Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas Eksperts: padomi cīņā pret novirzīšanas mēstuli pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Surogātpasta meklētājs ir izveidots ar rāpuļprogrammām, zirnekļiem un robotprogrammām, lai piesaistītu jūs vietnēs, kurās veicat novirzīšanu, un mudina jūs tiešsaistē iegādāties produktus. Šī surogātpasta mērķauditorija tiek atlasīta jūsu vietnes analytics stat un ir pieaudzis. Jauns novirzīšanas surogātpasts, kas tika uzsākts, ir link.zhihu.com. Ja apmeklējat šo URL vai līdzīgu URL, jūs novirzīsities uz lapu, kurā surogātpasta izplatītāji vēlas iegādāties savus produktus vai reklamēt to saturu tiešsaistē.

Bieži vien novirzītāja surogātpasta mērķis ir veicināt vīrusu un ļaunprātīgu programmatūru izplatīšanu internetā, un jums ir jābūt uzmanīgiem, apmeklējot surogātpasta saites un pārlūkojot tos tiešsaistē. Pārliecinieties, vai esat no tiem atbrīvojies savā Google Analytics kontā. Iespējams, domājat, ka referrera surogātpasts ir nekaitīgs, jo tas palielina jūsu vietnes datplūsmu, taču jūs esat nepareizi. Roboti un zirnekļi ģenerē šāda veida datplūsmu, un saņemtie trāpījumi nav reāli. Acīmredzot tas palielinās jūsu atlēcienu līmeni un jūsu vietnē pavadītais laiks ir nulle otrais. Dvēseles datplūsma nesaņems jums pozitīvus rezultātus un pārņems Google Analytics datus. Atkarībā no referrera surogātpasta ir melnā cepure SEO stratēģija, un to izmanto nelikumīgi uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji .

Vadošais eksperts no Semalt , Sohail Sadiq, šeit skaidro, kā identificēt novirzīšanas surogātpastu

Ir daži veidi, kā identificēt novirzītāja surogātpastu savā Google Analytics kontā, piemēram:

  • Ja jums nav valodas, kas piemērota jūsu analītiskajiem datiem, un izmantojiet kaut ko citu, lai aprakstītu jūsu vietni
  • .
  • Ja gandrīz katru dienu saimniekdatora nosaukumu apmeklē nezināmie lietotāji
  • Ja jums ir novirzīšanas vietrāži URL, piemēram, darodar.com, un free-site-buttons.com
  • .
  • Ja vietni ir ietekmējis Krievijas surogātpasts un hakeris draud jums nozagt jūsu kredītkartes vai bankas informāciju..

Kā bloķēt novirzīšanas mēstules pakalpojumā Google Analytics

Google Analytics kontā ir vairāki veidi, kā novērst novirzīšanas mēstules. Pirmais ir izmantot filtrus, bet otrais - lai tos pilnībā bloķētu.

Filtri ir vienkāršs veids, kā atspēkot zemas kvalitātes datplūsmu. Tās ir viegli izveidot un novirzes nekad netiks reģistrētas, kad esat pievienojis aizdomīgas tīmekļa vietnes saviem filtriem .

Jūs varat rediģēt failu .htaccess ar šo kodu:

#Stop nosūtīšanas surogātpasts

RewriteCond% {HTTP_REFERER} exampleI \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} piemērsII \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} darodar \ .com [NC, OR]

RewriteRule. * РІР [F]

Šis kods ir jānovieto kopā ar vietrāžiem URL, kurus vēlaties novērst. Jūs varat arī kopēt un ievietot "RewriteCond" rindu visiem URL, kurus vēlaties bloķēt savā Google Analytics kontā .

Izmantojiet filtrus, lai bloķētu spoku novirzīšanu

Ir taisnība, ka bloķēšana ar .htaccess faila palīdzību ir vienkārša, bet lielākā daļa surogātpasta izplatītāju ir pietiekami gudri, lai to nenotiktu. Šādos apstākļos varat izmantot filtrus, lai bloķētu spoku novirzīšanu. Ir daži apmācības, lai iegūtu iedvesmu no. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir filtrēt datplūsmu par analīzi pēc saimniekdatora nosaukuma. Spoku novirzīšana un novirzīšanas surogātpasta parādīšana jūsu Google Analytics kontā tiek uzskatīta par nederīgu saimniekdatora nosaukumu. Vispirms jāatrod viņu atrašanās vieta un jāaizbloķē no administrācijas sadaļas. Izmantojot šo metodi, pārliecinieties, ka esat bloķējis visas aizdomīgās vietnes un spoku novirzīšanas Source .

November 29, 2017