Back to Question Center
0

Semalt izskaidro, kāds saturs rada visvairāk saites uzņēmēju īpašniekiem

1 answers:

Saikne ar ēku rada lielu nenoteiktību. Tas palielina vietnes darbīburedzamība, bet arī risks, ka Google meklēšanā ir zemāks vērtējums. Uzņēmumi gūst labumu no augstas kvalitātes saites, kas nāk nonozīmīgākās plašsaziņas līdzekļu vietnes, ievērojamas uzņēmējdarbības organizācijas un uz konteksta balstītas vietnes .

Zemas kvalitātes saites kaitē mājas lapas klasifikācijai. Šādas saites parasti nāk no avotiemkā zemas kvalitātes izdevēji, un tie, kas pārdod saites. Dažādu tirgus izmaiņu dēļ ir grūti novērtēt saites kvalitāti.Tomēr tie joprojām palīdz Google un meklētājprogrammās vērtēt vietnes.

Andrew Dyhan, Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi paskaidro, kādi faktori ļauj saturam radīt vairāk saites .

Atšķirība starp saitēm un akcijām

Saites savieno vienu tīmekļa vietni ar citu, savukārt akcija piesaista sociālomultivides saturu uz konkrētām vietnēm. Abi palīdz palielināt vietnes apmeklējumu un palielināt izpratni. Tādēļ saites ir noderīgs resursspar SEO, jo tie veicina uzņēmuma rangu meklēšanas rindā neatkarīgi no akcijām .

Sākt pelnīt saites

Uzņēmumiem ieteicams sākt pelnīt saites no augstākā līmeņa kvalitātestie rada..Labāk ir pelnīt saites, lūgt viņiem vai darīt kaut ko citu, nevis maksāt. Tādējādi jūs varat izvairīties no sodiem arnopelnīt saites. Google soda naudu par zemu kvalitātes vai pirktajām saitēm, ko viņi atrod novērtējuma laikā. Augstas kvalitātes saites ir dabīgs enkurstekstus un nekad nesaņems sodu. Ļoti autoritatīvas un uzticamas vietnes izvieto šīs saites, tādēļ tās ir grūti iegādāties.

Sankcijas var samazināt tīmekļa vietni vai visu tīmekļa vietni, samazinotsatiksmes apjoms Šīs vietnes nav atrodamas meklētājprogrammas pirmajā lapā. Saskaņā ar Andrew Dyhan teikto, šī taktika ir paredzētapiesaistīt tīmekļa pārziņiem pelnošas saites.

Veco skolu saišu ēsma

Saikne ar ēsmu ir stratēģija, ko izmanto, lai piesaistītu uzmanību un mudinātu apmeklētājusizveidot hipersaites uz vietni. Saiknes iegūšana ar kvalitatīvu saturu ir līdzīga saišu ēsmai, jo tā darbojas, līdz tā ir perfektapietiekami publicēt. Pēc tam viens no tiem ļauj ietekmīgajiem cilvēkiem uzzināt par to un cer, ka saiti sāks plūst. Saišu ēsma nebijaizmantots tikai kā teksta saturu, jo tajā iekļauti arī tiešsaistes rīki un kalkulatori. Semalt speciālisti uzzināja, ka ir atdalītisaturs ir drošs, ka saņemsiet no 20 līdz 50 reizēm lejupielādēto saturu.

Apkopojot to, kam saturam ir vairāk saišu, jānorāda šādi:

  • Pētījuma un viedokļu veidojošās žurnālistikas atbalstītā saturs iegūst lielāko daļu saites
  • 75 procenti no nejauši izvēlētiem rakstiem saņem nulles saiteskas liecina par nepietiekama satura pārpilnību un satura palielināšanas trūkumu
  • 85% teksta saturs ir mazāks par 1000vārdi Lai saņemtu vairāk saites, saturam vajadzētu būt vairāk nekā 1000 vārdu
  • Sarakstu-amatu un kāpēc-posts iegūt vairāk saites nekā satura formāti

Satura mārketings darbojas gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Tomēr,lielākā daļa publicēto saturu nav saistoši. Satura attīstības prioritāte ir veiksmes panākšanas atslēga. Papildus tamuzlabots saturs ir nepārtraukti jāveicina, sasniedzot ietekmētājus, ieguldot apmaksātajā reklāmā, izmantojot vairākus formātusno piedāvātā satura, iztērējot pietiekami daudz laika satura popularizēšanai un veicot reklāmas vairāk nekā vienu reizi, ja jūsu uzņēmums ir ieguvispeļņa no ieguldījumiem Source .

November 27, 2017