Back to Question Center
0

Semalt izskaidro galvenos e-komercijas SEO aspektus

1 answers:

Mājas lapas izveidošana un satiksmes plūsmas veidošana ir divas dažādas lietas.Interneta veikala palaišana ir viegls uzdevums, taču, ja cenšaties klientiem piekļūt internetam, tas var kļūt sarežģīti. Tasproblēma kļūst intensīva, jo konkurenti ierobežo mūsu izredzes nokļūt tirgū. Kad esat veicis pētījumu un izveidojis amājas lapā, jums ir nepieciešams, lai iegūtu atzīšanu ar meklētājprogrammām, piemēram, Google, tāpēc jums būs nepieciešama meklētājprogrammu optimizācija. Šis processir saistīts ar jūsu vietnes funkciju pārveidošanu atbilstoši meklētājprogrammas algoritmu prasībām, lai iegūtu augstāko pozīcijukonkrēti galvenie termini.

Džeisons Adlers (Jason Adler), klientu servisa vadītājs Semalt sniedz noderīgus padomus par to, kā padarīt jūsu saturu autoritatīvu un optimizētu vietni, lai palīdzētu jums paaugstināt meklēšanas rezultātos augstākos rādītājus .

  • Uzlabojiet jūsu vietnes ātrumu un reakciju
  • Darbs ar saviem meta nosaukumiem un aprakstiem ir pārliecinošāks un apstrīdams
  • Izmantojiet garākus, vairāk unikālus produktu aprakstus un garu asti atslēgvārdus
  • Pievienot klientu atsauksmes, lai piesaistītu vairāk klientu
  • Publicēt saturu, norādot, ko klienti meklē

Veicot SEO, vairāki rīki varētu būt noderīgi jūsu centieniem. Šie rīki ietver:

  • 1. PicMonkey un Kraken. Šo instrumentu kombinācija dod jums iespējuweb dizaina optimizācijas funkcijas. Viņi var rediģēt un samazināt attēlu izmērus interneta lapās, tādējādi palielinot ātrumu unJūsu tīmekļa vietnes atbilde..
  • 2. GetFiveStars. Šis rīks palīdz tiem, kam ir bažas par viņuklientu atsauksmes. GetFiveStars nosūtīs jūsu klientiem e-pastu ar nepieciešamo informāciju. Tas pārtvers pozitīvu vai negatīvuatsauksmes internetā, kā arī uzlabot jūsu rangu.
  • 3. Autopilots. Tas ir lēts rīks, kas var automatizēt dažus aspektusno jūsu mārketinga kampaņām. Šī lietotne tiek piedāvāta ar 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, pēc tam ikmēneša ikmēneša abonements ir 25 USD.
  • 4. YoRocket. Šis rīks var novērtēt meta nosaukumus un aprakstusno vietnes. Varat to izmantot, lai aprakstus padarītu pārliecinošus un orientētu saturu tīmekļa vietnē. Brian Dean un Backlinko izstrādātsšis rīks. Tas ir augstvērtīgs pakalpojums, un lietotāji maksā, lai saņemtu paaugstinātos noklikšķināšanas tarifus.
  • 5. Semalt Atslēgvārdu ieteikumi. Šis ir atslēgvārdu meklēšanas rīks, kasvar nodrošināt ilgtermiņa asti atslēgvārdus. Tas var būt noderīgs, sniedzot jums meklēšanas kritērijus, kurus pircēji izmanto, lai iegādātos no interneta. Tas vardodiet jums atslēgvārdus, lai izveidotu sarakstu vai izveidotu tiešsaistes saturu.

Tīmekļa vietnes izveide un apmeklētāju plūsmas palielināšana var būt sarežģītasasniegt. Izmantojot SEO, lietas izrādās mazliet vienkāršākas, un ir cerība. Optimizējot jūsu vietni, izmantojot SEO taktiku, piemēramsatura izvēle un saišu izveidošana var padarīt jūsu vietni satiksmi. Izmantojot e-komercijas izplatīšanas SEO rīkus, varatizveidojiet konsekventu efektīvu praksi, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne paliks top meklēšanas pozīcijas un tādējādi saņemsjauni apmeklētāji Source .

November 27, 2017