Back to Question Center
0

Semalt: izslēgšana no mēstules

1 answers:

Ja esat pieteicies Google Analytics kontā un novērojat pēkšņu sesiju pieaugumu, iespējams, ka robotprogrammatūras un novirzīšanas surogātpasts ir ietekmējuši jūsu vietni. Pārlūkot, jūs varat uzskatīt, ka tas iegūs jūsu pārdošanas un pārdošanas rezultātus, taču, tuvāk pie sesiju avota, varēsiet uzzināt, no kurienes notiek datplūsma. Spambots galvenokārt ir atbildīgas par zemas kvalitātes vietnes apmeklējumu . Jack Miller, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, saka, ka pēdējos gados arvien vairāk tīmekļa pārziņu ir sūdzējušies par to, ka viļņu surogātpasta izplatītāji pārmeklē viņu vietnes, un šķiet, ka reāli cilvēki ir apmeklējuši jūsu tīmekļa lapas - iphone lebanon apps. Melnā cepure SEO un negatīvie surogātpasta boti var pārspēt jūsu Google Analytics datus lielā skaitā. Turklāt šie robotprogrammatūras tiek rādītas, jo tās apmeklēja jūsu vietni vairākas reizes, bet atlēcienu līmenis ir 100%. Jums netiek sniegti pozitīvi dati, un jūsu vietnes rangu sāk samazināties katru dienu .

Kas ir Spam Bot?

Boti ir automātiskas programmas, kas spēj izpildīt darbības bez jebkādas manuālas ievades. Bot ir atbildīgs par vairāku darbu veikšanu, ko reālā persona var pabeigt dažu stundu, dienu un nedēļu laikā. Boti aizņem tikai dažas sekundes, lai vienlaicīgi veiktu vairākus uzdevumus un tiktu izveidoti, lai neatturēti apmeklētu jūsu vietni .

Starpība starp nelikumīgām un likumīgām robotiem

Leģitatīvie vai patiesie robotprogrammatūras pieder meklētājprogrammām , piemēram, Bing, Yahoo un Google. Viņi var indeksēt jūsu vietni un parādīs visas jūsu lapas meklētājprogrammas rezultātos. Šie robotprogrammas nekādā veidā nekaitē jūsu vietnei, savukārt nelikumīgi robotprogrammatūra ir kaitēta jūsu vietnei. Izskatās, ka viņi apmeklē jūsu vietni un var iegūt daudz viedokļu, taču tie nav piemēroti vietnei un tiek saukti par negatīviem robotprogrammatūras lietotājiem. Visbiežāk sastopamie un populārākie surogātpasta novirzīšanas robotprogrammas ir event-tracking.com, bezmaksas pogas..com, social-buttons.com, darodar.com un get-free-traffic-now.com.

Šajās vietnēs ir dažas atšķirības, un to URL tiek automātiski parādīti Google Analytics kontos. Ja sekojat saviem vietrāžiem URL, lai uzzinātu vairāk par šiem uzņēmumiem un to reklāmu paketēm, iespējams, ka tie kaitēs jūsu vietnei. Piemēram, ja savā Google Analytics kontā jūs redzat pāradresācijas surogātpastu (skatīt -your-website-here.com), to vajadzētu novērst pēc iespējas ātrāk.

Kā savā Google Analytics kontā bloķēt surogātpastu?

Gandrīz visas surogātpasta novirzīšanas vietas ir lieli likumpārkāpēji, un pēc iespējas drīzāk tie ir jāatbrīvojas. Ja savā Google Analytics kontā jūs saskaraties ar jaunu atsauces mēstuli, to vajadzētu filtrēt, taču šīs procedūras negatīvie momenti ir tādi, ka sliktie robotprogrammi atkal un atkal pamana jūsu vietni. Tas nozīmē, ka viņi izmantos servera resursus un ietekmēs jūsu vietnes ielādes ātrumu. Tomēr ir iespējams izmantot .htaccess failu, lai bloķētu visas surogātpasta tīmekļa vietnes. Ir vērts pateikt, ka .htaccess fails ir efektīvs veids, kā bloķēt visu aizdomīgu vietni .

Pirmais solis ir ievietot īpašu kodu jūsu .htaccess failā. Ja šis fails nedarbojas pareizi, domēna saknes vietā augšupielādējiet jaunu .htaccess failu. Vēl viens ātrs un vienkāršs veids, kā novērst surogātpasta botu, ir jūsu Google Analytics kontā izveidot papildu filtrus. Piesakieties savā kontā un noklikšķiniet uz cilnes Administrēšana. No šī brīža jums vajadzētu doties uz opciju Izveidot jaunu skatu un sadaļā pārskatu nosaukuma nosaukums redzēsiet pogu "Spam Free". Šeit jums ir jānoklikšķina uz opcijas Ja filtrs un neaizmirstiet nosaukt savu filtru.

November 29, 2017