Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas eksperts paskaidro, kā rīkoties ar novirzīšanas spamu jūsu Google Analytics

1 answers:

Lielākajai daļai vietņu īpašnieku galvenā problēma, kas ietekmē datplūsmas rādītājus, ir galvenā surogātpasta sūtīšana. Pakalpojumā Google Analytics daži datplūsmas rādītāji var tikt parādīti, bet neatspoguļojas jūsu tīmekļa vietnes informācijas panelī. Šādos gadījumos ir liela iespēja, ka šādas tīmekļa vietnes apmeklējumi nav no cilvēku apmeklētājiem, bet gan no "zombiju" datoriem - rotalla aquatic plant. Satiksme no robotiem un robottīkliem samazina ciparu mārketinga metožu, piemēram, SEO un satura mārketinga

precizitāti.

Sohail Sadiq, vadošais eksperts no Semalt , raksta dažus praktiskus jautājumus, kas jums jāapsver .

Boti un cilvēku apmeklējumi

Dažos no iepriekš minētajiem gadījumiem var būt gadījumi, kad jauna vietne varētu sākt saņemt vienmērīgu satiksmes plūsmu no dažām kopīgām domēnām. Šajos gadījumos neievērojiet uzvaru, jo tas varētu notikt no lielo robottīklu shēmām. 50% no pasaules interneta satiksmes nāk no robotprogrammatūras. Boti ir svarīgi izmantot dažās tīmekļa vietnēs pamatmērķiem. Boti arī palīdz meklētājprogrammu tīklos un citās vietnēs rādīt lapas, kas domātas optimizācijas metodēm, piemēram, satura mārketingam .

Ne visi interneta rāpuļprogrammas ir slikti. Piemēram, vietnes, piemēram, PayPal un Google, ir atkarīgas no robotprogrammatūras, lai izpildītu dažus to būtiskos darbības aspektus. Boti veido dažus meklētājprogrammu tīmekļa rāpuļprogrammas ievērojams progress meklēšanas rezultātu personalizācijā. Noderīgi meklētājprogrammas palīdz tīmekļa vietņu veidotājiem uzlabot daudzu lietotāju lietoto pieredzi, izmantojot tos .

Citos gadījumos cilvēki izmanto robotprogrammatūras, lai veiktu ļaunprātīgus tīmekļa uzbrukumus dažādos tīmekļa vietņu aspektos. Viņi mānina meklētājprogrammu sistēmas, lai sajauktu vietnes īpašnieku ar apmeklētāju skaitu, kas nonāk pie vietnes. Surogātpasta meklētājs varētu būt dažāds. Dažas no dažādām veidlapām, kas novirza uz surogātpastu, ir šajā rakstā .

Atsauces surogātpasta veidi

Runājot par surogātpastu, kas saistīts ar novirzīšanu, ir svarīgi iekļaut saziņas veida surogātpasta veidu kontekstā. Lielākajā daļā gadījumu šāda veida surogātpasts notiek divējādi:

Surogātpasta atsauce

Tas var novirzīt tīmekļa vietņu apmeklējumus uz jūsu vietnēm, taču tās var neatspoguļot jūsu vietnes informācijas paneli. Turklāt tas ietekmē Google analītikas metriku - scenāriju, kas varētu traucēt interneta mārketinga stratēģijām .

Ghost novirzīšanas surogātpasts

Šāda veida surogātpasts varētu ietvert tīmekļa apmeklējumus, kas var vai neatspoguļot jūsu tīmekļa vietnes informācijas panelī. Šajā gadījumā domēns, kurā tiek izmantoti viltus tīmekļa apmeklējumi, mēģina viltoties informāciju, ko parāda Google Analytics .

Surogātpasta izplatīšanas paņēmieni izmanto robottīklus, lai atkārtoti apmeklētu serveri, izmantojot konkrēto vietni. Vairumā gadījumu cilvēki, kas ir aiz ļaunprātīgiem uzbrukumiem, cenšas palielināt vietnes rangu lielākajā daļā lapu SERPs. Citos gadījumos cilvēki mēģina gūt ieņēmumus no šo uzbrukumu izpildes .

Secinājums

Surogātpasta izplatītājs ir liela problēma, kas daudzos veidos var sagrozīt jūsu GA. Piemēram, palielināta datplūsma no novirzīšanas robotiem samazina jūsu datu precizitāti, kā arī jūsu datplūsmas kvalitāti. Iesaistīšanās laiks un likme jūsu vietnē kļūst zems. Ir svarīgi noņemt novirzīšanas mēstules, lai palielinātu jūsu vietnes piesaistes laiku.

November 29, 2017