Back to Question Center
0

Semalt iepazīstina ar starpību starp SEO un SMM

1 answers:

Lielākā daļa uzņēmumu vēlas veiksmīgi realizēt tiešsaistes mārketingu. Tomēr, lai gūtu panākumustiešsaistes mārketings, ir vajadzīgas dažas digitālās ēras metodes, piemēram, SEO un SMM. Abas metodes var izklausīties uzņēmējamkurš nav informēts par digitālā mārketinga jomu. Piemēram, SEO var ietvert atslēgvārdu meklēšanu, kamēr sociālais medijsMārketings ietver maksas reklāmas. Divas taktikas var būt noderīgas lielākajai daļai tiešsaistes uzņēmumu, jo īpaši, ja zina atšķirību.

Džeisons Adlers (Jason Adler), klientu servisa vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, ir daži galvenie punkti, kas var atšķirt SEO no SMM:

Search Engine Optimization (SEO).

Tie ir web izstrādes taktika, kuras mērķis ir palielināt redzamībujūsu vietne meklētājprogrammās, jo īpaši, ja meklēšanas vaicājumā ir viens atslēga. SEO apvieno daudzus uz vietas un ārpus objekta faktorus, lai iegūtudatplūsma no meklētājprogrammām. Digitālā mārketinga speciālists. Jebkura veiksmīgas SEO kampaņas mērķis ir iegūt labvēlīgu vietu ranguno konkrēta atslēgvārdu kopuma meklētājprogrammas rezultātiem. Tas ir svarīgi, jo jūs varat uzvarēt savu konkurentu, iegūt jaunu kvalitatīvu satiksmiun vissvarīgākais, palieliniet reklāmguvumus. SEO ietver tādu stratēģiju izmantošanu kā:

  • Atslēgvārdi meklēt
  • Mājas lapu projektēšana
  • Satura veidošana
  • saistīšana
  • Instrumentu automatizācija

Search Engine Marketing (SEM) ir atšķirīga pieeja tiešsaistes mārketinga.SEM ir sponsorētais saraksts. Tas ietver mērķauditorijas atlases mērķauditorijas atlasi konkrētu lietotāju organisko meklēšanas rezultātu lapās..Procedūra ietversolīšana Dažas personas noteiktos demogrāfiskajos datos redzēs jūsu reklāmu noteiktā laika periodā. Šo metodi plaši izmanto, pateicoties tās viengabalainībaipay-to-click automatizācija.

Sociālo mediju mārketings (SMM).

Kamēr SEO apkopo datplūsmu, izmantojot meklētājprogrammas, SMM ir vēl viens ciparu formātsmārketinga taktika. SMM stingri izmanto sociālos medijus kā kritērijus tiešsaistes klientu iegūšanai. Sociālie mediji ir nozīmīgi sociāliepiemēram, Facebook, Twitter, Tumblr, Pinterest un LinkedIn. Tirgotāji šajā jomā palielina zīmolu izpratni, pulcējase-pastu, iegūt saites un palielināt savu peļņas normu, izmantojot daudzos sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem pieejamos veidus. Piemēram, Facebook irmaksas apmaksātu reklāmu stratēģija. Šīs reklāmas tiks novirzītas uz konkrētu demogrāfisko datu kategoriju, kuru jūs pareizi iestatījāt. Cits tiešsaistes mārketingsSatelītu kanāli ir šādi:

  • Twitter sludinājumi
  • Videos, piemēram, YouTube vai Vimeo
  • LinkedIn pēc
  • Attēlu koplietošana, piemēram, Instagram un Pinterest.

Tradicionāli gan SEO, gan SMM mērķis ir iegūt klientus par tīmekļa vietni. Neskatoties uz toatšķirība, tie arī palielina zīmola izpratni potenciālajiem patērētājiem. No otras puses, apmeklētāja konvertēšana uzklients nav pilnībā atkarīgs no tiem. Citi faktori, piemēram, tīmekļa dizains, stājas spēkā.

Secinājums

Uzņēmumiem, kas vēlas būt veiksmīgi tiešsaistē, ir nepieciešams digitālais mārketings, tomērTermini, piemēram, Search Engine Optimization (SEO) un Social Media Marketing (SMM), var kļūt mulsinoši. Gan SEO, gan SMM ir digitālais mārketingsmetodes. Galvenokārt viņi cenšas palielināt zīmola atpazīstamību un, vissvarīgāk, jaunu klientu piesaistīšanu tiešsaistē. Tomēr abi iratšķiras, kā viņi darbojas. Piemēram, SEO palielina redzamību lielajās meklētājprogrammās, kamēr SMM nozīmē palielinātzīmola izpratne, izmantojot sociālo mediju. Saprotot atšķirības, abas taktikas ir nepieciešamas un var dot ilgtermiņa ieguvumusja tas tiek veikts pareizi Source .

November 27, 2017