Back to Question Center
0

Semalt: Kā e-pasta mārketings ietekmē jūsu SEO rezultātus

1 answers:

Ciparu eksperti bieži izmanto e-pasta mārketingu kā veidu, kā tas ietekmēmeklētājprogrammu ranga tīmekļa vietnē netieši. Ja no pirmā acu uzmetiena korelāciju ir grūti saskatīt, veicot e-pasta mārketingukampaņas palīdz:

  • Dažādos veidos veicināt aicinājumu uz darbību
  • Uzņēmuma vērtīgu ieskatu apkopošana, izmantojot komentārus emuāra sadaļā
  • E-pasta ziņojumi var padarīt uzņēmumu kontrolēt savu zīmola tēlu, daloties ziņās.
  • E-pasts var piesaistīt cilvēkus, izmantojot citus sociālo mediju kanālus.

Tātad SEO un e-pasts nav tieši saistīti. Meklētājprogrammasneveiciet rāpuļošanu personu sarakstā, uz kādu konkrētu laiku var vērsties. Tomēr aktīvi iesaistiet savu auditoriju, izmantojot e-pasta ziņojumusir pārbaudīts veids, kā paraugu veidot kvalitatīvu datplūsmu uz jūsu vietni. Artem Abgarian, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt paskaidro, kā e-pasta mārketinga sekas ir SEO.

Aktīva auditorijas iesaistīšanās

Digitālajam saturam e-pasta ziņojumos, piemēram, atslēgvārdos, navjebkura ietekme uz SEO klasifikāciju. Tomēr pareizi iestatītas e-pasta kampaņas piesaista labākos resursus, kas atbalsta noteiktu atslēgvārdumeklētājprogrammās palielina meklēšanas blīvumu. E-pastus arī mudina komentēt un koplietot. Piemēram, lielisks emuāra ziņojums būssaņemt komentārus apakšā. Šādai amata dalīšanai būs jānotiek arī dažādās tiešsaistes platformās, piemēram, sociālajos tīklos. Rezultātā,rakstu skatījumu skaits uzlabo pieaugošās atpakaļsaišu nepieciešamību, lai uzlabotu SEO rangu..Dažas aktivitātes ar aicinājumu uz darbībuvar veikt ar e-pasta sarakstā var ietvert:

  • Jautājums lasītājiem komentēt emuāra apakšā, kā ziņa viņiem palīdzēs
  • Mudinot auditoriju dalīties labdarības projektā, lai izplatītu labu iemeslu un
  • Vīrusu mārketinga palielināšana, izmantojot tādus sociālo mediju kanālus kā Twitter vai Facebook.

RSS plūsmas vai regulāra satura patēriņš

Padarīt auditoriju noklikšķināt uz jūsu vietnes saiti var būtviegls uzdevums. Tomēr, lai padarītu to pašu auditoriju piesaistītu jūsu saturam, tas varētu būt izaicinājums. Šī atšķirība ir tādēļ, ka tam ir jābūtīpašs veids un satura veids. Auditorijai ir jāmeklē saturs un jālasa tā pat pirms paziņojuma saņemšanasuz to pašu. Piemēram, var:

  • Pārliecinieties, ka cilvēki zina, ka viņi var atjaunināt, izmantojot RSS plūsmas,
  • Piešķiriet iespēju parakstīties uz e-pasta ziņojumu sarakstiem par dažām konkrētām lietām un
  • Ļaujiet cilvēkiem parakstīties uz sociālo mediju vienībām, piemēram, abonējot jūsu YouTube kanāla videoklipus

Sociālo mediju kanāli, kas nodrošina piekļuvi jūsu saturam, irlielisks taustiņš, lai apmeklētāji tiktu informēti par emuāra ziņām .

Atjaunojošs biļetena saturs

No ziņojumiem, kas savākti no e-pasta ziņojumiem, var atkārtoti izmantot kā saturu paremuārs. Cilvēki ieguvēji, izmantojot šo biļetena saturu, rakstot, kā tas viņiem palīdz. Piemēram, Long biļeteni var kļūt par emuāruamati, kas var piesaistīt telpu, lai iegūtu vairāk komentāru. Īsi informatīvie izdevumi var piesaistīt iespēju dalīties ar sociālo mediju, palielinot SEO rangu.Šī situācija ļauj lietotājiem, kuri nav jūsu RSS abonenti, lasīt jūsu saturu.

Pamatojoties uz iepriekš minētajiem faktoriem, klienti Semalt ir pierādījuši, ka e-pasti var uzlabot SEO klasifikāciju. Iesaistot auditoriju, atjaunojot informatīvo izdevumu saturu un tostarp RSS plūsmaspaziņojumu automatizācija, būtu jāmaksā meklētājprogrammu optimizācijas metožu rezultāti. Jebkurš emuārs, kas vēlas iegūt labu datplūsmu,labs e-pasta saraksts būtu noderīgs uzņēmums Source .

November 27, 2017