Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Eksperts: Kas ir SEO un kas ir SEO speciālists?

1 answers:

Ja jūs meklējat optimizēt savu vietni, jums būs nepieciešams SEO speciālists. Tomēr, pirms jūs varat sākt procesu, jums būs jāsaprot, ko jūs gatavojaties darīt. Tātad, kas ir SEO? SEO ( meklētājprogrammas optimizācija ) ir dažādu taktiku izmantošana, piemēram, atslēgvārdi un atslēgvārdu tēmas, kas ģenerē datplūsmu uz vietni un palīdz lietotājiem atrast informāciju meklētājprogrammās. Lai jums būtu labi optimizēta vietne, jums ir nepieciešams SEO speciālists, kas saprot SEO taktiku. Speciālista uzdevums ir rūpīgi izpētīt tiešsaistē, noteikt un ieviest dažādas taktikas, kas uzlabos meklēšanas rezultātus - best temp reader.

Maikls Brown, augstākais speciālists no Semalt , šajā sakarā definē dažus praktiskus padomus šajā sakarā .

Kā jūs identificējat labu SEO speciālistu?

Labs SEO speciālists turpina strādāt ar visām jaunajām tendencēm

.

Tāpat kā jebkuru citu darbu, jūs atradīsiet, ka daži SEO speciālisti ir labāki par citiem, vairāk nekā viens. SEO, tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, mainās. Jūs atradīsiet, ka Google meklēšanas rezultāti pirms 5 gadiem ir diezgan atšķirīgi no šodienas veiktās meklēšanas. Katru dienu meklētājprogrammas nosaka, ko lietotāji vēlas, un tie pielāgo savus meklēšanas rezultātus, lai tas atbilstu šim kritērijam. Piemēram, jūs atradīsiet, ka šodien, kad meklējat konkrētu atslēgvārdu Google tīklā, iespējams, tiks parādīts "veidu" saraksts, jo viņi uzzināja, ka vispirms cilvēki vispirms noklikšķina uz lietu saraksta pirms skatāties citiem. Tie ir pielāgojuši to algoritmu, lai iegūtu labākus rezultātus. Tādēļ labam SEO speciālistam vajadzētu spēt noteikt un sekot līdzi katrai jaunai tendencei .

Jābūt iespējai atrast jaunus veidus, kā maksimāli palielināt jūsu vietnes datplūsmu

.

Katra vietne ir atšķirīga, un, lai gan daži SEO taktika var darboties gandrīz visās tīmekļa vietnēs, labs SEO speciālists var noteikt jaunus veidus, kā maksimāli palielināt jūsu vietnes datplūsmu. Viņiem vajadzētu spēt analizēt un atrast veidus, kas ir unikāli pielāgoti jūsu vietnei..Trafika maksimizēšana nozīmē to, ka cilvēki, kurus viņi piesaista jūsu vietnē, ir saistīti ar jūsu konkrēto zīmolu. Piemēram, ja tā ir uzņēmuma vietne, jūsu vietne piesaistīs pircējus, kuri ir gatavi iegādāties jūsu produktus un / vai pakalpojumus .

Jābūt spējīgam saprast katru SEO taktiku, tā nozīmi un to izmantot

.

Ir vairākas lietas, kas jāņem vērā, optimizējot vietni. Labam SEO speciālistam vajadzētu būt iespējai tos izmantot un izprast to atbilstību. Šie faktori ir šādi:

Saites. Saites uz citām vietnēm ir svarīgas, optimizējot vietni. Labiem SEO speciālistiem jāspēj izprast to nozīmi un to, kā tos izmantot .

Svarīgi izmantot satura mārketingu . Tas ir būtisks mārketinga instruments .

Sociālo mediju vērtība. Sociālie mediji pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti populāri, un tāpēc tiem ir ļoti būtiska nozīme SEO jomā .

Maksa par klikšķi mārketings. Lai gan tā ir veca SEO taktika, tā ir arī būtiska metode, kā ģenerēt datplūsmu uz vietni .

Video SEO. Šī ir nesen izstrādātā taktika, un tā ir ļoti noderīga. Labam speciālistam jāspēj tikt galā ar šādu jaunu taktiku .

SEO taktika turpina attīstīties. Kaut arī vecā taktika, piemēram, atslēgvārdi un meta tagi, ir izrādījusies noderīga, jaunās tendences ir tikpat efektīvas, un labam SEO speciālistam ir jāspēj tos pienācīgi identificēt un izmantot .

November 29, 2017