Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Eksperts: vai jūsu e-komercijas vietne ir pārmeklēta?

1 answers:

Izpratne meklētājprogrammas optimizācijas (SEO) pamati ir nepieciešams priekšnoteikums, ja runa ir par tiešsaistes un digitālo mārketingu . Sociālo mediju platformas nesen ir bijis diskusiju temats, pateicoties reālai satiksmes pārveidošanai un lielam potenciālo apmeklētāju skaitam.

Lielā eksperte no Semalt , Michael Brown, apliecina, ka izpratne par SEO pamatnoteikumiem ir ārkārtīgi svarīga, lai piesaistītu potenciālo lietotāju uzmanību un uzlabotu jūsu e-komercijas vietnes redzamību reāllaikā .

SEO iesācējiem, optimizējot jūsu vietni, lai atvieglotu navigāciju, un zirnekļi indeksēšanu var nopelnīt reālu satiksmi - buy fake us passport online. Jūsu tiešsaistes kampaņai nav jābūt tik drūmam. Kas ir meklēšanas zirneklis? Šis ir viens no jautājumiem, kas ir iespaidojuši meklētājprogrammu optimizācijas iesācējus, kuri strādā, lai padarītu viņu tiešsaistes karjeru auglīgu.

Izpratne par SEO pamatiem

Runājot par sabiedrisko attiecību un digitālā mārketinga nodrošināšanu, nevar ignorēt izpratni par robotu un zirnekļu lomu jūsu vērtējumā. Mārketingā meklēšanas zirnekļi un roboti palīdz indeksēt tīmekļa un emuāru lapas. Iesācējiem pārmeklēšana nozīmē to, ka meklētājprogrammas var viegli atklāt saites jūsu vietnē..

Meklētājprogrammas sūta izstrādātas programmas, piemēram, robotprogrammatūras un zirnekļus, lai indeksētu jūsu reģistra failus, galerijas un tīmekļa lapas. Daži jautājumi apgrūtina meklētājprogrammās atkārtoti apmeklēt jūsu tīmekļa lapas un failus. Ja rodas šāds scenārijs, galvenās dzinēja datubāzēs visbiežāk nokļūst jūsu galvenās lapas. Ilgtermiņā jūsu potenciālie apmeklētāji nevarēs piekļūt jūsu saturam meklēšanas rezultātos .

Nespēja pārvaldīt jūsu vietni var viegli nokrist jūsu vietnē. Kā mārketinga konsultants neļaujiet daļai no meklētājprogrammu optimizācijas funkcijām palikt neskarta. Šeit ir izplatītas kļūdas, ko veic tīmekļa pārziņi un mārketinga konsultanti to SEO kampaņās.

Navigācijas saitņu pievienošana flash failos

Pēdējo dažu gadu laikā Google Incorporation ir strādājusi, lai palīdzētu robotiem un zirnekļiem indeksēt flash failus. Tomēr projekts joprojām tiek īstenots. Linku pievienošana flash failiem var patiešām sabojāt mārketinga karjeru, padarot vietnes rangu zemu algoritmos .

Navigācijas saites, kas iegultas veidlapās

Saistību iekļaušana veidlapās ir metode, kas var padarīt jūsu pārvēršanas atslēgvārdu rindu par pēdējo algoritmos. Formas aizpildīšana satura lasīšanai var būt reāla neērtība dažiem jūsu lietotājiem. Turklāt saišu veidošana veidlapās apgrūtina meklētājprogrammās indeksēt jūsu saturu .

Navigācijas saišu ievietošana JavaScript

Ja jūsu e-komercijas vietne sastāv no 230 lapām, bet zirnekļi to pārzina tikai 180 lapas, tas nozīmē, ka 50 lapas nesteidz satiksmi uz jūsu vietni. Meklētājprogrammās ir radusies problēma, ja runa ir par pārlūkprogrammas JavaScript iekļautajām saitēm. Saites pievienošana jūsu augšējām lappusēm var ietaupīt dienu, piesaistot un virza datplūsmu uz jūsu vietni .

Padomi, kā padarīt jūsu vietni pārmeklēamu

  • Izmantojiet navigācijas vai kājenes navigāciju, lai radītu alternatīvas saites savām tīmekļa lapām
  • .
  • Izveidojiet un iegultu teksta saites jūsu izšķirošajās lapās
  • Optimizējiet savu vietni ar CSS kodu un ģenerējiet navigācijas elementus
November 29, 2017