Back to Question Center
0

Semalt Islamabad Eksperts: kāpēc vietnes un meklētājprogrammas izmanto tīmekļa roboti?

1 answers:

Tīmekļa pārmeklēšanas procesu var definēt kā tīmekļa rāpuļu izmantošanu, lai veiktu meklētājprogrammu optimizāciju.

Tātad, kāda ir tīmekļa rāpuļprogramma? Michael Brown, uzņēmuma Semalt klientu sekmju menedžeris, paskaidro, ka tīmekļa rāpuļprogramma ir skriptu programma, kuru izmanto meklētājprogrammas, lai automātiski un metodiski pārlūkotu tīmekli. Meklētājprogrammās tīmekļa rāpuļprogrammu izmanto, lai apkopotu visus augstākos rezultātus meklēšanā - domain satış. Tas nodrošina lietotājam iespējas attēlu, attēla, video, audio, ziņu, dzeltenās lapas un baltajās lapās. Tīmekļa roboti tiek saukti arī par tīmekļa zirnekļiem vai meklētājprogrammu robotu .

Rāpuļprogrammas nozīme

Pārlūkprogrammam ir ļoti svarīga nozīme meklētājprogrammā. Tam ir dažādas lomas, lai nodrošinātu, ka meklētājprogramma darbojas efektīvi. Katru meklētājprogrammu vairāku iemeslu dēļ ir nepieciešams izmantot tīmekļa zirnekļus. Tīmekļa roboļu lomas ietver:.

Sniedziet datus. Lielākā daļa tīmekļa vietņu un meklētājprogrammu izmanto tīmekļa rāpuļprogrammas, kas nodrošina jaunākos datus no visām citām vietnēm. Web rāpuļprogramma var apvienot visu informāciju meklēšanā .

Izveidot visu apmeklētās lapas kopijas. Šī ir ļoti svarīga loma tīmekļa rāpuļprogrammās. Viņu spējai kopēt visas apmeklētās lapas ir būtiska nozīme, veicinot ātru meklēšanu meklētājprogrammā. tāpēc varēs apskatīt savus jaunākos meklēšanas vaicājumus un visu sniegto informāciju visā tīmeklī. Tīmekļa vietnes, ko lejupielādē tīmekļa rāpuļprogrammas, arī izmanto meklētājprogrammas, lai uzlabotu meklēšanas ātrumu .

Izveidot meklētājprogrammas indeksa ierakstus. Tīmekļa rāpuļprogramma parasti tiek pārmeklēta visā tīmeklī un tiek nolasīta informācija par visām vietnēm un citas detaļas. Tad tā izmanto šos datus no meklētājprogrammas indeksa .

Veidot un pārskatīt indeksus. Pārlūkojot visas tīmekļa vietnes un to tīmekļa lapas, tīmekļa rāpuļprogramma atkal atgriezīsies mājās. Kad tas tiks atgriezts mājās, iegūto informāciju meklētājprogrammas izmantos, lai pārskatītu un izveidotu meklēšanas indeksus. Šim nolūkam lielākā daļa tādu dzinēju kā Yahoo un Google izmanto tīmekļa zirnekļus .

Automatizējot tīmekļa vietņu uzturēšanas uzdevumus, lai pārbaudītu HTML kodu, apkopotu visu veidu informāciju no dažādām vietnēm un pārbaudītu saites, vietnes izmanto tīmekļa roboti. Viņu spēja apkopot visu šo informāciju ir svarīga tīmekļa vietnes uzturēšanai. Ja vietne izmanto tīmekļa zirnekli, tīmekļa zirnekļa apkopotā informācija tiek automātiski atjaunināta vietnē vai meklētājprogrammā. Tiks atjaunināti arī visi saistītie meklēšanas vaicājumi, kas nozīmē, ka vietne vienmēr ir atjaunināta ar katru informācijas detaļu tīmeklī .

Web rāpuļprogrammas apkopotā informācija ir noteicošais attiecībā uz datiem, kas parādīti vietņu indeksā. Katra meklētājprogramma un vietne ir atkarīga no viņu tīmekļa rāpuļprogrammām, lai apkopotu visu informāciju un atjauninātu tos. To atbilstība ir ļoti atkarīga no tā, ko viņu tīmekļa rāpuļprogrammas apkopo. Pārmeklēšanas laikā tiek parādīts arī informācija, ko savākuši roboti no vietnēm. Tīmekļa rāpuļprogramma nodrošina, ka, sākoties meklēšanai, meklētājprogramma nodrošinās visu informāciju, kas saistīta ar attiecīgajiem atslēgvārdiem meklēšanā .

November 29, 2017