Back to Question Center
0

Semalt Islamabadas eksperts: Darodar novirzīšanas datplūsma Google Analytics statistikā

1 answers:

2013. gada decembrī jauna fantoma tīmekļa vietne, kas sevi identificēja kā Darodar, pieauga, lai mudinātu interneta izstrādātājus visā internetā. Daudzi izstrādātāji atrada šo bot savā Google Analytics pārskatos zem atsauces datplūsmas apakšsekcijas. Tās parādot, tas ietekmē jūsu GA datus, jo tas liek domāt, ka jūsu vietne saņēma palielinātu datplūsmu. Šī nav vienīgā problēma, ko Darodars dāvina - remote vps windows. Arī apzināšanās, ka aizdomīga tīmekļa vietne traucē jūsu datiem, ir tikpat satraucoša.

Sohail Sadiq, vadošais speciālists no Semalt , šeit sniedz noderīgu praksi šajā sakarā.

Kā Darodars sadala jūsu vietnes statistiku

Darodara novirzīšanas datplūsma, kuru redzat savā tīmekļa analītikā, nav reāla satiksme. Viņu rāpuļprogramma piekļūst jūsu vietnei, kad savāc tīmekļa datus (to iemesli tīmekļa datu vākšanai aicina uz aizdomām). Darodar traucējumi negatīvi ietekmē jūsu vietnes piesaistes un reklāmguvumu statistiku. Tas ir tāpēc, ka tas palīdz veidot nepatiesu statistiku par kopējiem apmeklējumiem, atlēcienu līmeni, lappuses uz apmeklējumu un reklāmguvumu līmeni .

Ar Darodar kāpurķēžu lietošanu ir dažas grūtības. Vietne ir satraukta par daudziem tīmekļa pārziņiem un tiešsaistē izliko savus uzbrukumus. Viens no ietekmētajiem indivīdiem publicēja paziņojumus CEASE un DESIST, kuru viņi iesniedza vietnei, cenšoties viņus neaptvert viņu vietni .

Aizspriedušo tīmekļa lietotāju dusmas ir saprotamas, ņemot vērā to, ka ir dažādi konkrēti iemesli, lai aizdomās par Darodara aktivitātēm. Pirmkārt, domēnu reģistrēja tikai viens gads - minimālais reģistrācijas laiks..Daudzām viltotām vietnēm piemīt šī īpašība. Otrkārt, Darodar vietnei nav droša SSL savienojuma. Un, treškārt, vietne vēlas pārdot pakalpojumus, kas jau ir pieejami tīmeklī; tīmekļa analīzes nodrošināšana uzņēmumiem .

Tātad, kā jūs varat bloķēt Darodaru?

Jūs varat izveidot pielāgotu skatu, lai noņemtu maldinošos Darodar rāpuļprogrammas datus no jūsu GA pārskatiem. Cita metode ietver uzlabotas segmenta izveidi. Šie ir divi visizplatītākie veidi, kā rīkoties ar Darodar, bet tīmekļa izstrādātāji ir izstrādājuši dažādus risinājumus vienam un tam pašam .

Daži izmanto balto sarakstu Robots.txt, ja viņi uzskata, ka robotprogrammatūras izmanto ievērojamu daudzumu servera resursu. Daudzi robotprogrammas ievēro robot.txts direktīvas. Šīs metodes vienīgā problēma ir tāda, ka jums ir jāatceras iekļaut visus savus svarīgos rāpuļprogrammas savā baltajā sarakstā .

Jūs varat arī izmantot ugunsmūri, lai noturētu robotus, kuri neievēro robots.txt direktīvas. Šī metode var krasi samazināt to resursu apjomu, kurus piekļūst un izmanto surogātpasta bots, ieskaitot Darodar.

Citi izstrādātāji iesaka bloķēt Darodara novirzīšanas datplūsmu, izmantojot .htaccess failu, un sniedz vienkāršu iemeslu tam. Iemesls varētu būt skaidrs, tāpat kā "būtu jāizvairās no Darodar.com, jo ​​pastāv lielas aizdomas par to, ka ir iemesls apkopot datus tīmeklī" .

Tīmeklim joprojām ir pilnas sūdzības pret Darodaru, bet sliktas preses dēļ vietnes reputācija strauji samazināsies. Iespējams, ka vietnes īpašnieki vai pārvaldnieki var mainīt savu rāpuļprogrammu. Bet tagad jums ir jādara viss iespējamais, lai nepieļautu, ka Darodar izjauc jūsu Google Analytics ieskatus .

November 29, 2017