Back to Question Center
0

Semalt izskaidro to, kas izraisa nepatiesu informāciju SEO

1 answers:

Lielākā daļa uzņēmēju un meklētājprogrammu optimizētāju uzskataka Google jūs varat iekļaut melnajā sarakstā, ja jūsu mājas lapas saturā ievadāt vairākus atslēgvārdus. Arī daži cilvēki domā, ka daļa noja vairākas reizes tas tiek kopīgots, saturs var rangs augstāks. Tie ir maldinošas patiesības. Atslēgvārdu aizpildīšana nevar piedāvāt Googlelai jūs melnais saraksts. Kaut arī pastāv korelācija, ka, ja informācija, kas daudzkārt ir koplietota sociālajos tīklosGoogle ir pastāvīgi noliedzis, ka sociālajām daļām ir loma potenciāla noteikšanā. Tādēļ, apgalvojot, ka vairākdala rezultātus ar augstāku rangu, ir tikai puse patiesības un diezgan maldinošs fakts.

Jack Miller, klientu klientu sekmju vadītājs Semalt ,paskaidrojiet, kāpēc dezinformācija mūsdienās tik plaši izplatās un kā to izvairīties savā praksē.

Pareizticības pakāpe

Pastāv lielāka varbūtība, ka puse patiesības plūst, nevisabsolūti mīti. Mīti un pārpratumi parasti tiek nosūtīti tiem, kas atrodas ārpus nozares. No otras puses, SEO nozare irjo vairākos gadījumos tie nedarbojas ar tiešiem faktiem. Tas, ka visu meklētājprogrammu algoritmitostarp Google ir vislabākie noslēpumi, tas nozīmē, ka viņi nevar atklāt, ko viņi uzskata, rangu rezultātus, bet viņi var tikaisniegt pavedienus. Tāpat ideja ir viegli pieņemama, ja tas izklausās iedomājams..Piemēram, saturs ar daudzām sociālajām daļām ir augstsizredzes nopelnīt ienākošās saites, bet varbūt sociālo mediju daļa nav darba izpildītājs. Tādējādi, pamatojoties uz atbilstošām uzziņāmka mums ir attiecībā uz sociālajām daļām, tas ir puse patiesības, ko ir viegli piekrist .

Rūpniecības temps

Straujais SEO nozares nozare izraisa dezinformācijas pieaugumu.Kaut arī Google pielāgo lēnu un nepārtrauktu atbrīvošanas grafiku, jaunu tehnoloģiju ieviešana un piegāde, kā arī meklēšanas stili to padarameklēšanas optimizētājiem ir grūti panākt. Tas dažādi ietekmē dezinformācijas izplatīšanos, piemēram, agrāk derīgu informācijuvar viegli kļūt novecojuši, un cilvēki bieži sniedz neatbilstošu informāciju izmisuma mēģinājumā būt pirmais, kas aptver meklēšanas vēsturivai nesen veikts atjauninājums. Svarīga ir izpratne par informāciju bitiem, taču ātrs pieņēmums var radīt pārpratumus par to, kas irfaktiski notiek. Visbeidzot, ar ātru ātrumu, slikta informācija var tikt izplatīta īsā laikā un var būt par vēlu, lai to labotukad to saņēmusi kopiena.

Kā izvairīties no kļūdainas informācijas

  • Cross-reference. Vienmēr salīdziniet informāciju no dažādiem avotiem.Pārbaudiet, vai citam avotam ir dati, kas apstiprina informāciju pašreizējā avotā.
  • Meklējiet nopietnus pierādījumus. Ja pārskatā ir sniegta vispārīga informācija,Piemēram, meklējiet statistikas datus, faktus un skaitļus, kas ir viegli pieejami citos uzņēmumos
  • .
  • Pārbaudiet savus avotus. Piemēram, ja izlases persona dodinformācija par SEO taktiku, tas būs precīzāks, ja jūs meklējat to pašu no personas, kurai ir karjera SEO.
  • Izaiciniet savus pieņēmumus. Mēģiniet atspēkot dažus no jūsupārliecības, lai tuvotos gala patiesībai Source .

November 27, 2017