referrals. Ja redzat nelegālo novirzīšanas tīmekļa vietņu sarakstu, jums vajadzētu iestatīt filtrus, kas bloķē robotus, atgriezties savā vietnē .

3. Jums vajadzētu izvēlēties skata sadaļu Klikšķis uz filtri.

4. Nākamais solis ir noklikšķināt uz opcijas Pievienot filtru un izveidot jaunus filtrus .

5. Jums vienmēr jānorāda pareizais vārds saviem filtriem, piemēram, adresātu surogātpasta adrese www.abc.com .

6. Filtra tipam, jums vajadzētu noklikšķināt uz opcijas Custom .

7. Tālāk jums vajadzētu izslēgt viltus datplūsmu. Lai atlasītu opciju Filter Pattern, jums ir jāpārliecinās, ka jūs ievadāt šo daļu neprecīzi. Sīkāku informāciju varat uzzināt Google atbalsta rokasgrāmatā .

8. Katram lietotājam ir ne vairāk par 255 rakstzīmēm no katra filtra, tādēļ tos vajadzētu sadalīt, ja jums ir daudz rekursīvu surogātvēstuņu un vairāku domēnu.

9. Kad esat izveidojis filtru, neaizmirstiet pirms loga aizvēršanas noklikšķināt uz pogas Saglabāt .

Iespējams pārbaudīt filtrus, kā tie ietekmētu viedokļus, pamatojoties uz interneta datplūsmu. Jums bieži vajadzētu pārbaudīt savus filtrus, lai pārliecinātos, ka tie darbojas pareizi. Atkarībā no saņemtā datplūsmas apjoma jūs varat biežāk pārbaudīt Referrēšanās sarakstu. Jums nevajadzētu aizmirst, ka nosūtīšanas surogātpasts neievēro jūsu vietni. Tā vietā tiek ģenerēti viltus viedokļi, un atlēcienu līmenis ir 100%. Jums vajadzētu arī bloķēt spoku surogātpastu, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izveidot derīgus resursdatora nosaukuma filtrus, kas balstās uz jūsu vietnes apmeklējumu avotu autentifikāciju .

November 29, 2017
Semalt: kā filtrēt novirzīšanas mēstules pakalpojumā Google Analytics?
Reply